Abartı Ilanlar

IBANEZ RG8570Z-RBS RG J.CUSTOM 2020 ÖZEL SİPARİŞ - En Uygun Ibanez Gitar Fiyatları sahibinden.com'da - 989392284

Abartı ilan mı bilemedim ama bi yazayım dedim. Kullanıcının tüm ilanlarında aynı yazı var. Yurtdışından özel sipariş diye. Tuhaf geldi bana açıkcası. hatta "İBANEZ PRESTİGE RG5320C-DFM 2021"ilanında gitarın j.custom olduğunu yazmış. Ama gitarda kabak gibi prestige yazıyor. Siz ne düşünüyorsunuz?
Ben de gördüm o ilanları. Açıkçası sahibinden.com'un bu ilanlara nasıl izin verdiğine şaşırıyorum. Çünkü elde gitar filan yok, komisyonculuk girişiminden başka birşey değil. Birkaç ilanıma abuk subuk sebeplerden onay vermeyen sahibindenin bir standardı yok anlaşılan, veya ücret ödeyen üyelere herşey serbest.

Vay be hocam

Benim KVMG'yi koyacağım ilana. Geçen gün rüyamda Mustaine çalıyordu, oo güzel gitar yapmışlar bence su içinde 5000 doları var diyordu. 70 bine koyacağım ilana, cüzi pazarlık sünnettir.

Gün içinde bakamamıştım, sert ve tiz distortion tonlar için DiMarzio X2N (Bridge), temiz ve parlak clean tonlar için Area 67 (Middle), yumuşak ve tatlı tonlar için de Air Norton S (Neck) ile güncellenen gitarın sesiyle alakalı fikir edinmek amacıyla YouTube'dan bakayım dedim. Herhalde o kadar üst düzey bir ton (22.000 Tl değerinde) elde edilmiş olacak ki, mikrofonlar bile yanına yaklaşamamış; yan odadan anca kayıt altına alabilmişler. Öyle üst düzey bir ton.

Şu linkleri bırakıp, sattığı gitarın +5 yıllık, Duncan Designedlı model olduğunu hatırlatıp, yine de serbest piyasadır diyelim biz.

Gün içinde bakamamıştım, sert ve tiz distortion tonlar için DiMarzio X2N (Bridge), temiz ve parlak clean tonlar için Area 67 (Middle), yumuşak ve tatlı tonlar için de Air Norton S (Neck) ile güncellenen gitarın sesiyle alakalı fikir edinmek amacıyla YouTube'dan bakayım dedim. Herhalde o kadar üst düzey bir ton (22.000 Tl değerinde) elde edilmiş olacak ki, mikrofonlar bile yanına yaklaşamamış; yan odadan anca kayıt altına alabilmişler. Öyle üst düzey bir ton.

Şu linkleri bırakıp, sattığı gitarın +5 yıllık, Duncan Designedlı model olduğunu hatırlatıp, yine de serbest piyasadır diyelim biz.

Composer ve performer bu ''ilan'' adlı eserinde youtube izlenme sayısını 100'e çıkarmayı hedeflemiş. Şimdiden sonraki albümü için bir gitar aldı bile :)

Vay be hocam

5 sene önce en fazla 1500 tlye almıştır.Tabi takas vs ile beleşe getirmediyse.
Şimdi taktığı manyetik vs ıvır zıvırlarla en fazla 8-10 k istemesi lazım.
Ama tabi değerli Sanatçımızın eli değdiği için 22 ye itelemesi lazım.

Geri