Abartı Ilanlar

Fiyat olarak abartı değil hattia çok uygun fiyatı var ama bi ilanda olması gereken herşeyde var. İlan dediğin böyle olur...

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-muzik-muzik-aletleri-cort-m200-bilen-bilir-283555623/detay

Bilen bilir *check*
Eski ama çok az kullanıldı *check*
Problemli ama sese ve çalıma etki etmiyor *check*
Alana şimdiden hayırlı olsun *check*
Pazarlık yapılır *check*

"Ağacı oturmuştur" da olsaymış çok efsane ilan olacakmış. Yinede puanım 9/10

Arkadaş gitarını çok seviyor anlaşılan;

Screenshot_2016-03-22-11-22-50.png

Bu seferki abartı ilanda değil, egoda. Bu ilanda bu ifade varken bedava verse almam. "Öğrenciyim yol param yok gibisinden bahaneler beni bağlamaz" ne demek? Sanki dünyada tek, paha biçilemez bir gitar satıyor. Sahte hesap açıp Kızılay'a getirirsen 300 lira veririm diyip, orada ağaç edesim var da, neyse.

74956 eklentisini görüntüle

Kılıfıda yokmuş. Kızılaya neyle getirir acaba 300 desen merak ediyorum. Yaparsan haber ver izlemeye gelicem :D

Ama adam ucundan birazda haklı. Sahibindende öyle mahlukatlar varki insanın midesi bulanıyor. Ben 800 TL ye sattığım amfim için bir adam aradı. 400 TL param var amfiyi sincandaki dükkanıma getir bi bakıyım diyor. Ciddi ciddi söylüyor bunu telefonda... Yine epiphone special 2 gitarımı öğrenciyim diye ayak yapan birine 125 TL gibi yok fiyatına satmıştım. Bide öğrenciyim arabam yok ilk gitarım bu olucak falan dediği için çocuk heves etmiş akşam akşam dolmuş otobüs sürtmesin diye arabayla gitarı çocuğun evine yürüme mesafesi kadar olan alışveriş merkezine götürdük. 3-5 gün sonra 250 TL'den sahibindende gördüm gitarı. Müzik enstrumanı konusunda dahi bu derece cahil cühela çakal adam varken araba parçası ve cep telefonu satmaya kalktığınızda karşılaşacağınız tipleri hayal edemezsiniz. Hiç abartmıyorum sahibindende karşılacağınız her 100 kişiden 95'i iyi niyetinizi gördüğü an su istimal edebilecek kapasitedir... O yüzden adam çokta haksız değil...

2003 senesinde gitara başlamaya karar verdim. İnternette akustik gitar 50 tl diye satan bi çocuk buldum.Gitarın resimlerde gayet normal.Ortada buluşalım diyorum yok Batıkent'e gel bak al filan dedi. Kalktım gittim 30 km yol oraya. Çocuk almış en dandiğinden klasik gitarın üstüne elektro gitar teli takmış akustik diye satmaya çalışıyordu. O geldi benimde aklıma bi an.

Geri