Repertuar Köpekleri

Sıcak bir İstanbul akşamında herşey çok güzeldi herzaman olduğu gibi;bu büyüyü bozan tek şey vardı:canlı müzik çalınan barlardan kulağımıza çarpan tanıdık melodiler...Çarpıyordu çünki sağlıklı değildi;tanıdıktı çünki kaç kere dinlediğini kimse hatırlamak bile istemiyordu.

Bu nedenle bir senedir düşünüp oluşturduğumuz repertuarı sahneye taşımayı düşündük;hem kendimiz hem canlı performans sevenler için...

Gerisini biliyorsunuz;ama hala bilmiyorsanız gelecek aydan itibare (baştan aşağı değiştirilmiş ve geliştirilmiş) internet sitemizde düzenli programlarımızı,konser tarih ve yerlerini bulabilirsiniz.
Gerisi sizin ilginize emanet...

Repertuar Köpekleri yeni sezonda, yeni ekip arkadaşları ile Antalya-Olympos Gölge bardan start aldı. Grubumuz Ağustos ayı boyunca Türkiye'nin çeşitli kentlerinden tatil için Olympos'a gelen dinleyiciler ile buluştu. Ve şimdi İstanbul'da ilk durağımız her cuma Üst Kemancı ! Bekleriz...

Repertuar Köpekleri

Türkay Türkmen: Vokal
Mert Aklaya: Davul
Uğur Gülbaharlı: Klavye
Saltuk Tukur: Bas
Taner Keleş: Gitar

Web Sitesi:

http://www.repertuardog-ist.com

her cuma üst KEMANCI da fanatikleriyle buluşmaktadır ... eger sizde eğlencenin yanı sıra kaliteli müzik dinlemek istiyorsanız bi deneyebilirsiniz...

Not: Birde İzmirde var sanırım aynı isimle bi grup. Karışıklık olmasın, isterseniz konu ismine istanbul eklenebilir..

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Konunun ilk başlığına eklemek istemedim; tanıtım başlığı olsun diye, o yüzden yeni cevap yazarak bir konser haberi ekliycem:

Dünyanın tüm hit’leri Repertuar Köpekleri ile Balans’da

Yıllarca İstanbul’un gece hayatına ve rock kültürüne hayat veren mekanlarında çalan cover topluluğu Repertuar Köpekleri, sevenleriyle Balans’da buluşuyor.Çok bilinen, çok sevilen şarkıların yanı sıra, az bilinen şarkıları da coverlamasıyla tanınan Repertuar Köpekleri, repertuarını çok uzun bir zamanda ince elenip sık dokuyarak oluşturdu. En sevdiğiniz ve yeni duyacağınız ve bundan sonra da çok seveceğiniz şarkıları Repertuar Köpeklerinden dinlemek için Balans’a.

Repertuar Köpekleri
16 Kasım Çarşamba 23:00
Mekan : Balans Music & Performance Hall (info)
Bilet Fiyatları : 15 YTL (15.000.000 TL)

Biletler biletix te http://www.biletix.com/live/wtsevent.php?Eventcd=FBLE2

o filmin adı rezervuar köpekleri idi... ama izmir de repertuar köpekleri diye başka bir grup daha olduğu doğrudur.. yanlış bilmiyorsam 8-10 senedir barlarda çalan rock'n roll, blues tarzı bar repertuarına yönelmiş bir gruptur kendileri...

• Konu Sahibi Konu Sahibi
anemininbascisi demiş ki:
o filmin adı rezervuar köpekleri idi... ama izmir de repertuar köpekleri diye başka bir grup daha olduğu doğrudur.. yanlış bilmiyorsam 8-10 senedir barlarda çalan rock'n roll, blues tarzı bar repertuarına yönelmiş bir gruptur kendileri...

evet demin bende buldum. O yüzden karışmasın İstanbul daki abilerimizden bahsediyorum ben...

baba repertuar köpekleri izmirli olanlardır olympos ankara, didimde ve izmirde çalanlar onlardır. Idealist repertuarları ile takdirimize şaiyandır.

didim'de bi' repertuar köpekleri dinlemiştim ama siz miydiniz bilmiorm dinlediğim grup bya iyiydi ertesi hafta tekrar gitmek için ali bar'a gttim ama yoklardı :(

gruplar karışmış :LOL: ama onu bunu bilmem izmirde ki repertuar köpekleri çok iyi gerçekten!berinin basık havasına rağmen saatlerce sıkılmadan dinlersiniz!çok iyiler! ;)

Repertuardog-ist'i Ankara'da görmek istiyoruz. Ama ne kadar kişi biliyor onları ankarada bilmiyorum açıkçası. Böyle müzik yapan bi grubun kaçmaması gerek...

Arkadaşlar hakkaten başlığa "istanbul" ekleyin... Repertuar köpekleri,ben kendimi bildim bileli izmirde çalan gruptur... Elemanları paso askere gidip durmasına rağmen hala çalarlar maaşallah :)

şimdi istanbulda dinledğim repertuarla izmirde dinlediğim repertuar arasında çok fark var sankii istanbullu olarak izmirdeki müzisyen arkadaşlarımı tebrik eediyorum çok gençler gördüm ama repertuar bayrağı taşıyor helal sizlere tarzınısı kaybetmemişsinzzz teşekkür ediyoruzzz İZMİR!!

bence adınızı degıstırın beyler ızmırlı repertuar kopeklerı cıdden bayaa unlu bı grup dıdımde alı bar da fln cok ısım yaptılar bende baslıgı gorunce onlar sandım eger mumkunse ısmınızı degıstırın cunku yanına ıst yazınca bellı olmuyo sonucta burası 47 eyaletten olusan dev bı ulke dııl herkes her yerde calıyo kolay gelsın..

Geri