Abartı Ilanlar

Sanırım bu kişi bu forumdandı birer gün ara ile bu gitarın fotolarını paylaşıyordu gitarını göster başlığında sonra bi kıyamet koptu o paraya satılır mı hergün aynı fotoyu atma falan diye demek sahibindene dönmüş :) açıkcası Almanya'da 2200$a satıldığına inanmıyorum Euro cinsinden bişey söylese daha inandırıcı bulurdum :) ki en son fiyatı 1750$ a çekmiş oda unsold yani
Washburn DIME 333 CAMO ALIEN SKULL TRENDKILL RaRe Limited Edition PanterA | eBay
Reverbde 950-1700 arası satılıyormuş.birde 25 tane falan diye kafadan sallıyayım nasıl olsa millet kaynak bulamaz 25 gitardan 2si bende bu arada :D bi gitardan o kadar az sayıda üretilecekse 1/25 2/25 diye bi seri no en olmadı bir kağıt olur :) ah bu insanların kurnazlıkları öldürüyor beni :)

Aynen öle kardeşim yani komik olan Korea gitarlara Usa parası istemesi şimdi bir tanede explorer satıyor 9000 dolar demiş gitar max 5000 dolar eder oda belki çok ilginç ilanları var dikkatimi çekti

çok güzel yazmışsınız ama sonuçta forumdaki arkadaşlar haklı çıktı. Fullerton falan değilmiş o gitar. Bir dahaki sefere milleti eleştirmeden önce "acaba haklı olabilirler mi" diye düşünün. delfin müzik benim gözümde şu an orijinalliğinden emin olmadığı, menşei belli olmayan gitarları çok yüksek fiyattan satan bir kurum olarak canlandı. Bence mod arkadaşınızla beraber insanlara bir özür borçlusunuz.

Bir de yavuz çetin'in gitarı hayatımda gördüğüm en çirkin restorasyonlardan birisine maruz kalmış, onu da belirtmeden geçemeyeceğim.

Katılıyorum .

https://www.sahibinden.com/ilan/iki...burn-dime-stealth-2st-dimebag-302585607/detay
1400 dolar istenen gitar ebay de ve amazonda 425/500 dolar arası . Tr ye getirsen %18 kdv versen hadi 500 dolarda kargo versen yine 1500 dolar etmez .Gitar Made in China ve basswood + bolt on ( takılan floydrose ise 25 dolara satılan bir floydrose ) zaten kimsenin alacağına inanmıyorum ama :) yinede uyaralım kazık yenmesin
hayır bir de bu gitar geçen nut ın ordan kırılmış bir şekilde 500 lira gibi bir fiyata satıldı sanki hala da izi var resimlerde

Birde açıklamakta "Lüzumsuz görüşmeler için yazışmayalım" yazmış. Bu adama da ekmek yediriyorlar ya hiç kimse aç kalmaz türkiyede :)

IMG_0451.PNG

IMG_0452.PNG
IMG_0453.PNG

Son düzenleme:
Geri