Abartı Ilanlar

RG1527 de bir keramet var da biz mi atlıyoruz acaba? Gerçi gene bu epey kelepir kalıyor ötekine göre 😄😄
Ya bu hadi neyse (ki bu da saçma pahalı) ama diğeri çok deneysel. Anadolu'da çok rahat ev alırsın o paraya.

Abartı mı bilmiyorum ama şu cümleyi pek anlamadım:
"Gitarın üst eşiği tünelde Fatih Yılmaz usta tarafından daha iyi ve geniş bir ton aralığına sahip olması için kemikten yapılma eşik takıldı. Yani sadece metal çalmakla sınırlanacak bir gitar değil."
Bir üst eşik gitarın ton yelpazesini bu kadar genişletebiliyor mu, deneyimleyen var mı biz de takalım öyleyse ?

"Gitarın üst eşiği tünelde Fatih Yılmaz usta tarafından daha iyi ve geniş bir ton aralığına sahip olması için kemikten yapılma eşik takıldı. Yani sadece metal çalmakla sınırlanacak bir gitar değil."
Bir üst eşik gitarın ton yelpazesini bu kadar genişletebiliyor mu, deneyimleyen var mı biz de takalım öyleyse ?
Sahilde Akdeniz Akşamları çalınıyorsa etkileyebilir ama açık teller hariç riff, ne bileyim solo falan çalınıyorsa etkilemez. Zaten tele basıp eşiği devre dışı bırakıyoruz açık tel hariç.

Tipi güzelmiş bence ama v kasa oturarak zor çalınır. Eşik mevzusunu bilmem

Genelde akustik olarak daha çok etkiliyor eşik. Önceki eşiği çok kötü ise akord tutması ve ilk perdelerdeki entonasyonu açık ara iyileştirir. Özellikle açık tellerdeki sustaini de etkiler. Ancak önceki eşiği de normal sayılabilecek bir kalitede ise pek anlaşılacak bir şey değil elektro gitarda. Tamamen pazarlama açıklaması.

Örnek:
Pazarlama: MEGA İNDİRİM VAR
Aslında olan: %4 indirim 🥲

Abartı sayılmaz belki ama atacak konu bulamadım. Çok güzel değil mi

Geçen yıla kadar reverbde bende kovalıyordum böyle şeyler. Usd ile maaş almaya başlasam direk alırım. 90lı yıllar civarı soloistleri çok beğeniyorum. Grafikleri de hoş, işçiliğide.

İlan açıklamasında ürünlerin sözde sıfır fiyatlarını ne güzel şişirmiş. Bir de "shipping ve vergileri koyunca..." dememiş mi, o üç nokta öyle güven vermiş ki, insan gözü kapalı alışveriş yapar gerçekten.

İlan açıklamasında ürünlerin sözde sıfır fiyatlarını ne güzel şişirmiş. Bir de "shipping ve vergileri koyunca..." dememiş mi, o üç nokta öyle güven vermiş ki, insan gözü kapalı alışveriş yapar gerçekten.
Kabul edene sokarım diyor işte. Klasik Türk ticaret kafası...

Arkadaşlar belki konusu geçmiş olabilir ama ben kaçırmışımdır da. Bu nedir?😲

Tartışıldı daha önce ama arkadaş açıklamayı sürekli yenilediği için arada hatırlanması güzel oluyor. 60-70.000 verenlere teşekkür etmiş. Eğer o parayı gerçekten veren olsaydı zevkten gitarın üstüne oturur sonra temizlemekle uğraşırdı, gelmiş teşekkür ediyor. :D

Geri