Abartı Ilanlar

Değer-fiyat ikilemi deyince en uç olarak kavramsal sanat piyasası geliyor aklıma.Mesut Yar ın programına gelen Bedri Baykama ''abi sen o boş çerçeveyi iyi okuttun'' demesi efsanedir.Bedri Baykam o boş çerçeveyi 300 bin tl'e okutmuştur bu arada.Ne diyoruz önemli olan ürün değil arkasındaki fikirdir.Tabi bunun parasal değerini'de sizin pazarlama beceriniz ve karşınızdakinin cebindeki paranın durumu belirliyor.

Piyasada Greg Bennett Avion AV20 wine red model gitarını 3800 liraya aldım 1600 liraya bırakıyorum diyerekten ikinci el gitar satan bir arkadaş dolanmakta.Link veremiyorum ,kendisiyle olan diyaloğumuzdan sonra kaldırmış ,yakında yine çıkar ortaya ,dikkat edelim.Gitarın amazon.com fiyatı 420$ bu arada..

Piyasada Greg Bennett Avion AV20 wine red model gitarını 3800 liraya aldım 1600 liraya bırakıyorum diyerekten ikinci el gitar satan bir arkadaş dolanmakta.Link veremiyorum ,kendisiyle olan diyaloğumuzdan sonra kaldırmış ,yakında yine çıkar ortaya ,dikkat edelim.Gitarın amazon.com fiyatı 420$ bu arada..

İnsanlar da artık bir zahmet Google'a iki kelime yazıp arama yapmayı öğrensinler artık. Bu çağda bilgiye ulaşmak bu kadar kolayken beyin ve parmak tembelliği yüzünden 1.600 lirayı GB Avion'a gömecek adama da, babamın oğlu olsa hatta ben olsam acımam.

geçen gün 2500 liraya fender mim standard strat satan bir arkadaş vardı bulamadım ilanı, fiyatı abuk bulduğumu söyleyince önemli olanın, para edenin bu tarz gitarlarda ton olduğunu söylemişti. Amerikan strat takaslarına açıktı ilgilenenlere..

Geri