Abartı Ilanlar

330 euroya alırken kapıya teslim sıfır, 5000 güzel fiyat.

Herkes illa ilanına "keriz silkelemek içindir" diye ibare mi bıraksın? Biraz da kendi göbeğimizi keselim yane.

"x sene önce zuhal'den sıfır alınmıştır" yazıyorsa ilanda kaçın. kdv'nin ötv'nin tüketiciye yansıtılması gibi, aradaki farkı ikinci elde alıcıya yansıtıyor kendilerince bu talihsiz arkadaşlar da. thomanna, reverbe, ebaye bakmıyorlar fiyat yazarken zuhale bakıyorlar.

elindeki malı çok matah bir şey, ülkeyi de demir perde ülkesi sanan köylü rakçılar ne kadar sorumluysa bu fiyatlardan. çakal müzik marketler bir o kadar sorumlu. gitar teli, pena, kablo gibi sarf malzemeleri satsınlar sadece. nasıl batmıyorlar ona şaşırıyorum. karne günleri milleti okşaya okşaya bu günlere geldiler. ya da tedarik zincirlerinde sıkıntı var enayi gibi perakende fiyatına alıp burada tekrar satıyorlar.

tok satıcı kavramına yeni bir soluk getirmek istemiş satıcı.
Bu daha çok şöyle ;
5721AA8C-85A5-4167-81EB-7E0832D96847.jpeg

Bunun da "ya yiyen olursa aaabiii" düşüncesiyle çıkmış bir trol ilan olduğunu düşünüyorum. Johnson denen firmanin çıktısına abd'de bilumum pawnshop'ta 30 dolar civarına ulaşırsınız. Her neyse 51 senelik Eric Johnson baya iyiymiş. Adam 66 yaşında. Saygı duyuyorum böyle trollere.

Bu dede hikayesi daha gerçekçi.

Açıklamayı Okuyun Lütfen...İlan No: 904223539
Açıklamayı Okuyun Lütfen... - En Uygun Johnson Gitar Fiyatları sahibinden.com'da - 904223539
Muhtemelen ya troll ya da gitar hakkında hiçbir bilgisi yok.Johnson yazısıyla Fender Eric Johnson arasınsa bağlantı kurması 2.ihtimali daha kuvvetli kılıyor
Aynı markanın telecaster kopyası modeli 100 dolar değerinde...
Umarım parası olup da bilgisi olmayan biri buna bu parayı vermez, resmen dolandırıcılık.

Aynı markanın telecaster kopyası modeli 100 dolar değerinde...
Umarım parası olup da bilgisi olmayan biri buna bu parayı vermez, resmen dolandırıcılık.

Vallahi komedi. Gerçek Fender Eric Johnson stratocaster (1957) gitarın 2150$ (Türkiyede de 20k civarı ) olduğu bir dünyada, dedemden kaldı diyip Johnson denen ne olduğu belli olmayan bir gitarı 60k ya satmak 😂 .

Şayet bir dolandırıcı veya troll değilse,
aklıma tek bir ihtimal geliyor.

Gitar efsunlu heralde arkadaşlar.
Kendi kendine çalıyor yada dokunanı gitarist yapıyor :)

Geri