Echoes

hayırlısı olsun, grubun başarısı için ne gerekliyse o olması dileğimle... bana yeni grup resimlerinizi yollayın vokal bulunca, onlar üzerinde de tasarımlar deneyeyim.

biz echoes un gene oldukca sağlam olacagını biliyoruz... bu arada çok yakında sahnelerde göreceksiniz demişsin bu cidden iyi bi haber... o zaman görüşelim tekrar konser işini :p RTB - Bar Konseri ... biliyorsunuz Başkent Muzikt her zman bekliyor :)

Mbk çalışman için çok teşekkürler. :)

Maresalx ben bankacı değilim :) Nerden para yersek oradayız artık:) Ceketim yanıltmış sanırım seni oysa ki gayet spordu be ahhh..ahh :) hafif ironik bir dalgalanma sezdim sanki sende :)

Benden önce madem ayrılma açıklamasını uygun görüp Serkan yapmış napalım bizde tasdikleyelim ozaman.

Sürekli İstanbul Ankara arası mekik dokumaya başladığımdan arkadaşların çalışmalarını aksatmamak adına bu kararı almayı uygun gördüm. Benim hayatımdaki belirsizliklerin onlar içinde belirsizlik teşkil etmesini istemedim çünkü bu onlara haksızlık olurdu. İyi kötü ruhumu katarak, yaptığım şeyi ciddiye alarak ve severek bu grup içinde yer aldım.
Bundan sonrası için Echoes'a iyi çalışmalar dilerim.

hoşçakalın!!!

maresalx demiş ki:
Bu arada Koray sizinle calmıyormus :? hödöyyy yani

Açıkçası bu konu hakkında bir bilgim yok Maresalx,herhangi bir haber almadım.Sana bunu kim söyledi? elbette Koray'dan duyduysan doğru haberdir. Haber doğruysa da çok taze olsa gerek.

Herneyse, bu konuda da bir açıklama gelir kısa zamanda, bakalım.

KOrayı tanıyan bilir çok yönlü bi müzisyendir..Koray uzun zamandır cadı'da çalıyor.Biz burak ben koray ve emine dörtlüsü okul arkadaşlarıyız ve grubu amaçsız olarak eğlenmek ve keyif almak için kurduk,bu keyif bizde devam ettiği için bırakmadık işin peşini..bırakmamayada devam edeceğiz..koray çok yetenekli bi müzisyen ve ankarada bas gitarist pek bulunmuyor böylece cadı gibi başarılı bi grupta çalması hakkı.. bu durum echoes'a şimdiye kadar bi zarar vermedi vereceğinide düşünmüyoruz..
ama koray sana echoes'dan ayrıldım dediyse durum başka zaten bi fire verdik:) ama korayın echoes'la çalmaktan büyük keyif aldığını düşünüyorum çünkü 3ümüzün farklı bi iletişimi var bence..

alooooooooo kimden duyuyonuz ki siz bunları, beni kimse echoes dan ayıramaz!!! hafta sonu odtüde deneme varmış ayrıldığmı düşünen oraya gelsin adamlara rica etsin denemeyi echoes konserine çevirelim beraber!!!!!!!

bu arada serkan son derece haklı, serkan ve burakla çalmak acaiip zevkli ve başka bi ruh, her grupta çalabilirim ama echoes un yeri herzaman bambaşka olcak benim için...

Abi gidiyoruz bırakıyoruz jübile yapıyoruz diye dışladınız ezdiniz lem beni

...üçlüymüş üçlüymüş.... :kicsalla

ne biçim üçlüymüşsünüz siz beee, ruh cambazları sizi :kaydim

öksüz müyüm be ben....:bilmem
Türkiye duy sesimi...

odtü'de görüşmek üzere

haohmaru demiş ki:
alooooooooo kimden duyuyonuz ki siz bunları, beni kimse echoes dan ayıramaz!!! hafta sonu odtüde deneme varmış ayrıldığmı düşünen oraya gelsin adamlara rica etsin denemeyi echoes konserine çevirelim beraber!!!!!!!
hehehhe valla cok pardon o gun 3ümüz oturuyoduk ben yanlış anladım o zaman korayjım cok afedersin :p
valla cok ozledik seni izlemeyi pazarteside kulaklarını baya çınlattık gelicem en kısa zamanda izlemeye ;)
Saygılar

Selamlar..Henüz bi program yok ama çok yakında bikaç konser olucak sanırım..Bazı sağlam organizasyonlara katılma ihtimalimiz var..burdan haberiniz olucak..grüşmek üzere..

RunRabbitRun demiş ki:
Abi gidiyoruz bırakıyoruz jübile yapıyoruz diye dışladınız ezdiniz lem beni

...üçlüymüş üçlüymüş.... :kicsalla

ne biçim üçlüymüşsünüz siz beee, ruh cambazları sizi :kaydim

öksüz müyüm be ben....:bilmem
Türkiye duy sesimi...

odtü'de görüşmek üzere

sensiz olurmu emily..sen echoes'un gülüsün be.. :)
ayrıca imzandan silmişsin bakıyorm Echoes vokali..silmek o kadar kolaymı.. :D
grüşürüz yakında..

planlar gerçekleşirse güzel şeyler olucak gibi bu aralar,bakalım..

ForROCK! #4

22 Şubat Çarşamba
Saat: 18:00
Garage Rock Bar

011jc.jpg

Well Behaved
Echoes
Diriliş

+
ŞARAP
[normal program]

Giriş: 6 YTL (+ilk bira)

Garage Rock Bar
Karanfil Sokak No: 22 KIZILAY

Bende basarilar diliyorum sizlerle 3. kez ayni sahnedeyiz yoksa 4 muydu :p neyse yaa nasi olsa bu daha bole 5-6-7-8-9... diye gidicek gibi gozukuyor.Sizi dinlemeyi ozlemistim.Bugun secmelerde disardan sizi biraz dinleyebildim ama hevesim kursagimda kaldi.Artik carsamba hep beraber dagitiriz...

Geri