Abartı Ilanlar

Dosyalar

• kayserili.jpg
    kayserili.jpg
    157 KB · Gösterim: 424
Şimdi mesela bu arkadaş. Bu ürünün sıfırı dorenin sayfasında zaten 500 lira, sahibinden sitesinde de bu urunun 3 ilanı var digerleri de 450 tl fiyat biçmiş. Hani zaten satamayacaklar bu fiyata ama en azından insanlara faydası olurdu
MXR DC Brick Çoklu Pedal Adaptörü - Efekt Pedalı ve Diğer Enstrüman Yan Ekipmanları sahibinden.com'da - 385277166

Aha bu da dore site fiyatı, hani magazadan alsak daha ucuza da veriyor dore zaten nakitte
MXR DC Brick Çoklu Pedal Adaptörü - Pedal Adaptörleri - Dore Müzik

Gitar - Epiphone Manyetikler sahibinden.com'da - 469076354

Epiphone 57CH manyetiğini Gibson 57 manyetiği diye satıyor. Mesaja kapalı olması da bilinçli artniyetinin olduğunu gösteriyor.
arkadaşı aradım bu nedir diye, cevabı ise "ben izmir'de luthierim neyin ne olduğunu biliyorum.bu manyetik haluk levent in gitaristinin gitarından.ben biliyorum bu manyetiğin fiyatını.herkes ederinden yüksek veriyor sen herkesi arıyor musun?" oldu...arkadaşı şikayet edelim hep birlikte bence.

Zuhal müzik tünel mağazasında mevcut görünüyor
Gitarın sahibi değilim yanlış anlaşılmasın ama zuhal müziğin güncel olmayan bir sürü fiyatı var. Yurtdisi fiyatına baktım 850 900 dolar arasında. Gitarın 2000 ile 2500 arasında olması normal geldi o yüzden mek. Fenderler bile 2500 iken. Ama fiyat guncelse diyecek lafın yok.

Geri