Tasma

dün 19 mayıs rock şenliğinde izledim sizi ilk defa izlemenin coşkusuyla baya coştuk ama işte şarkıları bilmiyorduk ama süperdiniz yani hele bi şarkı vardı girişinde üçünüz birden söylüyordunuz o çok hoşuma gitti az kalı düşüyodu ama yiyi toparladı kolona basılırmıya zaten esarata duruyo gerçekten de çok iyiydiniz başarılar tüm iyi dileklerim sizlere

thesuspect demiş ki:
ozan , olm izleyemedim. sorry. hem ben sizin cıkacağınızı bilmiyodumki kardeş.

neyse artık bi dahaki sefere mazeret kabul etmem bilesin ;) ya da ben haber veririm artık sana..

daha başlangıçtayız, bu yüzden uzun etkinlik haberleri yok gündemimizde..umarız yakında daha sık görürsünüz bu ismi..herkese teşekkürler..

bursa içinde en iyi gruplarından programları ve play listleri çok güzel ve eğlendirici ama rutinlik katiolar bazen ve programları sürekli takip edilince kabak tadı verebilo ama gerçekten iyiler

nadide bursa'mızın yegane alternatif rock barı olan çaçaronda şu ana kadar 2 kere sağlam eğlendim diyebilirm. birinde direc-t çalıodu dierinde de tasma.tebrik ediyorm kendilerini ve gönülden destekliyorm.

önce bir cuma gecesi bursa yorumu dinleseydik?: >
pek bir kalabalıktı yahuUu! resmen yine bursayı ve nostalJik bir şekilde insanları toplamayı başaran grup olarak nitelendirmek istiyorum kendilerini: >

ulen bu bursa'dan çok cevval gruplar çıkıyor.
deli vardı bi zamanlar ama pek sesleri çıkmıyor şu sıralar..tasma da çok kral grup...
sanki bursa rock damarına biri çöp dürttüde gruplar birden patladı..

3 Aralık 2005 Cumartesi gecesi Tasma Bursa'da Kültürpark'ta eskiden Ekinoks diye bilinen barda sahne alacak..

bu mekanın bursaya bir alternatif getireceğini düşünüyorum...eğlenmek isteyen herkes bence koşsun...

ayrıntıları daha sonra tekrar ileteceğim...

Geri