Abartı Ilanlar

'Forum Meydanı' forumunda raccoon tarafından 9 Şubat 2013 tarihinde açılan konu

1. robinguthrie bunu beğendi.
  2. Ya şu thomann'dan gitar alıp sonra burada satmak isteyenler bazen beni cidden sinirlendiriyor. Aynısı Harley Benton gitarlar için de geçerli. Gitarı thomann'dan getirtip deneyip kullanıp aynı paraya ya da daha fazlasına satmaya çalışıyorlar. Şu ülkenin hiçbir noktasında etik yok, ne ticarette ne de başka yerde. Sonra iktidar partisine sallayıp dururuz. Sanki o insanlar gökten zembille indi, bu toprakların insanları değiller. Neyse.

metaldaima bunu beğendi.
  3. Son düzenleme: 24 Temmuz 2017
  4. Ormanda doğal ortamda yetişmiş gibi, organik sanırsam

BULUTBEY bunu beğendi.
  5. Üşenmeyip hesapladım. Sıfırı mydukkanda 838 $ yani çapraz kurla 720 Euro. Bu vatandaş 2200 Euro istiyor. Yani 3 katı.

6. Son düzenleme: 26 Temmuz 2017
  7. O.O

8. bu adamı biliyorum. gitarların sapını delip ip bağlayıp saz gibi çiviyle duvara asmış. doğuyla batıyı birleştirmiş, olan güzelim gitarlara olmuş. mahvetmiş gitarları.

9. Belki de o yüzden bu kadar ucuz.

10. wolkN bunu beğendi.
  11. Şeyi çok merak ettim bu gitarı görünce. Floyd Rose ağacı kesiyorsun ton değişiyor gibi muhabbetler gerçekse bu gitardan berbat bi ses çıkması lazım. Ama yurtdışı fiyatlarına bakınca üzüldüm yani bu kadar ölü fiyatı olmasına.

12. Ben Epiphone Firebird bile satana kadar gobegim catladi, bu hayatta satilmaz bence. Turkiye'de piyasa sandigimizdan daha kisir. Habire ayni modeller donuyor anca.

13. robinguthrie bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş