Tasma

Arkadaşlar duyduğum kadarıyla yılbaşında tasma+direct+2 bira 30 milyonmuş. Bi ihtimal Kurban varmış. Bence çok küçük ihtimal ama. Konu ile ilgili bilgisi olan cevap yazarsa sevinirim. Yılbaşı gecesi Çaçaronda görüşmek üzere

Aerogatic demiş ki:
tasmanın demosunu elde edebilirmiyiz? nasıl ulaşabiliriz verilen linkteki sarkıyı cektim fakat tatmin etmiyor daha fazlası yokmu;???
Tasma'nin demosunu elde edebilirsin ama ruhunu asla... :kaydim Tasma dinleyenleri tatmin etmek için elinden geleni yapiyor...31 Aralik gecesi çaçaron'a gelebilirsin...
ayrica tasma çok yakinda çok daha kaliteli kayitlarla karsiniza çikacak... :roll:

Ta ta ta taaaam!!! :dan tasma yeni melegi salladı.. :metal yıkılıoooo :zombi herseyin daha bi guzel olması dilegiyle .. saygılar :taptim

Mahrum muyuz yani Mübarek Bayramda Tasma'dan :arrow:

:yaratik

dipnot: Yeni Melek gibi pek çok projede adınızın geçmesi dileğiyle .. sonsuz başarılar artı esenlikler :arrow:

:ask

Beyler yeni projelerde başarılar. ;) Bu arada 15 Ocak Cumartesi gecesi Çaçaron'da 100'C ile coşup coşmayacağınızı merak etmekteyim, özetle özledim... :)

biz de ne çok isterdik 100 derece de beraber eğlenmeyi, fakat kimisi çalışmakta, kimisi final derdine düşmüş, kiminin keyfi yerinde...

maalesef orada olamayacağız, umarım en kısa zamanda tekrar buluşur özlem gideririz..yeni konserler!!!, yeni heyecanlar içinde...

Geri