voodoo

Bir kez de buradan Serkan kardeşimize tebrik ve teşekkürlerimi sunuyorum... Şu iki gün o kadar rahat geçti ki...Biz yeni davulcuyla çalışcaz,paso takla atcaz diye düşünürkene;Serkan o kadar düzgün çaldı ki yeni davulcu olduğunu unutturdu walla...Oysa ki bir kez bile bi stüdyoya girip düzgün bi prova yapmışlığımız yoktu........Çook eğlencez gibi gözüküyo.

Bizdede çarşamba günü Wanteddan Orçun çaldı. Aynı şeyler oldu walla 1,5 ay prova yaptığımız askere alınan davulcumuzdan daha iyi çaldı diyebilirim hemde provasız. Gerçi siz Orçunu benden daha iyi tanırsınız yıllarca feedback maziniz var. Buarada Voodie fotoğraf soruyodu ben hemen bi tane koyıyım buraya..

Valla ne diyim biz orçunla çalarken bu kadar keyif almamıştık. yıllarca çaldığımız halde :) Serkan iki günde bizi uçurdu. pazar gününü sabırsızlıkla bekliyorum.

kancabass demiş ki:
Valla ne diyim biz orçunla çalarken bu kadar keyif almamıştık. yıllarca çaldığımız halde :) Serkan iki günde bizi uçurdu. pazar gününü sabırsızlıkla bekliyorum.
SERKAN ÇALAR abi hakkınıda verir yani. adı üstünde adamın :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: Yoğun istek üzerine bir foto daha koyuyorum ...

selamlarr... VOODOO la calmak cok keyifli keske daha öncelerde calisma imkanimiz olsaydi süper olurdu...neyse.. :D
Begüm dün biras rahatsizdi ama yinede performansi süperdi helal olsun öpüyorum ellerinden :roll:

punkserkan demiş ki:
selamlarr... VOODOO la calmak cok keyifli keske daha öncelerde calisma imkanimiz olsaydi süper olurdu...neyse.. :D
Begüm dün biras rahatsizdi ama yinede performansi süperdi helal olsun öpüyorum ellerinden :roll:

cok tesekkur ederimmm :oops: oyle eglendim ki hastalik filan kalmadi zaten bugun! voodoo power ;)

Dun geceki programiniz cok guzeldi arkadaslar... Yeni sarkilarinizi cook begendim.Ellerinize agziniza saglik :LOL:

Özgün'ün rahatsızlığından dolayı dün (yani pazartesi günü) voodoo program yapamamıştır. Ancak "Detone" süper performansıyla hepimizi çoşturdu. Ellerinize ağzınıza sağlık arkadaşlar. Detone'yi bütün voodoo severlere şiddetle tavsiye ediyorum.

voodoobass demiş ki:
Özgün'ün rahatsızlığından dolayı dün (yani pazartesi günü) voodoo program yapamamıştır. Ancak "Detone" süper performansıyla hepimizi çoşturdu. Ellerinize ağzınıza sağlık arkadaşlar. Detone'yi bütün voodoo severlere şiddetle tavsiye ediyorum.
gitarist arkadaşıma bende çok geçmiş olsun diyorum..merak etme senin ekipmanları dikkatle yerleştirdim:D
zaolasın voodoobass sahneye de aynı coşkuyu taşıdınız hatta gecenin sonunda pavyona bile gittik hepberaber.(pavyonun adını vermiim dimi:D.. pavyon of rock..ıhıhıhıh)

Saolun arkadaşlar, bugün kendime geldim şükür,,, Bu besin zehirlenmesi işi her an her yerde başınıza gelebilir walla dikkatli olun...Bi sonraki programa tüm sağlığımlan geliyorum haa ona göre hazırlanın :) Teşekkür ediyorum hepinize...

Geri