Abartı Ilanlar

Bende üniversitede okurken kore yapımı bir jr v vardı, bahsettiğim yıl 2008 falan. O zaman üzerinde kendi manyetikleri vardı bc rich in ve belki emg/seymour kadar kaliteli olmasa da çok yüksek çıkışlı ve cayır cayır manyetiklerdi.

Duruma şaşırdığım için bu kadar net hatırlıyorum, ilandaki söylem biraz abartı olabilir ama eğer aynı model ise çöp manyetikler değillerdir bence.

Ayrıca neckthru ve abanoz klavye bir gitar olarak kelepir ilanlarda yer alması gereken bir gitar bence bu.
Bende de yine neck thru Japon yapımı natürel renkli bi superstrat vardı. En kral Meksika Fenderler 1000 TLyken 900 TLye satmıştım. Alan arkadaş da İstanbul'dan Zonguldak'a kadar gelip yangından mal kaçırır gibi dönmüştü bi saat durmadan. 😅 Kıymetini bilen için BC Rich baya değerli bi marka.

Bende de yine neck thru Japon yapımı natürel renkli bi superstrat vardı. En kral Meksika Fenderler 1000 TLyken 900 TLye satmıştım. Alan arkadaş da İstanbul'dan Zonguldak'a kadar gelip yangından mal kaçırır gibi dönmüştü bi saat durmadan. 😅 Kıymetini bilen için BC Rich baya değerli bi marka.

Keşke kerry king V dışında düzgün V kasası olsa da alsak, jr V lerin gövdeyi beğenmiyorum ben pek.

Keşke kerry king V dışında düzgün V kasası olsa da alsak, jr V lerin gövdeyi beğenmiyorum ben pek.
thumb_d_gallery_base_945f29cc.jpg

Şu modelden mevcut bende, çok saçma şekilde iyi bir gitar. Köprüsü ucuz seri kahler ancak FR Special, JT-580 gibi köprülere her zaman tercih ederim. Manyetikleri ile sadece Slayer çalınır ancak onun da hakkını vererek çaldırır. Gövdesi KV'lere göre biraz daha iri. Jak bağlantısının alt kanadın altında olması çok güzel bir durum değil ancak genel anlamda gitarı ele alınca doğru hissettiriyor. JrV'lerde ise malesef aynı keyfi ben de alamadım hiçbir zaman. Yine de Çin üretiminin bu performansı verdiğini gördükçe para olsa, piyasada bulunsa da hakikisinden bi tane alsak diyorum hep.

dsc06229-crop-c0-5__0-5-525x799-90.jpg

Neyse, konuyu iyice dağıtmadan gidip biraz çalayım.

Sıfırı 4.800 - 5.300-TL aralığında

2 sene kullanmış,teller ölmüş,fretler kararmış ve sağlam bir vuruğu var:)) Ama sonuçta makul pazarlık var demiş belki 250 tl düşer fenamı:)))

Sudan ucuz Boşver Custom Shop gitarı

reverb satış geçmişinde 1800 dolar üstünü görmemiş (çoğu 1200-1500 arası) gitarı custom shop fiyatına koymak ne çeşit bir aymazlık.

Dosyalar

• kapali-uyuma_308738.jpg
    kapali-uyuma_308738.jpg
    133 KB · Gösterim: 104

Görselleri kullanılan ilan

Abartıdan ziyade komik aslında. Görsellerini aldığı ilanda bile pod + floorboarda 1750 tl gibi bir fiyat istenirken, aynı paralara 2. el Ge150 ve dengi güncel aletlerin alınabildiği bir 2. el ortamında sadece floorboarda 1800 istemek. İyi niyetli yaklaşıp 4 kanala sahip olabilme durumunu göz önünde bulundursak, pod ile birlikte 2200 verileceğine 2300e Ge200 var.

Geri