voodoo

uzun bi aradan sonra barry de tekrar sahne almaya baslayan gruptur kendileri ayrıca vocal'leri gercekten cok basarılı ve dinlenesi :D şiddetle tavsiye ederim :!:

Babalar kancaya daldınız voodooyu unuttunuz sanki. Buarada her iki grubunda sahne fotğraflarını çektim istemeyi unutmayın ben unuturum çünkü. :LOL: Buarada Ibanezde Ibanez diyorum. Sound diyorum perfect diyorum..

Alive-bass demiş ki:
Babalar kancaya daldınız voodooyu unuttunuz sanki. Buarada her iki grubunda sahne fotğraflarını çektim istemeyi unutmayın ben unuturum çünkü. :LOL: Buarada Ibanezde Ibanez diyorum. Sound diyorum perfect diyorum..

Unuturmuyuz baba işte burdayız maaşallah ;) Fotoları istiyoruuum........istedim :LOL: unutmazsın artık... ibaneze gelincee...walla bence jem bir tutkudur yaa :LOL: bunu sevgili jemkardeşim çağlar'a da sorarsan onaylıyacaktır :LOL:

Geçen pazar yani dün dinledim :) gerçekten çok iyi elektriği var Voodoo'nun,alt yapı sağlam,vokal hem sempatik hemde başarılı.Program başlamadan önce bizim masadan çakmak almaya geldi ama sölediğim gibi tam program başlıycaktı sohbet etme fırsatım olmadı,bi daha ki sefere artık..
Başarılar Voodoo..

selam arkadaşlar, baktım bizim grup kanca-gtr, kanca-bass diye girmiş ben voodoo'ya sahip çıkıyım bare dedim :LOL: güzel yorumlarınız için teşekkür ederiz, bizden istediğiniz şarkı önerileriniz varsa yazın değerlendirelim ;)

Voodie demiş ki:
selam arkadaşlar, baktım bizim grup kanca-gtr, kanca-bass diye girmiş ben voodoo'ya sahip çıkıyım bare dedim :LOL: güzel yorumlarınız için teşekkür ederiz, bizden istediğiniz şarkı önerileriniz varsa yazın değerlendirelim ;)
Hayrola Begüm; :) Kıskanma durumları felan mı var yoksa :) :) :)

walla dün akşamki atraksiyon süperdi o arkadaş ne kadar enerjik öyle çok eğlendim izlerken.. gerçi begümün o temiz sesinden sonra arkadaşın kirli (ama güzel) sesini biraz yadırgadık ama olsun devam devam...

Voodoo'nun demirbas fanı olarak hepsi superdir diyorum baska da bisey demiyorum... Bana da bir tef verseler de, artik ben de bi sekil aralarina kaynasam :)) Pazar aksami yine karsinizda sizi izliyo olacagim ;)

Alive-bass demiş ki:

bana hala fotolar gelmediii egemen naaaptin unuttun mu? al sana hatırlatma :idea:

Voodie demiş ki:
Alive-bass demiş ki:

bana hala fotolar gelmediii egemen naaaptin unuttun mu? al sana hatırlatma :idea:

Walla unutmadım yaw. Çok güzel çıkmışsınız hatta. Özgürün bilgisayarına kopyaladım evde hızlı bir netwokümüz var sölemesi ayıptır. O sana cd yazıp getiricekti unuttu herhalde.

İlk günde doğru düzgün prova yapmadan bikaç kaşgöz işaretiyle bütün parçaları çaldı. İkinci gün arkama dönüp bakmadım bile. İleride neler olucak bilemiyorum. :) Serkan süpersin. İyiki varsın aramızda...

kancabass demiş ki:
İlk günde doğru düzgün prova yapmadan bikaç kaşgöz işaretiyle bütün parçaları çaldı. İkinci gün arkama dönüp bakmadım bile. İleride neler olucak bilemiyorum. :) Serkan süpersin. İyiki varsın aramızda...

ühühühü serkan bak kıymetini bil bu lafların, 10 senedir tanıyorum bu adamı ağzından böyle laf çıktığını görmedim.
gerçi haksız da sayılmaz :LOL:

Falla tesekkur ederim arkadaslar utandiriyonus beni :oops:
Özgur ve özgun okadar gusel caliyoki ben elim kolum kendiliginden hareket ediyo :D parcalari bi ogreneyim guzelce daha cok eyleniris...
Bu arada cok keyif aldim iki gun iyiki beni sectiniz saolun var alkis sak sak sak sak sak sak ;)

Hadi bakalım hayırlı olsun kolaygelsin. Serkan hoşgeldin. Acayip eğlenmişindir tahmin edebiliyorum. Özgünle çalarken koparım ben demiştin bana. Ölede oldu sanırım....:):):):):):):):):):):):):):):):)

vodoo yu severek dinliyoruz,begümün sesi çok iyi, zaten ingilizcesi harika. bol crannberriesli ve şebnem ferahlı repertuar da iyi olmuş. altyapı sağlam. daha ne?başarılar...

Geri