Abartı Ilanlar

Kardeş rahatsız mısın, hayatsız mısın, akılsız mısın, hangisisin çözemedim. Bu ne şiddet celal ya, bir sakin ol. Her başlığa ana bacı girişir gibi girişiyorsun. Her ilana da salça olunmaz ki ya...
Hop, bugün de bereketli ha. Olta hiç boş durmuyor.

Yurt dışı fiyatına denk geliyor diye yanlış bilgi vereni uyardık, adam diretti ben de cevabını verdim. Yetmedi hakaret üstüne hakaret edip durdu. Yetmedi saçmaladı falan. Şimdi de bu numune gelmiş yine bana hakaret ediyor. Var mı sıradaki?

İşin gücün bu değil mi? Sen, bildiğin her cümleni ofansif olarak hazırlıyorsun ve yazıyorsun. Her cevabın karşı tarafı nakavt etmek için hazırlanmış. Senin yaptığın fiyat karşılaştırması falan da değil ya. Anladığım kadarıyla günlük hayatında en fazla zaman ayırdığın aktivite forum sitelerinde milletin sinirlerini hoplatmak. Adam 6500 TL'lik gitara 5750 yazmış neyi diretiyorsun hala? Bırak istediği fiyatı yazsın. Sıfırının üzerine çıkmadığı sürece kimi bağlar abi? Tamam 1 yaz 2 yaz, bir yerde de ara ver be arkadaş. Dayanamadım ya, cidden. Kaç oldu hangi konuya tıklasam ofansif, ters kelimeler. Banlayacaksa da banlasın yani mod. Umrumda değil.

Anlamadım. Alakasız konuya daldın diye baktım geçmiş mesajlarına, zaten az oldukları için okumak çok sürmedi ama sanırım sen de al sat yapan birisisin. Galiba ilanında da yalan bir şeyler söylemişsin ki pembe yalan diye çevirmişsin sonra.
Satıcı pişkinliği denmiş o konuda haklı olabilirsiniz sonuçta ikinci el ürün alırken insanlar fazlasıyla şüpheli olduklarından temiz bir ürün dahi satsanız bir şekilde insanları ikna etmek gerekiyor. Bu konuda pembe bir yalan söylemiş olabilirim.
Adam 6500 TL'lik gitara 5750 yazmış neyi diretiyorsun hala? Bırak istediği fiyatı yazsın.
6500 mü? 5750 mi? Ne diyorsun sen, hiçbir şey anlamadım. Biz Fender sap tartışıyoruz, adam gitar diyor bambaşka fiyatlar diyor. Konuya ortadan girip iki mesaj okuyup yazmayın. Komik duruma düşüyorsunuz.

İşin gücün bu değil mi? Sen, bildiğin her cümleni ofansif olarak hazırlıyorsun ve yazıyorsun. Her cevabın karşı tarafı nakavt etmek için hazırlanmış. Senin yaptığın fiyat karşılaştırması falan da değil ya. Anladığım kadarıyla günlük hayatında en fazla zaman ayırdığın aktivite forum sitelerinde milletin sinirlerini hoplatmak. Adam 6500 TL'lik gitara 5750 yazmış neyi diretiyorsun hala? Bırak istediği fiyatı yazsın. Sıfırının üzerine çıkmadığı sürece kimi bağlar abi? Tamam 1 yaz 2 yaz, bir yerde de ara ver be arkadaş. Dayanamadım ya, cidden. Kaç oldu hangi konuya tıklasam ofansif, ters kelimeler. Banlayacaksa da banlasın yani mod. Umrumda değil.
Do Re o gitara teşhirde ise en fazla %20 iskonto yapıyor. Bilginiz olsun. Paran varsa Pazartesi buluşalım sana o gitarı doreden 5.000 TL ye alırım. ücretsiz elixir tel takımı dahil. Gitar benim olacak ama ok ?

Anlamadım. Alakasız konuya daldın diye baktım geçmiş mesajlarına, zaten az oldukları için okumak çok sürmedi ama sanırım sen de al sat yapan birisisin. Galiba ilanında da yalan bir şeyler söylemişsin ki pembe yalan diye çevirmişsin sonra.

6500 mü? 5750 mi? Ne diyorsun sen, hiçbir şey anlamadım. Biz Fender sap tartışıyoruz, adam gitar diyor bambaşka fiyatlar diyor. Konuya ortadan girip iki mesaj okuyup yazmayın. Komik duruma düşüyorsunuz.

La konu oradan bağlanmış işte. Her şeye bir muhalefetsin. Kim ne yapsa aksini iddia etmişsin. Hepsini tek tek mi yazayım. Sap tartışmasında 350 TL, gitarda da 500 TL'lik farkın tartışmasını yapıyorsun. İşin gücün kafa ütülemek.
Do Re o gitara teşhirde ise en fazla %20 iskonto yapıyor. Bilginiz olsun. Paran varsa Pazartesi buluşalım sana o gitarı doreden 5.000 TL ye alırım. ücretsiz elixir tel takımı dahil. Gitar benim olacak ama ok ?

Sen ne diyorsun yav? Bi' uza.

