Abartı Ilanlar

Yerli sitelerde satışı veya fiyatı varsa satma ihtimalin fazla. Asıl olay burada satışı olmayan veya eski model olduğu için artık satılmayan gitarlarda. Zamanında ABD satışı 1000 dolar olan Godin'i, 600 dolarlık Fender fiyatına satamamıştım. Çünkü satışı yoktu ve Fender yani. İsterse esas fiyatı 300 dolar olsun, burada sıfırı 10.000 lira olsun yine alınır. İkinci eli 8000 olur ve yine satılır. Altından daha değerli bizim ülkede.
En azından satışı var da belki artık :)
Özelden konuşmuştuk zaten, mesajdan bi görüldü yedim ibanez için. Umarım yarın falan dönüş olur hala umudumu kaybetmedim :)
Ha bir de kötü bir gitar olsa gam yemicem, siz de kullandınız farklı model de olsa marka olarak hiç kötü değil hele akustikleri falan uçuyor. Kanada USA ortak üretim olarak geçiyor. Benim ki görsel tatminsizlik bakalım ne olur ( Maple sap.. <3)
Sizin Diamond vardı umarım istediğiniz fiyata gitmiştir o da çünkü baya uygundu.

En azından satışı var da belki artık :)
Özelden konuşmuştuk zaten, mesajdan bi görüldü yedim ibanez için. Umarım yarın falan dönüş olur hala umudumu kaybetmedim :)
Ha bir de kötü bir gitar olsa gam yemicem, siz de kullandınız farklı model de olsa marka olarak hiç kötü değil hele akustikleri falan uçuyor. Kanada USA ortak üretim olarak geçiyor. Benim ki görsel tatminsizlik bakalım ne olur ( Maple sap.. <3)
Sizin Diamond vardı umarım istediğiniz fiyata gitmiştir o da çünkü baya uygundu.
Godin'e kötü değil demek bile olmaz, gayet iyi gitarlar ama işte bizim millette marka saplantısı var. Diamond duruyor hala. Sahibinden'de FR1000 köprü, düzgün manyetik ve Kore üretim olan en ucuz 2-3 gitardan biri şu an ama adı yok garibimin. :D

Squier CV ilanları coşmaya başlamış. Kesin biri %90'ına açtı ilanı, millet de "iyi para" deyip ilan açmaya başladı. :D
İlana 4000 bi de gelip takas fiyatım 5000 diye teklif atıyorlar bana.Squier a değil 4-5 3k verirsem beni forumdan afaroz edin.Dolar yükseldiği gibi hemen fiyat yükseltenler şimdi asla düşürmüyorlar.En azından 200,000 lik ibanez in sahibi dolarla indirimde yapıyor.Boşu boşuna kızıyoruz adama

Hayırlı satışlar

Ekran Resmi 2020-11-22 18.56.36.jpg

Geçen de 300 dolarlık aleti 900 dolar ve TÜRKİYE'DE TEK diye satmaya çalışıyordu, şimdi işi globalleştirmiş. :D
"Universite icin kendime butce oluşturmak zorunda kalmasam kesinlikle bu kadar değerli bir parcayi satmazdim. Ilgimi ceken butun ürünler ile takas dusunebilirim."
Yetinmeyecegim, sabaha da saklayacagim demis acik acik :)

Geçen de 300 dolarlık aleti 900 dolar ve TÜRKİYE'DE TEK diye satmaya çalışıyordu, şimdi işi globalleştirmiş. :D
Geçen yıl bu gitarın yeşilini 375 TLye ancak satabilmiştim. 😅

Geri