Kramp

Kramp'ı daha yeni tanıyanlar, onların müziğini ve duruşunu iyi anlamak için "Tek Başına" parçasını özellikle dinlesinler.. çok gaz parçadır, ayaklandırır uçurur..

parçanın youtube da klibi de var, Erkin Güven Erkal da klipte kafa sallarken görülüyo, bakılası izlenesi...

kramp farklı bir şeydir..."tek başına" kaldığında üzülüp "lan n'oldu" diyebilmektir. giden sevgiliye dur "gitme" diye bağırabilmek, "sen ve ben" diye ağlayabilmektir...

arkadaşlar tanınmış bir rock müzik sitesinde grubun basçısı nezih onurun söylediğine göre eğer bir aksilik olmazsa sonbaharda albüm geliyormuş.whisky ve acil servis de sonbahar da dönüyor.merakla bekliyoruz

necroshine demiş ki:
bu çok güzel haber işte eski toprakların geri dönüş yapıyor olması grubun kadrosunda degişim var mı bilen varsa bi zahmet yazabilir mi
bildiğim kadarıyla yeni albümde eski kadrodan sadece istanbul sokaklarındaki vokal ahmet karaferya olmayacakmış.diğerleri var.ama keşke ahmet karaferya da olsaydı diyorum çünkü çok iyi bir vokal

acaba yeni albümde erdinç ünlü nün vokal olması gibi bi durum söz konusu mu? ben çok isterim açıkçası.. erdinç abi buralardaysa bi açıklama bi haber bekliyoruz kendisinden : )

sabirsizlikla bekliyorum' zaman hic problem degil baska elimizde kalan gruplarda tek tek dokulurken krampi kaybetmeyi istemem gec olsun ama saglam olsun. zaten acil servis, whiskey, kramp anyi zamanlarda album cikarirlarsa mukemmel olur hele birde ayni festivalde bulusurlarsa dadindan yinmez!

Asla eskimeyecek özel bir albümdür istanbul sokakları...Yeni albümüde sabırsızlıkla bekliyorum.Kramp gene çok iyi bir albümle karşımıza çıkacak eminim.

kramphk0kx5za0.jpg

Kramp Konserleri - 23. Yıl

Nezih ONUR (Bas Gitar/Vokal), Doğan SAKİN (Gitar/Vokal),İdris TÜBCİL (Davul) ve Kronik grubundan tanıdığımız Özer Sarısakal’dan oluşan kadroyla Aralık ayı boyunca her pazartesi saat :21:00-23:00 saatleri arasında İstanbul Dorock Barda sahne alacaklardır.

Mekan:İstanbul Dorock Bar

Saat :21:00-23:00

Geri