Abartı Ilanlar

iki günde 27% prim yapan gitar. 55,000 —> 70,000

Hocam mesajının sonuna YTD diye not düşseydin keşke. Şimdi bir anda ESP fiyatları uçacak. Piyasada panik yarattı.
Not: yatırım tavsiyesi değildir 😂

Piyasa çok daha normal ve "ahlaklı"
Söz meclisten dışarı. Sahibinden bambaşka bir ortam 😅
Türkiye'de "piyasa" yok. Piyasa fiyatı belirler diyenler, aslında piyasanın ne olduğunu bile bilmiyor. Bir kere o sözün doğrusu, "rekabetçi bir piyasada..." diye başlar. Üretim yapıl(a)mayan Şark kurnazlığı dünyasında piyasa fiyat filan belirlemez. Çünkü orada piyasa yoktur, fırsatçılar ve tekeller vardır. Ama üretim nedir bilinmeyen kültürlerde, al-satçılığın üretiği şeyi piyasa sanmak da doğaldır elbette.
İşte bu durumlarda "piyasa" gerçekten de çok daha normal ve ahlaklıdır.

Senkoptan alınmış, faturalıymış. Peki canım. Ama Senkop'da sıfırı daha ucuz şu anda? Niye senden alsın insanlar bunu????

Sıfır fiyatı:

Çünkü o dokundu..
Senkoptan alınmış, faturalıymış. Peki canım. Ama Senkop'da sıfırı daha ucuz şu anda? Niye senden alsın insanlar bunu????

Sıfır fiyatı:

Bir de Polyphia diye "progressive" bir grup türedi. Kızanlar tarz yapmaya çalışmış ama bana göre müzikal açıdan hiçbir değeri yok. Boş shred ve şov. Gerçi ben Steve Vai tarzını da hiç sevmedim 😅
Hah çok şükür benim gibi düşünen biri çıktı... Atonal çalmak ya da Çok zor şeyler çalabilmek müziğin çok iyi olduğu anlamına gelmiyor maalesef...

Geri