Abartı Ilanlar

Abi şimdi elektro gitar kategorisini fiyat bazında en yüksekten en düşüğe sıraladın, custom shop ibanezleri fenderleri gibsonları geçtin geçtin geçtin, sonra meşhur batuhan mutlugil epiphoneunu da geçtin bir baktın bir schecter JL7 ilanı ve fiyatı da 350.000 TL. Zenginler en pahalısını almayı sever, adamları avladın. Yeni sahibine hayırlı olsun. :)

Abi şimdi elektro gitar kategorisini fiyat bazında en yüksekten en düşüğe sıraladın, custom shop ibanezleri fenderleri gibsonları geçtin geçtin geçtin, sonra meşhur batuhan mutlugil epiphoneunu da geçtin bir baktın bir schecter JL7 ilanı ve fiyatı da 350.000 TL. Zenginler en pahalısını almayı sever, adamları avladın. Yeni sahibine hayırlı olsun. :)
Tross (!) rod vidası sağlam olsa demek temiz 400 bin kitler bu.

Custom Shop fiyatına HM USA Strat kaçırmayın :)
Reverb ve diğer sitelerde maksimum 600-1000 usd arası.Size 55 bin tl ama çok uygun.

hemi de limitit edişin olma sebebi, kendisi limited değil ama oluşu, yeni limited serinin sebebi. varoluşcu felsefik olarak yaklaş diyor yani.

Custom Shop fiyatına HM USA Strat kaçırmayın :)
Reverb ve diğer sitelerde maksimum 600-1000 usd arası.Size 55 bin tl ama çok uygun.

Keşke dediğiniz gibi 600 dolar olsa kargosunu verip alırdım bi kaç tane. :( Hayatımda kullandığım en iyi gitar. Seveni için custom shop Fenderlerden daha güzeldir kendisi. 55 bin TL aşırı pahalı elbette ama ben elimdeki hurda olanını 20 bin TLye vermem şahsen. Hatta 600 Dolara falan bulursam affetmem, benim gördüğüm kadarıyla temiz durumda olanlar ortalama 1000 - 1500 dolar arası gidiyor ki bence de ederi odur. Bunlarda radiussuz kalın bi sap var, başka hiç bi gitarda bu kadar rahat bi sap görmedim.

18 bin liraya Hellraiser Special, sözde bütün bakımları titizlikle yapılmış ancak köprü gövdeye gömülmüş durumda.

Özetle

ExRpzLbWUAAvW8M.jpg

Geri