Tasma

çarşamba gecesi tasma istanbul bronx'ta çıkıyomuş diye duydum...doğrumudur acaba..?? eğer öyleyse çok sevindim..tasmayı artık istanbulda da dinleyebileceğiz...

heeeeyyyy nihayet :dans :zipla .....sevindim valla..gönderdik sizi gurbet ellere bukadr bencillik yeter artık dedik başka insanlar da nasiplensin musikinizden dedik kahretsin fazla paylaşımcıyız ehehh..başarılar dilememe gerek yok sanırım dimi!??seviyorum hepinizi ... :kaydim

Tasma Bayramın 1.günü salı(10 ocak 2006) Bursa Emvy'de
Bayramın 2. günü çarşamba(11 ocak 2006) İstanbul Bronx'ta
Bayramın 4. günü cuma(13 ocak 2006) Eskişehir Ares'te
Bayram ertesi ilk cumartesi (14 ocak 2006) Bursa Emvy'de

ben tasmayı 27veya28aralıktı bronxta dinledim ve çok beğendim. hayko süprizi de cabasıydı tabi. ederleziyle kendimden geçtim resmen. ondansonra ki hafta yine gittim. barda sadece bizim masa ve bir masa daha doluydu. olmaz böyle ama ya akın edelim bronxa. bikaç parça sonra sahneye yaklaştım, o cüsseme rağmen çekinerek ozana "ederleziyi çalacak mısınız?" dedim. en çok alkışlayan da ben oldum. baya takdir ettim sizi bol şans...

alrntfn klişe olanını yapmadıı için,yaptıklarınıda kendine uyarlaıp bi tasma şarkısı haline getirdigi için,böle geçerli sese sahip bi vokali mevcut oldugu için,her dinleişte daha farklı ve ii bişiler hissettirdigi için (ki bu aralar cok uzun olmuo onnar nerde biz orda şeklindeiz çou kez) işte bunnar için tasma ii bi grup... ;) iyi,iyi,pek feci :) takdire şayan..! ve bi dipnot: istanbul vs..nersi olursa olsun tasmayı bursada dinlemek ayrı bi keyf sanki...

izmire yamacıma alcam sizi...sevilesi insanlar..cosulası sarkılar..oha falan oldurası performans... :LOL:

tasma yı 20 ocak vega konseri oncesi dinledim besteleri gayet guzeldi vakıt buldugumda da tekrar gıdıcem sanırım 2-3 yabancı sarkı soyledıler 1 tane sarkıyı hatırlayamadım (kıllers ve brıtney cover ı harıc )bilen varsa,soylerse sevinirim

4 şubat cumartesi :!: TASMA :!: bursa emvy de.. net bilen biri nerde ne zaman çalıolar burya yazsın lütfen!geçen haftaki gölge programıda iptal olmuş...saalııık ossun seviorus,eeelenioruzZz.... :dans

arkadaşlar Tasma 3 mart 2006 cuma gecesi Bursa Emvy Park'ta...

bu araad önemli bir not: girişler ücretsiz olacak, özellikle merak edenler için..teşekkürler...

Tasma yı MV de izlemek güzeldi..megadeth te harika oturmus....Ama tasmadan edelerziyi dinlemeyenler...bir dinleyin de görün grubu..
tolga bayagı ilerleme kaydetmıs..Ozan nın diline sağlık..oturmuş bir grup artık..album gelsin diye söylenip duruyoruz..çıksada alsak......

Tasma Bursalı bir başka grup olan Nü ile beraber 3 Mayıs 2006 Çarşamba gecesi Kadıköy-Crimson Bar'da sahne alıyor...

Tasma 12 mayıs 2006 cuma gecesi Passage Live da sahne alıyor

Adres: istiklal caddesi rumeli han no:26 kat:2 beyoğlu-istanbul

Geri