Abartı Ilanlar

Turgut abi koleksiyonunu kucultuyor. Evinin duvarlari limited edition fender, gibson, g&l gibi ozel gitarlarla dolu. İsteyen facebooktan bakabilir gitarlarina "Turgut Karabulut" diye aratarak. Hani maddi açıdan dolandirma babinda boyle bir fiyat koymus olacagini asla dusunmem. Vardir altinda bir sebep. Hatta forumdan Erdem Birgul abi tanır kendisini. Hatta Turgut abinin facebook hesabinda Erdem abiyle beraber caldiklari bir video da var. @scalloped

Reissue tarzi bir gitar olmayabilir, direk eski doneme ait ilk uretimlerden olabilir.

Dünyada 120 adet olan, koleksiyon kıymeti olan gitarlardan biri kendisi, Turgut Karabulut ufak karlar ile uğraşıcak biri değil, kendisi 2 yıldır gitar çalıştığım kıymetli bir insandır, aldığı fiyattan satıyor gitarlarını, gönül veren seven alır koyar evine...

İlan sahibini anlıyorum. Herkesin gitarı kendisi için çok değerlidir. Ancak gitarın Türkiye'de tek olması Ve istediği rakamın, sıfır rakamından çok daha fazla olması, gibi unsurlarda anlaşılacak bir durum yok. Gitar FRS de değil.

Bilmiyorum, belki de bakım elemanının, gitar üzerinde oluştuğu hata sebebi ile tek olabilir.

Buyurun ilanın linki;
http://www.sahibinden.com/ilan/alis...eri-schecter-hellraiser-c7-fr-282674103/detay

Bu da stoklarda var olartak görünen do-re linki ve satış rakamı;
Schecter Hellraiser C7 FR Elektro Gitar Elektro Gitarlar Schecter

Screen Shot 03-18-16 at 03.01 PM.JPG

Yahu ben mi yanlış görüyorum. Yoksa bu ilan gerçekten abartı bir ilan mı?

İlan sahibini anlıyorum. Herkesin gitarı kendisi için çok değerlidir. Ancak gitarın Türkiye'de tek olması Ve istediği rakamın, sıfır rakamından çok daha fazla olması, gibi unsurlarda anlaşılacak bir durum yok. Gitar FRS de değil.

Bilmiyorum, belki de bakım elemanının, gitar üzerinde oluştuğu hata sebebi ile tek olabilir.

Buyurun ilanın linki;
http://www.sahibinden.com/ilan/alis...eri-schecter-hellraiser-c7-fr-282674103/detay

Bu da stoklarda var olartak görünen do-re linki ve satış rakamı;
Schecter Hellraiser C7 FR Elektro Gitar Elektro Gitarlar Schecter

74527 eklentisini görüntüle

Yahu ben mi yanlış görüyorum. Yoksa bu ilan gerçekten abartı bir ilan mı?
Senin istediğin gitar:) katlediyo adam resmen

İçimden okkalı bir YUH çektim. Yemin ediyorum bu "sınırlı üretim" gitarlardan çektiğimiz kadar hiçbirşeyden çekmedik
74515 eklentisini görüntüle
dostlar ilanın sahibi benim. sahibinden com da 15 ilanım var. koleksiyonumu yer sorunu yüzünden küçültüyorum. iki ilanda hata yapmışım, beyaz sg ve "fool" sg. hiç bir ard niyet yoktur. diğer ilanlarıma bakarsanız fiyatların çok düzgün olduğunu görürsünüz. 100 den fazla gitar olunca aceleden insan böyle hatalar yapıyor. yine de pardon. en kısa zamanda iki gitarın fiyatlarını düzelteceğim. slmlr.

Geri