Abartı Ilanlar

sasteyn ile marka model korelasyonu ---> hurafe. türkçesi hüreyf.
Hocam gövdeleri aşırı ince olduğundan sustain konusunda zayıflar. S5470 veya SV5470 alma niyetindeydim bir ara, yabancı forumlarda da çok araştırdım. Hemen hemen tüm S serisi Ibanez sahiplerinin ortak görüşüydü, herşeyi çok iyi ama sustain yok diyorlardı onlarda. En beğendiğim S modeli, S5521 Q, maalesef onda da aynı görüşler vardı.

Abi ama Les Paul alacakmış :) Hafifletici sebep olabilir mi sence ?
Bir Les Paul tiryakisi olarak affedebilir misin ? :D

ya ulan neyse... 😄
Kozmetik olarak 10/9 yazmış. 9 üzerinden 10. Adamın matematik düzeyi bu yani; pay ile paydanın fonksiyonlarını ayırt edemiyor. Ha 9/10, ha 10/9....
Verdiği fiyatı da buna göre düşünmek lazım.

Ibanez RG550 fiyatı 35 Bin TL.
2 gün önce temiz görünen bir rg550 2500 (ikibinbeşyüz) liradan satıldı. Acaba bir sıfır fazla mı veya para birimi Fas Dirhemi mi diye düşündürüyor.

2 gün önce temiz görünen bir rg550 2500 (ikibinbeşyüz) liradan satıldı. Acaba bir sıfır fazla mı veya para birimi Fas Dirhemi mi diye düşündürüyor.

Sıfır çelik fret çakılmış,sap köprü dimarziolu, fakat kozmetik bir kaç boya dökülmesi olan RG'mi 550 dolara satmıştım. 2500 de gayet makul. Canavar aletler, lakin alan temiz bir ayar yaptırıp güzel fret çaktırmaya üşeniyor.

Kozmetik olarak 10/9 yazmış. 9 üzerinden 10. Adamın matematik düzeyi bu yani; pay ile paydanın fonksiyonlarını ayırt edemiyor. Ha 9/10, ha 10/9....

Bunu alın burdan, önce Ahmet Buhan verin, onları çözsün pay payda öğrensin. Sonra buna AA ile geçene kadar MAT101 versinler, kalın Adams Calculus ile de kafasına vursunlar.

Abi ama Les Paul alacakmış :) Hafifletici sebep olabilir mi sence ?
Bir Les Paul tiryakisi olarak affedebilir misin ? :D

Haşa , ben kim affeylemek kim. Bu arkadaş bi epiphone ile takas ederse iyi.

Memlekette matematik bilen kaldı mı zaten? Sınavlara girenlerde sıfır çeken sayısı hiç az değil. Zaten baraj puanı da düştü. Tüm soruları sallasa bile üniversiteye girme şansı var milletin. O yüzden pay paydadan ziyade araya bölü işareti koyabiliyor mu ona bakmak lazım. Fazlasını beklemek hayalcilik oluyor.

Bu gitarı da pek sevdiğimiz Onur Onur/Paul Reed Smith/Chet Atkins/James Tyler kardeşimiz aldı ve şu an 8500 TL'den satışa koydu bu arada. Kendisine ve ailesine buradan sevgiler saygılar.

3.500 yazacakken 35.000 yazmış bence
Ben bu işi gerçekten merak ediyorum.
Ciddi alıcı olsam soracağım aslında adama da... Durduk yerden meşgul etmek istemedim.
Suhr-Anderson fiyatına Japon RG satıyor adam şu anda:)
Şu ana kadar kimse sormadıysa düzeltmemiş olabilir; ama bence o fiyatı ciddi ciddi koymuş olabilir. Adam gitarı koleksiyonluk-vintage seviyesinde görüyor belli ki.
"98 öncesi" geyiği RG hayranları arasında bitmek tükenmek bilmeyen bir muhabbettir.

Bu gitarı geçenlerde ben alacaktım ama sapı kırık, gerek yok diye aldırmamıştın. :D

Yok abi bi tane Denizli Pamukkale’de vardı ve gerçekten sap kırılmış yapıştırılmış idi, sorun çıkarmasa da gitarın elden çıkışını zorlaştırır kim ne derse dedin.

Satan da biliyor/bilmiyor ayakları, yok babamın eski gitarı vs. bir şeyler eveliyor geveliyordu.

Merak edip yeni RG550’ye baktım, bu tertemiz baya baya, benim dediğim değil kesinlikle.

Yok abi bi tane Denizli Pamukkale’de vardı ve gerçekten sap kırılmış yapıştırılmış idi, sorun çıkarmasa da gitarın elden çıkışını zorlaştırır kim ne derse dedin.

Satan da biliyor/bilmiyor ayakları, yok babamın eski gitarı vs. bir şeyler eveliyor geveliyordu.

Merak edip yeni RG550’ye baktım, bu tertemiz baya baya, benim dediğim değil kesinlikle.
Rezalet, ben bunu gördüm de o gitardır diye almadım. 🤦

galiba şu gitardı

Geri