voodoo

vokal: Begüm
Elektro Gitar: Özgün
Bas Gitar: Özgür
Davul: Yetkin

dün (pazar) bornova beri'de dinleyip çok zevk aldığım grup. Genel olarak yapılan müziği cok begendim. Özellikle canlı olarak bir barda ilk dinlediğim Pink Floyd- Sh,ne on you crazy diamond ve Spain şarkılarını icra etmeleri beni fazlasıyla memnun etti. Özellikle bu şarkılarda barda çok güzel bir atfosfer oluştu.

Grup şimdilik pazar ve pazartesileri beri bar'da çalıyormuş.

Bildiğim kadarıyla basçı ve gitarist uzun süredir beraber çalıyorlar. Davulcu ısınma döneminde gibi geldi bana. Vokal'deki arkadaş da izmir'in sağlam bayan vokallerinden...

Sanırım kısa bir süre içinde daha fazla bilgi edinir ve buraya eklerim.

selam
çok iyi olduğunuzu duydum berideymişsiniz erkek arkadaşım çok önceden dinlemiş sizi vocalistinizi çok beyeniyor başarılar diliyorum arkadaşlar pazar gelicez öptük

shape44 demiş ki:
klarnetçileri çok kötü, mandolincileri berbat, kanuncuları facia geriye kalanlar süper

o grupta hayaletler var klarnetçileri falan katı cisimlere dokunamadıkları için çalamıyolar tabi diğerleri süper işini yapan müzisyenler.
basçıları ev arkadaşım diye demiyorum; vodoo süper bi grup bence. Severek dinliyoruz özelliklede özgün'ün soloarını. Bence izmir rock piyasasında şuan çalan en iyi gitarist. tüm gruba başarılar

selam arkadaşlar, müzisyen kardeşlerime duyurulur ALIVE grubuna davulcu aranıyor tanıdıkları tavsiye edebilecekleri birileri varsa her türlü mesajı bekliyoruz.

Alive-bass demiş ki:
o grupta hayaletler var klarnetçileri falan katı cisimlere dokunamadıkları için çalamıyolar tabi diğerleri süper işini yapan müzisyenler.
basçıları ev arkadaşım diye demiyorum; vodoo süper bi grup bence. Severek dinliyoruz özelliklede özgün'ün soloarını. Bence izmir rock piyasasında şuan çalan en iyi gitarist. tüm gruba başarılar

evet kendilerini ben de çok defa izledim aman allahım o nasıl armoni bilgisi öyle şarkıya ordan giriyor başka biyerden çıkıyor her gidişimdee hayranlıkla izlediğim nadir insanlardandır kendileri..gitaristten bahsediyorum :D basçı özgür bey de gayet mütevazıdır saygılar efendim tüm voodoo grubuna :tap:

bu arada egemen sana da selamlar...

beri bardan seyfi 8)

Slm arkadaşlar,mesajlarınız için teşekkür ediyoruz. Ben özgün, evet doğrudur basçımız özgürle 4 senedir birlikte çalışıyoruz. Davulcumuz yetkin de kardeşimdir onunla bu sene başladık çalışmaya. Bu 3 lü olarak bir de kanca adında bir grubumuz var. Kancada begüm yok serhat ve tuna var... Begümle ise yine 4 sene önce başladık çalışmaya fakat sürekli birlikte çalışmadık. Şu an pazar ve p.tesi günleri beri barda çalmaktayız..

Sorularınız olursa elbet yanıtlarız ;) Her türlü eleştiriye de açığız... Katkılarınızı bekleriz.........

Kanca-gtr demiş ki:
Slm arkadaşlar,mesajlarınız için teşekkür ediyoruz. Ben özgün, evet doğrudur basçımız özgürle 4 senedir birlikte çalışıyoruz. Davulcumuz yetkin de kardeşimdir onunla bu sene başladık çalışmaya. Bu 3 lü olarak bir de kanca adında bir grubumuz var. Kancada begüm yok serhat ve tuna var... Begümle ise yine 4 sene önce başladık çalışmaya fakat sürekli birlikte çalışmadık. Şu an pazar ve p.tesi günleri beri barda çalmaktayız..

Sorularınız olursa elbet yanıtlarız ;) Her türlü eleştiriye de açığız... Katkılarınızı bekleriz.........

hehe gitarist geldi en azından.. hemen eleştirimi yapayım.. pink floyd şarkılarını çok güzel çalıyorsunuz.. cok zevk aldım dinlerken.. belki bir tane daha çalsanız iyi olur diye düşünüyorum.. High Hopes diycem mesela ama :)

Çok güzel grup süper çalıyosunuz. Başarılar. Kanca-gtrdan bi ricam var. fender yerine ibanezi getirsen daha güzel olur. hem soundu daha iyi, hemde sen daha çok gaza geliyosun daha bi güzel çalıyosun. ibanezli programlar diliyim....

çok başarılı grup....ne diyeyim.....yalnız arada bi sahneye çıkan bi bayan var...ismi selin sanıyorum...onunda ses rengi çok hoşş ve grubun bu gibi durumlara açık olması takdir edilesi....başarılar....

sevgili iceage ciğim ibanez jemimi çok seviyorum ama zamanında aşırı fazla çaldığım için perdeleri eriyo:) nadiren çalıyom:) Arada sırada çalınca daha keyifli oluyo hemde perdeler erimiyo:) Ama daha sık getirmeye çalışırım ;) ;)

ylba.jpg

Arkadaşlar bu hafta vokalimiz Begüm rusyaya gideceği için :roll: :LOL: yokuz, diğer hafta kaldığımız yerden devam edeceğiz...

Pazar-pazartesi/Beri Bar-Bornova

Geri