Abartı Ilanlar

Sıfırı Senkop'ta 688TL görünüyor, kart ile 724 TL.

148548

Dosyalar

• 1.jpg
    1.jpg
    162.3 KB · Gösterim: 1,314
Takasa Açık | USA Gibson SG Special 2009 İlan No: 923001769
Takasa Açık | USA Gibson SG Special 2009 - En Uygun Gibson Gitar Fiyatları sahibinden.com'da - 923001769

Nereye atsam bilemedim.Fiyat konusunda değilde,Saptaki tamir olayını söylemese kolay kolay anlaşılmazdı.Malum bu arkadaşa da böyle satılmıştı @Fatihsonk da hatırlar belki.Şayet bu Gitarı biliyorum,boyasız halinde bile sap tamiri anlaşılmıyordu eğer düşündüğüm gitar ise.8500 tamirli bir special e değer mi orası size kalmış.

Şaka gibi

Yav şu marciela juarez MJ geyiği de bitmedi gitti hatta gına geldi he babacım he sararken üflemiş MJ Custom shop’a sarıyormuş peri tozu dökmüş o sarınca manyetik daha iyi.

bitmediniz gittiniz snake oil’ci unicorn powder’cı tayfa ya.

Fiyata modele zaten bir şey demiyorum allahlık.

Yanlış hatırlamıyorsam bu gitarı 3k fiyata koymuştu bir ara. 1 ayda ne oldu ne bittiyse gitar bir anda "artık üretimi olmayan" gitar özelliğini alarak 5800 tl olmuş :D? Gerçekten gülünç durum.

Usa...

Evet 1983 yapımı mockingbird NJ RMG-0. 1983 yılı B.C.RICH kataloğu_1022293_orig.jpg

bu linkte de 1983 yılı satış fiyatı mevcut

Son düzenleme:
Evet 1983 yapımı mockingbird NJ RMG-0. 1983 yılı B.C.RICH kataloğu148804 eklentisini görüntüle

bu linkte de 1983 yılı satış fiyatı mevcut

Yanlışınız var hocam, gitar Special Edition Evil Edge Mockingbird olarak geçen 300 GBPlik bir model. İroni vardıysa kusura bakmayın.

Yanlışınız var hocam, gitar Special Edition Evil Edge Mockingbird olarak geçen 300 GBPlik bir model. İroni vardıysa kusura bakmayın.
Abicim saygılar. Sorun yok. Zaten seninde paylaştığın linktende anlaşıldığı üzere Mockingbird project serisinden olduğu anlaşılıyor Linkteki inceleme total guitar tarafından 2006 yılında yazılmış ve bu yazının da üzerinden " over 13 years ago " geçmiş. Yani ciddi olarak USA olma ihtimali kuvvetli reverb üzerinde 2. el olarak 200 pound gibi rakamlara satanlar var. satıcı bence uygun bir fiyat koymuş ha satılırmı. mutlaka b.c.rich hayranları ilgilenecektir.

Son düzenleme:
Yalnız sadece gitarın üzerindeki o kilitli Planet Waves burguların sıfırı 900 TL civarı. 😅

İlan tarihi eski fakat adam ölünce fiyatı artırdığına yemin edebilirim ama ispat edemem.

Millet satış yapmak için ilan açmıyor. İlan açayım ve olabildiğince en yüksek fiyatı isteyeyim, satılırsa ne ala modundalar. Bir tane gitar vardı bir süredir takip ettiğim. Dolar neredeyse 1 lira düştü bu süre zarfında, fiyatta değişiklik olmadı. Geçenlerde aynı modelden başka bir ilan daha açılıp fazla fiyat istenmiş. Bizim ilan sahibi durur mu, hemen fiyatı o seviyeye çekmiş. E arkadaş o kişi satamayacak gitarı, sen de mi satmak istemiyorsun? :)

Ben ispat edebilirim. Daha önceki görüşmelerimizde 6700 TL'ye pazarlık yapıyorduk hala mesajları duruyor. Ancak Alexi öldükten sonra fiyat uçtu. Ve bunu da söyledim ancak fiyatı yanlış belirlediklerini söylediler :)

Yanlış hatırlamıyorsam bu gitarı 3k fiyata koymuştu bir ara. 1 ayda ne oldu ne bittiyse gitar bir anda "artık üretimi olmayan" gitar özelliğini alarak 5800 tl olmuş :D? Gerçekten gülünç durum.
Sıfırı dorede 4467 tl iken 5800 tlye koyması da ayrı bir komedi

Geri