Abartı Ilanlar

Bu fiyat zaten bir hayalin pesinde oldugunun gostergesi.
Cort'un cok guzel limitli uretim serileri olmustur belirli donemlerde.
Tamamen butik egzotik agaclardan yapilma bir modeliyle karsilasmistim. O bile 1500 liradan satilmisti. Zenox evet buyuk bir hayaldir...

Gitarı al, şaftına kay ve sıfırı 1300 liralık gitarı limited edition diye 1500 liraya kakalamaya çalış. Gerçi tam bir limited edition olmuş, eşi benzeri yok :)

Gitarı al, şaftına kay ve sıfırı 1300 liralık gitarı limited edition diye 1500 liraya kakalamaya çalış. Gerçi tam bir limited edition olmuş, eşi benzeri yok :)
Oha ne yapmış öyle gitara ya? :S

şöyle tarif edeyim, normalde siyah olan gitar, nutella'nın bir açık tonuna dönmüştü. bir de yağlı boya alttaki boyayı da kazımamış söylediğim halde ıyy parıl parıl pütürlüydü. ama çok acemiydim o zamanlar 4-5 aydır gitar çalıyordum. 😂

Bu devirde altın alma, dolar alma Schecter al. Arkadaşa sıfırının 3600 lira olduğunu belirttim. Dore'deki fiyatın onu ilgilendirmediğini ve takas fiyatının bu olduğunu söyledi. :)

Bu arada fiyat değişirse diye yazayım, 4200 liracık.

Son düzenleme:

Bu devirde altın alma, dolar alma Schecter al. Arkadaşa sıfırının 3600 lira olduğunu belirttim. Dore'deki fiyatın onu ilgilendirmediğini ve takas fiyatının bu olduğunu söyledi. :)

Bu arada fiyat değişirse diye yazayım, 4200 liracık.
Gondikleyecek adam arıyor

Geri