Abartı Ilanlar

Gitarınızın truss rod'una hangi alyanı sokacağınızı kara kara düşünüyor musunuz? Buna layık bir alyan aramaktan yoruldunuz mu? Üzülmeyin, sizin için fender mühendislerinin üstün yetenekleri ile hazırladığı alyan sadece ama sadece 200 lira.

Tertemiz Boss katana 100 at sahibinden.com - 725125099

Bu ilan birkaç gün önce 2600 TL yani ürünün sıfırı fıyatına idi. O zaman adama yazıp bu ürünün sıfırı bu kadar Zuhal'de dediğimde ürün stokta yok demişti. Bugün mağazaya uğradım ve mağazada 2600TL'ye satıldığını gördüm, ve depoda da daha varmış, tükeniyor falan da değil. O arada eleman da fiyatı 2400 yapmış. Elemana yazdım "200 iyi para 2400'e al" gibilerinden saçma birşeyler söyledi. Almayı düşünen varsa haberi olsun mağazalarda var ve sıfırı 2600 TL.

Arkadaşlar bu ikinci el meksika fender fiyatlari size abarti degil mi ? 3750 hatta 4800 yazanlar var. Gitari stoklarinda olanlardan sifirini 4000 bin liraya alabiliyorsunuz.

Hocam bende anlamıyorum ya bu gitarlar cok daha ucuza gidiyor, yada satamıyorlar bilemedim. Yanlız yukarda paylaştıgım sahibinden de ki squier ilanındaki açıklamayı okuyun lütfen " Şuanda satışta olan bir tek bende var başka ilan yoktur . Mexico Fender stratı 10 katlar 5 e böler " yazmış arkadaş :)

bende heves ettim bi ara fender mi alsam diye, 2. elini 0 a yakın fiyata satıyolar gerçekten. Artık yurtdışına girip çıkma olanağı olursa anca öyle alınır, tr den alınmaz gibi bu fiyatlara.

zuhalde anlaşma yapmış thomann dan getirtemiyozda, oda ayrı can sıkıyo.

İlanın fiyatı değil derdim ama benim takıldığım nokta şizofrence yazılan açıklamalar.
Bu gitar bana aitti. Üzerindeki manyetikleri bizzat tek tek aldım ve değişimi İzmir Add+ Studio da Atilla Bey tarafından bizzat yapıldı. Sonrasında ise Sakarya'dan "gitar tüccarı" bir arkadaşa sattım. Sanırım oradan da bu arkadaşa gelmiş ancak arkadaş manyetikleri Amerika'dan gelen ev arkadaşının getirdiğini söylüyor. Anlayacağınız herkes birilerine ne yutturursa... Sözde şu kadar masraf yaptım bu kadar emek verdim teranesi. Biraz dürüst olmayı deneseniz keşke. Bu gitarın senin olduğunu nereden anladın diye soracak olursanız aşağıya fotograf bırakıyorum. Kozmetik kusurlarını kıyasladığınızda anlayacaksınız.
DSC_0041.JPG

Benimde elimden çıkan bir jackson gitarı, bir kaç kişiden sonra satan kişi doreden aldığını yazmıştı. Çok sık oluyor bu tarz şeyler ama manyetik için ekstra bir yaratıcılık kullanmış arkadaş, eğer dediginiz gibiyse :)

Sen önce gitar çalmayı öğren sonra insanlar neden Fender alıyor öyle yargıla. İşine gelmiyorsa alma, ben 5.Fender stratımı aldım. Aldığım fiyatlarında ilanlarda ki ile alakası yok.
Oops kardeşim çok yanlış gelmişsin ben şu konjüktürden bahsederek böyle bir cümle kurdum sakin ol hayatındaki sıkıntıları buraya taşıma çıkışarak :)
Gitar çalıp çalmadığımı nereden biliyorsun onu anlamadım nereden geliyor bu özgüven ?
Anladığım kadarıyla sende fender satmak isteyen gençlerden birisin sanırım paylaş ilanını da bakayım bir

Oops kardeşim çok yanlış gelmişsin ben şu konjüktürden bahsederek böyle bir cümle kurdum sakin ol hayatındaki sıkıntıları buraya taşıma çıkışarak :)
Gitar çalıp çalmadığımı nereden biliyorsun onu anlamadım nereden geliyor bu özgüven ?
Anladığım kadarıyla sende fender satmak isteyen gençlerden birisin sanırım paylaş ilanını da bakayım bir
Popcornumu aldım izliyorum.

Geri