Abartı Ilanlar

@ElektroBoogie nin dediği gibi bu gitarın sıfırını bulabileceğini sanmıyorum.Linkteki alan eleman 2.el almış farkındaysan...
Evet ikinci eli 700 $'dan gidiyor ebay'da diyor satan eleman. Ama gitarın sıfırı eskiden 500 $'dı. İkinci ele de 175 $ gibi bir fiyata da satılmış. İlanın abartı olmasını sağlayan da bence bu. Sıfırıyla bir derdim yok, zamanında fiyatı buydu işte, ben o gitarı stoklarda varken de gördüm sıfır dore'de.

https://www.sahibinden.com/ilan/iki...nity-telecaster-elektro-gitar-425370620/detay

fiyata çok takılmıyorum da sıfır gibi olmadığı apaçık ortada :) çiziksiz vuruksuz yeri yok neredeyse

Bahsettiğiniz ilan pek bu başlıklık değil gibi.Gitar genel olarak iyi durumda.İkinci el bi üründe çizikten önce bakılması gereken şeyler olduğunu düşünüyorum (orjinallik,çalıbabilirliğe etki eden mekanik sorun gibi),kozmetik olarak da vuruk,gövde ya da sapta ezilme,bütünlük bozulması gibi bir durum yok.Sıfır gibi yazıldığında mağazadaki gitarı bekliyorsanız o ayrı bir konu.
Ben gitarda bir sıkıntı göremiyorum,fiyat da yerinde.Daha ucuzunu bulabilirsiniz bu arada.Kolay gelsin

Abarti ilanlar basligina uyuyor belki fiyati abarti olmayabilir ama tasvir abartili bu da basliga uygun kiliyor.

Sifir gibi demek sifir gibi demekdir, sifir, dukkandaki mal ise oyle olmasini bekleriz elbette.

bu soylem satilan her urun icin cok onemlidir ama verdigim ornekdeki gibi yozluklar insani online alisveristen uzaklastiriyor.

Buyrun efenim...
http://www.sahibinden.com/ilan/ikin...uzik-aletleri-valeton-octaver-427960537/detay
ilan uçar falan, bu utanç tablosu silinmesin.
tmp_12541-Screenshot_2017-04-27-14-45-07-716869496.png

Bu da çin fiyatı (free shipping detayına dikkatinizi cekmek istiyorum. yani koban müzikten alırsanız ödeyeceğiniz 20-30TL tutarındaki kargo ücretini ödemeyeceksiniz.)
Valeton Analog Octave Electric Guitar Effect pedal OC-10 OC 10
Valeton Analog Octave Electric Guitar Effect pedal OC 10 OC 10-in Guitar Parts & Accessories from Sports & Entertainment on Aliexpress.com | Alibaba Group
tmp_12541-Screenshot_2017-04-27-14-44-541824812278.png

Adam bi resmini cekip koymaya bile uğraşmamış. Bi de diyo ki Boss firmasına parça ureten diyo yok bilmem ne. Herkes birbirini sevme (!) peşinde.

Buyrun efenim...
http://www.sahibinden.com/ilan/ikin...uzik-aletleri-valeton-octaver-427960537/detay
ilan uçar falan, bu utanç tablosu silinmesin.
101952 eklentisini görüntüle

Bu da çin fiyatı (free shipping detayına dikkatinizi cekmek istiyorum. yani koban müzikten alırsanız ödeyeceğiniz 20-30TL tutarındaki kargo ücretini ödemeyeceksiniz.)
Valeton Analog Octave Electric Guitar Effect pedal OC-10 OC 10
Valeton Analog Octave Electric Guitar Effect pedal OC 10 OC 10-in Guitar Parts & Accessories from Sports & Entertainment on Aliexpress.com | Alibaba Group
101953 eklentisini görüntüle

Adam bi resmini cekip koymaya bile uğraşmamış. Bi de diyo ki Boss firmasına parça ureten diyo yok bilmem ne. Herkes birbirini sevme (!) peşinde.
Buyrun efendim deyince aklıma hep bu adam geliyor

zuhal ve do-re stoklarında bu gitar yok, o yüzden boş sayfaya isterlerse 1 tl yazsınlar önemli değil. Yarın temin etmeye çalışsalar eminim şimdi yazdıkları fiyattan çok daha yükseğe gelecek. Ayrıca Ebay'de bile o bollukta en ucuzu 500 dolardan gidiyor. O yüzden Epiphone korina 58 flying v alacaksan Türkiye'de sadece bu arkadaş satıyor :) elin mahkum ondan alacaksın. Çöldesin susamışsın bu arkadaş da su satıyormuş gibi düşün, ebay falan serap, rüya :)

ayrıca çocuk besbelli kötü satıcı, fiyat rahatlıkla kırılıp çok daha ucuza alınabilir. Ufak bir bakımla da o gitar ilk günkü gibi olur.

Bu da Bonus:
Michael Schenker Group Guitar Cover / Armed And Ready

Geri