RectifieR (Thrash Metal) - Ankara

RectifieR bugün yine harikaydı. Gün boyunca üzerimde taşıdığım enerjiyi son damlasına kadar boşalttım RectifieR'da. Tüm elemanların ellerine ayaklarına sağlık.

sahneye rectifier çıkınca birden kendimi en önde kafa sallarken buldum :D nası oldu!! ben de anlamadım ne ara nasıl gaza geldim. boynum hala kötü durumda ama diğer konserlerinizde de en önde olcam muhtemelen.bestelere devam

başarılar

7 mart... bu tarihi ankara metal piyasasi tarihinde bir donum noktası yapmak ogun oraya cıkacak thrash gruplarının elinde.. bundan 7 8 sene once black metal trend ıken unutulan bır tarz thrash metal su anda tun turkıyeyı kapsamıs tekrar... kendımı 1980 yılında bay area da gıbı hıssedıyorum.. etrafımdakı gruplarla arkadaslık bunu hıssettırıyor bana.. angarya ve snf64 ıle bırlıkteyken sankı 1986 yılında megadeth anhrax ve exodus bırlıkteymıs gıbı hıssedıyorum... secmelerden once konustugumuz muhabbet gercek oldu.. mındcrıme snf64 ve rectifier aynı sahnede olacak... uzun zamandır gordugum en thrash konser olacak.. en saf thrash... gruplardan bır beklentım yok.. zaten hepsı ınanılmaz ruhlu yapıyorlar bu muzıgı.. sadece ogun seyırcının odtu mımarlıgı kan golune cekırmesını beklıyoruz.. 7 mart ta THRASH METAL ıle kafalar kopacak.. ankara tarıhınde gormedıgı bır konser ıle karsılasacak...

THRASH TILL DEATH

exodus_deniz demiş ki:
7 mart... bu tarihi ankara metal piyasasi tarihinde bir donum noktası yapmak ogun oraya cıkacak thrash gruplarının elinde.. bundan 7 8 sene once black metal trend ıken unutulan bır tarz thrash metal su anda tun turkıyeyı kapsamıs tekrar... kendımı 1980 yılında bay area da gıbı hıssedıyorum.. etrafımdakı gruplarla arkadaslık bunu hıssettırıyor bana.. angarya ve snf64 ıle bırlıkteyken sankı 1986 yılında megadeth anhrax ve exodus bırlıkteymıs gıbı hıssedıyorum... secmelerden once konustugumuz muhabbet gercek oldu.. mındcrıme snf64 ve rectifier aynı sahnede olacak... uzun zamandır gordugum en thrash konser olacak.. en saf thrash... gruplardan bır beklentım yok.. zaten hepsı ınanılmaz ruhlu yapıyorlar bu muzıgı.. sadece ogun seyırcının odtu mımarlıgı kan golune cekırmesını beklıyoruz.. 7 mart ta THRASH METAL ıle kafalar kopacak.. ankara tarıhınde gormedıgı bır konser ıle karsılasacak...

THRASH TILL DEATH

Olm Deniz son zamanlarda bu forumda okuduğum en anlamlı mesaj bu belkide. 7 Martta o sahneyi THRASH METAL ile yıkacağımızdan hiç şüphem yok. :metalhead

exodus_deniz demiş ki:

THRASH TILL DEATH

bu nasil bir mesaj ?? !!!!
gozlerim doldu........ :metalhead :metalhead :taptim

Deniz yine moda girmiş! :D

Beyler çok sağlam tanıtım yapmalıyız bence konserle ilgili "ortak" bir afiş hazırlasak haftasonuna kadar ve haftasonunda bunu heryere assak çok iyi olur diyorum ben...

Hatta ve hatta Megadeth - Anthrax - Exodus üçlüsüne ait orijinal bir afişi bize uyarlasak inanılmaz olur, tabii Metin - Ali - Feyyaz konsepti de bana uyar!... :LOL:

arkadaşlar hakikaten sıkı bir grupsunuz.bu knightmare konserinde sizleri izleme fırsatım oldu.davulcunuz harika,gitarist öyle,bascı öyle.sevdiğiniz,hissettiğiniz müziği yaptığınız çok belli,başarılar diliyorum
birde bestelerinizin sözlerini burada bizlerle paylaşmanız mümkünmü acaba???

DaveMustaine_64 demiş ki:
Deniz yine moda girmiş! :D

Beyler çok sağlam tanıtım yapmalıyız bence konserle ilgili "ortak" bir afiş hazırlasak haftasonuna kadar ve haftasonunda bunu heryere assak çok iyi olur diyorum ben...

Hatta ve hatta Megadeth - Anthrax - Exodus üçlüsüne ait orijinal bir afişi bize uyarlasak inanılmaz olur, tabii Metin - Ali - Feyyaz konsepti de bana uyar!... :LOL:

evet abi katılıyorum...! afiş fln bişiler yaparsak süper olur:D Megadeth - Anthrax - Exodus orjinal afişi bulunabilir mi ki ... ? :roll:

exodus_deniz demiş ki:

THRASH TILL DEATH

Heeyt... Kardeşim bee, ne güzel yazmışsın.
Herhangi bir grup elemanı olmamama karşın RectifieR - Sınıf 64 - Mindcrime üçlüsüyle bu heyecanı, bu ruhu paylaştığım için çok mutluyum. Şu yaşadığımız günlerin kıymetini bilmeliyiz arkadaşlar, bu günlerin anlamını iyi sezmeliyiz. Bizden sonra gelecek olanlarda bu ruh, bu heyecan, bu atmosfer, bu gaz olmayacak. Bundan da adım gibi eminim.

7 Mart 2006 günü bizler açısından tarihi bir gün.
Görsel anlamda olağanüstü şeyler olmayacak belki de ama o gün Mimarlık Anfisi'ndeki ortam, içtenlik, anlam, heyecan pek nadir rastlanacak bir ortam olacak.

Konser için 3 grubun adlarının olduğu 80'lerden çıkma bir afiş hazırlayalım. Sağa sola asalım, cümle aleme duyuralım. Mimarlık Anfisi'nde amatör (ruhlu) grupların neler yapabileceğini herkesler görmeli.

:metalhead :metalhead :metalhead

Bundan sonra gelecek olanlarda bu ruhun olup olmayacağı konusunda ben bu kadar olumsuz değilim.

Ama şunu söylemek istiyorum ki; size yemin ederim eğer 8 martta Fenerbahçe - Galatasaray eşleşmesi ortaya çıkmasa oraya gelmeyi düşünüyordum. Sizleri sahnede izleyip bu ruhu taa ciğerlerime kadar çekmek muhteşem olurdu.

Geri