Abartı Ilanlar

Tekrar söyleyeyim tam anlaşılamadı herhalde:
Jackson firmasının Dean'e, Washburn'e veya Dimebag'in kendisine karşı açtığı böyle bir dava, complaint, şikayet, vs vs YOK. Bunlar bu gitarları fahiş fiyatan satmak isteyenlerin veya aklıevel fanboyların yaydığı şehir efsaneleri.. Olayın gizemli bir tarafı falan da yok..Aynı tutumu Washburn 333 serisi için de görebilir herkes. Bu Dean serisi de sözde 333 adet üretilmiş vsvs. Olay tamamen isim üzerinden para kazanmak yani..

Konumuza dönecek olursak:
http://www.sahibinden.com/ilan/alis...l-concrete-sledge-custom-shop-259754073/detay
adresinde satılan gitar standart bir Dean seri üretim gitarı, sadece şekli Dimebag'e ithaf edilerek onun adı verilen "sözde" sınırlı üretim..

Ebay fyatları ortada, tekrar tekrar yazıyorum:
Dean Dimebag Darrel Concrete Sledge | eBay
Ben ilandaki gitarın aşırı fiyatına katıldığımı belirttim.Konu zaten o değil.Sözkonusu asıl gitarın Gizemli tarafı yokmuş.Açıkladın mı sen o gitarı ve neden sonrasında farklı kafa yapısı ile üretildiğini ? Hayır.Peki neyi açıklığa kavuşturdunda "YOK" diyorsun ? Önceki arkadaşda senin gibi "Alakası YOK" demişti sonra inkar ettiği şeyi kendisi öne sürdü.Bakın benım duydugum tamamıyle hurafede olabılır Ben bilmediğim birşeyi sorarak dahil oldum zaten en basında konuşmaya ancak görüyorum ki insanlar kanunmışçasına hüküm vermeye bayılıyor.Madem öyle anlat 91Moskova'da kullanılan gitarı.

Bakın benım duydugum tamamıyle hurafede olabılır Ben bilmediğim birşeyi sorarak dahil oldum zaten en basında konuşmaya ancak görüyorum ki insanlar kanunmışçasına hüküm vermeye bayılıyor.Madem öyle anlat 91Moskova'da kullanılan gitarı.
Konuyu saptırmayalım lütfen, halimize tavrımza yazdıklarımıza terbiyemize dikkat edelim.
Bu gitarın satıcısı mısınız siz?

Yahu böyle basit şeyler için birbirimizi kırmaya ne gerek var. Güzel şeyler konuşalım, gitar konuşalım, müzik konuşalım. Başlık gereği bilmeyen insanları uyarmak için abartı ilanları konuşalım. Ama birbirimizi kırmayalım abiler, ortamı germeye gerek yok. :)

Konuyu saptırmayalım lütfen, halimize tavrımza yazdıklarımıza terbiyemize dikkat edelim.
Bu gitarın satıcısı mısınız siz?
Yahu neresinde terbiyesizlik ya da çirkin bir tavır mesajımın :) bakın varsa çok özür dilerim ama bunlarla ve satıcı mısınız vesaire diyerek gerçekten konuyu siz saptırdınız.Daha fazla mesaj atarak konuyu delik deşik etmeyide uygun görmüyorum çünkü altı doldurulamayan söylemler havada uçuyor.

Yahu neresinde terbiyesizlik ya da çirkin bir tavır mesajımın :) bakın varsa çok özür dilerim ama bunlarla ve satıcı mısınız vesaire diyerek gerçekten konuyu siz saptırdınız.Daha fazla mesaj atarak konuyu delik deşik etmeyide uygun görmüyorum çünkü altı doldurulamayan söylemler havada uçuyor.
Hayır o kadar ısrar ettiniz ki bu dava vs konularında gitarın satıcısı zannettim sizi, boş yere kimse olmayan birşeyi bu kadar savunmaz diye.. Sizin gibi ben de sadece merakımdan soruyorum.

image.png

Uygun fiyat lime 6 pedal
İlan No: 264860570
http://www.sahibinden.com/ilan/alis...leri-uygun-fiyat-lime-6-pedal-264860570/detay

Lime'ın kilosu kaça ulan :D

Bizim eleman ilk basta 2000 yazmıştı sonra ebay a falan baktım ben de 500 dolar civarlarında gezidigini gördüm.. tr de de piyasası buysa doğru fiyatlandırmayı bulmuşuz demek ki.. çok tesekkur ederim "abartı ilanlar" sayfasında madara olacağız diye uykularım kaçıyordu :)

Geri