Abartı Ilanlar

"Retro Relic sevenler için bu fiyata kaçırılmayacak bir strat kasa özel dişbudak relic , karizmatik bir custom proje gitarıdır.3 single coil manyetikli ve vintage Gilmour modludur.Basswood gövde,rosewood tuşe,arkası venge şeritli sap,22 medium fret.

***Gitar orjinal Fender mi? Manyetikleri Gerçek Duncan mı? ya da Noiseless mı? diye Lütfen sormayınız! Şimdiden belirteyim bir yanlış anlaşılma olsun istemem... Bu fiyata zaten mümkün değil :)

***Şehir dışına ücreti alıcıdan olmak koşuluyla kargolayabilirim.

***Lütfen öncelikle mesaj yoluyla iletişime geçelim!Sonra ciddi alıcıysanız konuşuruz.

Alıcısına şimdiden hayırlı olsun.Pişman olmayacağı,kolleksiyonluk bir gitar almış olacak.

Saygılarımla,iyi alışverişler."

Bu tarzı yakından tanıyoruz. Anlatmamak onların suçu değil, öyle bir sorumlulukları da yok. Bilmemek, bir bakışta resimden anlayamamak bizlerin/alıcının suçu. Her bilgi seviyesindeki alıcı adına konuşuyorum, yanlış anlaşılmasın, birçok kişi üzerinde fender yazan gitarın fender olup olmadığını, üzerinde duncan yazan noissles yazan manyetiğin gerçek olup olmadığını bilemeyebilir. Bu arkadaşımız da kinaye yapacağına, dolambaçlı kelimeler kullanacağına düzgünce iki satır yazmaktan imtina etmiş. Azarlar gibi bir çuval gübreyi önümüze koyacağına, sadece gitar ve üzerindeki şu parçalar orjinal değildir diyebilse daha iyi bir imajı olurdu, hepsi bu kadar basit. Gitar zaten çöp, o konuya girmiyorum. Ama bu saçma ifade tarzını, sokakta, metroda, iş yerinde artık kaldıramıyorum. Beni sinir ediyor.
Daha yenileri de gelir bunun.

Bunu buraya koymak zorundayım, çünkü satıcı uyarıma rağmen fiyatını düzeltmedi. Aynı amfinin 2. versiyonunu ilanda belirtilen fiyata, kapalı kutu olarak alabilirsiniz.

Aaa ne tesadüf, aynı kullanıcı :D

Bunu buraya koymak zorundayım, çünkü satıcı uyarıma rağmen fiyatını düzeltmedi. Aynı amfinin 2. versiyonunu ilanda belirtilen fiyata, kapalı kutu olarak alabilirsiniz.

Herkez diye bi ifade gorunce, oradan uzaklasmak lazim.

İlan her gözüme çarptıkça ilan sahibine sinirleniyorum. Bu gitar etse etse taş çatlasın 1500₺ eder. 18000₺ eder diyor bir de yüzsüzce. Abartı fiyat neyse de, bu insanları kandırmak sınıfına giriyor resmen. Lütfen herkes şikayet etsin, ilanı kapattıralım.

Son düzenleme:
İlan her gözüme çarptıkça ilan sahibine sinirleniyorum. Bu gitar etse etse taş çatlasın 1500₺ eder. 18000₺ eder diyor bir de yüzsüzce. Abartı fiyat neyse de, bu insanları kandırmak sınıfına giriyor resmen. Lütfen herkes şikayet etsin, ilanı kapattıralım.
Gipson... 18binlik gitar.... sen ilanı kapattırmadan koşam da alam....!

18binlik kipsını 6bine veriyor kıymet bilmiyorsunuz :)

Ben sırf umutlansın diye mesaj atmıştım adama ilan ilk çıktığında, aramızdaki diyalog aynen şu:

-Ben: fiyat çok uygun hocam bunlar 20-30 bin liraya gidiyor normalde, niye bu kadar ucuz?

-Satıcı: Valla öyle ben gitardan anlamadığım icin bu rakamı yazdım paraya dönsün bi işime yaramıyor fiyatlarının yüksek olduğunu biliyorum gerek yok yüksek yazıp beklemeye satalım gitsin mantigindayim

AHAHAHAHAHAHAHHAHAHAH

-Ekleme: 700 lira bile etmez bu gitar.

Ben sırf umutlansın diye mesaj atmıştım adama ilan ilk çıktığında, aramızdaki diyalog aynen şu:

-Ben: fiyat çok uygun hocam bunlar 20-30 bin liraya gidiyor normalde, niye bu kadar ucuz?

-Satıcı: Valla öyle ben gitardan anlamadığım icin bu rakamı yazdım paraya dönsün bi işime yaramıyor fiyatlarının yüksek olduğunu biliyorum gerek yok yüksek yazıp beklemeye satalım gitsin mantigindayim

AHAHAHAHAHAHAHHAHAHAH

-Ekleme: 700 lira bile etmez bu gitar.
O kadar haklsınız ki. Epiphone'un alt markası zaten. Daha ne kadar alta inebilirler ki? 🤣

Geri