voodoo

voodo yu pazar günleri çıktığımda mutlaka dinlemeye gidiyorum we çok beğeniorum,rock türünde bayan solist pek az olduğu için daha bi keyifle dinliyorum..vokal çok şeker bi hatun..e zaten serkanı hepimiz tanıyoruz..başarılar arkadaşlar..ya buarada belirtmeden edemicem,him21 i forumdan atmanın bi yolu bulunamazmı!!!ruh hastasımıdır nedir..

bu gece yine çok güzeldi program, shine on you crazy diamond çalmamanız dışında :) Bir de Serkan'ın gruba kattığı tad da çok güzel. Yetkin'in yaşına göre üstün performansını ayakta alkışladıktan sonra, Serka'nın da gruba çok yakıştığını düşünüyorum.. Başarılarınızın devamı..

selamlar şimdi gecenin bu saaatinde ne kadar akli başinda yazabilirim ama yine de bişiler karalamak isterim...
özgun bu arada gitar tonu bugun bi başka bi güseldi çok zevk aldim ben şahsen zilleri kırasim geldi :D vayyy kardeşiiiimmm beeeeee

punkserkan demiş ki:
selamlar şimdi gecenin bu saaatinde ne kadar akli başinda yazabilirim ama yine de bişiler karalamak isterim...
özgun bu arada gitar tonu bugun bi başka bi güseldi çok zevk aldim ben şahsen zilleri kırasim geldi :D vayyy kardeşiiiimmm beeeeee
Serkanım gecenin bu saatinde müzisyen tayfa olur zaten net ortamlarında. Sen bak keyfine kafana göre yaz. buarada Özgünün gitar tonu zaten süper yaw (her zamanki gibi). Sende Özgünle çalma şerefine nail olan ender müzisyenlerdensin...

şimdi geldim,program çok güzeldi....ayrı bi voodoo günü yaşadık sanki.....killing me softly için çok teşekkürler.....shine on you crazy diamond un girişi ise bir bar da çalınamayacak kadar cesurcaydı...hepimizin tüyleri diken diken oldu valla..ondan sonraki şarkı sıralaması da bitirdi bizi...dedim ya özel bigün dü sanırım....yüreğinize sağlık.....saygılar....

Saolun,,,iyi ki varsınız arkadaşlar;müzik yapmayı daha bir keyifli hale getiriyosunuz :) Bugün zaten hakkaten keyfimiz yerindeydi,eğlendik baya bi...Müzik ruhun gıdası işte... :)

Kanca-gtr demiş ki:
Saolun,,,iyi ki varsınız arkadaşlar;müzik yapmayı daha bir keyifli hale getiriyosunuz :) Bugün zaten hakkaten keyfimiz yerindeydi,eğlendik baya bi...Müzik ruhun gıdası işte... :)

aahh ahhh oralarda olup manhattanlar shine on you..lar spainler dinlemek isterdim ama neyse artık napalım kader utansın :roll: tadını çıkarın gençlik. siz izleyin bana da anlatırsınız artık :elsallaa

Bugün çok keyifliydi. Ne güzel şarkılar onlar öyle shine on you, killing me softly, perfect, don't speak falan. İyiki bu şarkıları seven dinleyen insanlar var. Yoksa bu hayat çekilmez. :)

Strumming my pain with his fingers,
singing my life with his words,
killing me softly with his song,
killing me softly with his song,
telling my whole life with his words,
killing me softly with his song PİŞTTTTT BASSMAN

Geri