Abartı Ilanlar

Müzik piyasası burada dolar üzerinden döner. Adam 500'e alıp 600 dolara satacaksa, şimdi de öyle satmalı ki işini döndürebilsin. Yoksa seneler önceki TL fiyatından kâr yaptım diye sattığı fiyat 500 dolar bile etmeyebilir, sonra o dükkan dönmez.
Abiiii abiiiimmm sen maaşını dolarnan mı alıyon. bak burası çok önemli. :)
İşin esprisi bir yana. Muhakkak ki vardır bu işin bir ticari kapasitesi. İşte ben düz tüketici mantığı kuruyorum. Tabi ki adamlar dükkana giren benim gibi herkese oturup ticaret dersi verecek halleri de yok. Bizde ne yapıcaz. her müsait zamanda dükkana girip selamın aleyküm abi 6.000 liramız var güzel gitarmış hayırlı işler diyip çıkıcaz :) ha kovarlar dükkandan en kötüsü yeter ulen be diyip :)

Ibanez Bass Gitar Amfi (10W) - Gitar Amfisi ve Diğer Enstrüman Yan Ekipmanları sahibinden.com'da - 917264535

Sıfırından pahalıya satışa koymak da iyiymiş. Dolar yükseldi diye mi acaba?

Abi 3 metre JAG kablosu veriyor niye öyle diyosun :D

PRS Bey döktürmüş yine.
"İşcilik ve tonu şimdilerde üretilen japan EII MII modellerinden çok daha üstün bir gitar. Kore işciliği artık amerikan seviyelerinde."
Ziyaaa
Abi bu sahibindenin ben .... gerçek adım soyadım ile hesap açtım mail olsun cep tel olsun hepsi onaylı 1 saat sonra mail geldi diyor ki kullanıcı hesap hareketlerinde tutarsızlık tespit edildiğinden hesabınız bloke edilmiştir. Aradım destek ekiplerini bune dedim adamlar benden nüfus cüzdanı ve adıma kayıtlı fatura istedi hesabı aktif etmek için.
Ama baktım da bu abimiz 2015 yılından beri Paul Reed Smith ismi ile sahibinden üyeliği var.

Bunları gerçekten satabiliyorlar mı? Yahu piyasada bu fiyata Gibson Les Paul Tribute, faded falan bulunabiliyor. Pazarlık payı var demiş allahtan😬 Geçen ay Epiphone Custom Pro sattım 4500 e. Bu arkadaş bu fiyata satarsa ticari zekası ve başarısı için onu kutlayacağım.

Bunları gerçekten satabiliyorlar mı? Yahu piyasada bu fiyata Gibson Les Paul Tribute, faded falan bulunabiliyor. Pazarlık payı var demiş allahtan😬 Geçen ay Epiphone Custom Pro sattım 4500 e. Bu arkadaş bu fiyata satarsa ticari zekası ve başarısı için onu kutlayacağım.
Bak değeri hatta 1500 tl tam ederi :)

Sx Swamp Ash Stratİlan No: 882166917
Sx Swamp Ash Strat - En Uygun SX Gitar Fiyatları sahibinden.com'da - 882166917

Hadi 7100 liraya meksika standart stratı koydun ilana bari açıklamasına
“fiyatı uygun tutuyorum” yazma bari ya 😂
bu gitarları bu fiyata alan var mı gerçekten
Daha geçen ay 8500 liraya 2014 american standart aldım komik gerçekten

Fender Mexico Standart Elektro Gitarİlan No: 918084523
Fender Mexico Standart Elektro Gitar - En Uygun Fender Gitar Fiyatları sahibinden.com'da - 918084523
Bide blackstar superfly satıyor 2500 e amfinin sıfır 2450 lira 😂😂😂😂
İlana şey yazmış “”Kimse orda bu kadar şurda bu kadar yazmasın.””
Hjshsjshshshshahsyhshejehs

Hadi 7100 liraya meksika standart stratı koydun ilana bari açıklamasına
“fiyatı uygun tutuyorum” yazma bari ya 😂
bu gitarları bu fiyata alan var mı gerçekten
Daha geçen ay 8500 liraya 2014 american standart aldım komik gerçekten

Fender Mexico Standart Elektro Gitarİlan No: 918084523
Fender Mexico Standart Elektro Gitar - En Uygun Fender Gitar Fiyatları sahibinden.com'da - 918084523
Hadi o modifiyeden destek almış diyelim, bu tam komedi. Sahibinden'de sergi yapıyorlar, yoksa zaten satamayacaklar. Cep numarasına bakıyorsun 532, üyelik 2002 senesi. Hani diyorsun aklı başında biri olur ama nerede?

ekran kartı piyasası gibi olmuş bu meksika fenderler, 2.i ellerini sıfırlarından pahalıya alan çok adam var gpuları stok sorunu var diye.
o iş öyle değil aslında tam olarak, ekran kartları ile eth madenciliği yapılıyor. eth da yıl sonuna 10k dolares görme ihtimali var diye kazıp hodl yapıp satıp hem kartların parasını çıkarıp hemde üstüne baya kar etme peşindeler, o yüzden 4 yıllık 225 dolarlık ekran kartları şuan 600-700 dolarlar arası satılabiliyor 2.elde LUL

yoksa akıl karı değil stok yok diye 4-5 yıllık kartlara çıktığı 0 fiyatının 3 katını vermek.

Son düzenleme:
Geri