Abartı Ilanlar

Dore music'de 1500 sıfırı

2.958 yazıyor ama. Outlet ürüne mi baktınız acaba..

Sıfır fiyatına satan biri daha. Tamam gitar burada ve yurt dışında çoğu yerde yok çünkü artık üretimi yok ama o fiyat ne öyle? Bi de pazarlık yok demiyorlar mı, tam komedi :)

ava.JPG

10 Liraya tel setini nerden alabileceğimi sormak istiyorum ama cevaptan korkuyorum.

Dore'de 15.000 liradan 11.700 liraya düşen gitarı, meşhur 16 yaşındaki al satçı arkadaşımız 16.000 liraya satıyor.

Dore'de 15.000 liradan 11.700 liraya düşen gitarı, meşhur 16 yaşındaki al satçı arkadaşımız 16.000 liraya satıyor.

İlüzyondur o, gitarın Amerika fiyatı bir kere 3150$ ♿ Türkiye'ye üç haneli kargo parası + %38 düşünün ♿ daha ne yapsın adam/çocuk! ♿♿

Dün ben bu şahıslarla konuştum. Adamların iddaası ürünlerin Amerika'dan veya Meksika'dan getirilmesiymiş. Meksika dediği sanırım direk Fender'in Meksika fabrikasından mal çekiyorlar heralde ama seçerek.

İzmir’de dolar çok yükselmiş:

Hele Bornova’da:

2014 yapımı meksika fender 4850 lira :) Açıklama da garip, millet kafayı yemiş.
Konuştum ilan sahibiyle bir ilan üzerinden ve konuştukça fiyat düşüp durdu. :) Zaten ilânlardaki fotoğraflar ebay ve reverb üzerinden alınmış. Arkadaşın amacı şu (güya çoğul konuşuyor, arkadaşlar yanlış yazmış falan diyor ama bence tek kişi), reverb'den vergi, kargo dahil 3000 liraya alınacak gitarı ben burada 5000 liraya ilan açayım, alan keriz çıkarsa da oh ne alâ. Gerçi şimdi aklıma geldi, gitarı almak istediğimizde ilk sipariş geçerken para kimden çıkıyor acaba? Aramızda gönüllü varsa alıcı gibi konuşup işlemleri öğrenebilir. :)

Geri