Abartı Ilanlar

upload_2016-1-22_16-5-54.png

Alternatif falan çalacaksan şu gitara bir göz at derim:

Satılık - Framus 1970s Vintage Elektro Gitar

Sıradan da olsa bir lambalı amfi ile az gainli bluesa gider bir gitar kesinlikle. İlan sahibi ile bir konuş. Belki bir P90 takviyesi falan yapılabilir.

Öneriniz için teşekkürler.evet güzel bi gitara benziyor eskilerden bi abimle yaptigim muhabbette alman yapimlarini epey övmüştu 80 lerde kullanirlarmis.su aralar gözümü bi g&l strata dikmiş durumdayim :cautious: onu alirsam 2. Alternatifim boyle bisey olucak ilani takibe aldim

Öneriniz için teşekkürler.evet güzel bi gitara benziyor eskilerden bi abimle yaptigim muhabbette alman yapimlarini epey övmüştu 80 lerde kullanirlarmis.su aralar gözümü bi g&l strata dikmiş durumdayim :cautious: onu alirsam 2. Alternatifim boyle bisey olucak ilani takibe aldim

G&L de strat olarak güzeldir. Hele denenip da klavye forumunun ele uygun olduğu onaylanırsa alınır.

hiç mobil ikinci el app'lerini denediniz mi? ilginç şeyler barındırabiliyor.
mesela orijinal jaklı sahne gitarı hep aradığım birşeydi.
21mgqiv.jpg
Yazım kuralları bu sebeple icat olmuş ama artık onları bilen, tanıyan kalmadı memlekette. Benim gibileri de ucube ilan edip dokuz köyden kovuyorlar :)
Orjinal ile Jack arasına virgül koyacakmış, akıl edememiş. Orjinal ve jacklı demek istemiş.

Deme ya evde servet yatıyormuş da haberim yokmuş.. Big4'da aynısından kapmıştım bir tane, İnönü'deydi galiba.. İstanbul konserinde olması değerini düşürür mü acaba ?!!.. Bi de Slash penam var, paçavra olmuş GNR Tshirt'ümü gösterince sahneden direk salladı bana penayı.. O daha değerli olsa gerek ne eder acaba.. Satriani, Dave Murray, Steve Vai, Phil Collen, Doug Aldrich (Whitesnake), Janick Gers bileklik, baget vardı hediye gelen konserden yine kimin unuttum, vs vs.. cidden servet varmış evde.. ama toplasan bir Duman penası etmezler gibi..

Geri