La konu oradan bağlanmış işte. Her şeye bir muhalefetsin. Kim ne yapsa aksini iddia etmişsin. Hepsini tek tek mi yazayım. Sap tartışmasında 350 TL, gitarda da 500 TL'lik farkın tartışmasını yapıyorsun. İşin gücün kafa ütülemek.

Sen ne diyorsun yav? Bi' uza.
Haa sen şu PRS gitarı diyorsun. Konu oradan bağlanmadı da açıklayayım ama bu kadar anlayışı kıt olmayın ya. Ben orada fiyata bir şey mi demişim? İlan açıklamasında mağaza fiyatı 1017 dolar demiş, halbuki mağaza fiyatı 850 dolar. Ben de bunu belirttim. Bana ne yazdığı fiyattan, yazılan fiyatlara girersek zaten her ilan buraya gelir.

Bu Fender sapta da fiyata bir şey demedim ki ilan sabah atılmış ama arkadaş ısrarla yurt dışı fiyatına denk geliyor dediği için onu düzelttim. Yurt dışı fiyatına denk gelmiyor. Ne fiyat istediği umurumda değil.

Son düzenleme:
ooo polenik
giphy.gif

O kadar sinirlendimki oturdum yutupta kedi videoları izleyerek sakinleşiyorum şuan.
Sinirlenmeye gerek yok, karşındaki insanın kim olduğunu bile bilmiyorsun şu ortamda. Yani garip garip tipler kaynıyor ortalık. Kimi okuduğunu anlamaz, hakaret etmek için alakasız dalar konuya. Kimi yanlışını düzelttik diye hırs yapıp, saçmalayıp, en sonunda mevzuyu alakasız bir yere bağlar. Forum ortamı leş ortamdır. O yüzden çok takılmamak gerek.

Yav meksika fender sapa 3000tl veren sığırı yatırmazlar evde. Git solomüzkten wd sap al fender lisanslı. 1.700tl.........Hasta mısınız abi siz
Sapın rostolanmış olması etken heralde. Kaju gibi duruyor. Kavruk kavruk.
Bu arada thoman sapını da alamazsınız diyor.
Sweatwater uyarıyı daha geç ve maille yapıyor ise ki bazen öyle 3600 e satan arkadaş beraat eder bence
Ama alınabilirse bence de abartı ilan

Adama bak ya, forum ortamı leş diyor, hırs diyor, kin diyor... Ben neyim? demiyor. Forumu leş hale getiren kim/kimler acaba? Geriye dönük yazdıklarına bir bak sen, ''leş'' görmek istiyorsan... Biz bu foruma gelir cover paylaşır, müzik konuşur, bilgi alır giderdik sizin gibi tipler yokken. Çingene pazarına çevirdiniz la şu başlıklarda saçmalaya saçmalaya. Öteki de tutturmuş dore'den %200 indirim alıyorum diye.... töbee...

Geçen gün @blackfriday666 şöyle; Alınık - Schecter Jeff Loomis JLV-7 NT bir konu açtı.

1 gün geçmeden sarı siteye şu ilanı; Schecter Jeff Loomis JLV-7 NT (Takas) - En Uygun Schecter Gitar Fiyatları sahibinden.com'da - 918562664 YAPIŞTIRAN sen değil miydin @Cloudish . Biz gelip burada senin gibi vızladık mı, kötüledik mi, fazla yazmış dedik mi?

Senin amacın bu işte, var mı ötesi? Hadi forumdaki amacını söyle madem muhalif kardeşim. İlla konuşturacaksınız adamı ya.

Adama bak ya, forum ortamı leş diyor, hırs diyor, kin diyor... Ben neyim? demiyor. Forumu leş hale getiren kim/kimler acaba? Geriye dönük yazdıklarına bir bak sen, ''leş'' görmek istiyorsan... Biz bu foruma gelir cover paylaşır, bilgi alır giderdik sizin gibi tipler yokken. Çingene pazarına çevirdiniz la şu başlıklarda saçmalaya saçmalaya. Öteki de tutturmuş dore'den %200 indirim alıyorum diye.... töbee...

Geçen gün @blackfriday666 şöyle; Alınık - Schecter Jeff Loomis JLV-7 NT bir konu açtı.

1 gün geçmeden sarı siteye şu ilanı; Schecter Jeff Loomis JLV-7 NT (Takas) - En Uygun Schecter Gitar Fiyatları sahibinden.com'da - 918562664 YAPIŞTIRAN sen değil miydin @Cloudish . Biz gelip burada senin gibi vızladık mı, kötüledik mi, fazla yazmış dedik mi?

Senin amacın bu işte, var mı ötesi? Hadi forumdaki amacını söyle madem muhalif kardeşim. İlla konuşturacaksınız adamı ya.
Senin bu üstteki taniry ile bir bağlantın var sanırım. Gaipten sesler mi duyuyorsunuz anlamadım ki. Dur ben şu kişiye bir yazayım.

Ulan sanki ben o gitarın fiyatına laf etmişim gibi etmediğin hakaret kalmadı ki istersem fiyatını da eleştiririm, buna kim karışacak? Durumu açıklayıp, ilan açıklamasındaki yanlışı söylediğimi belirtmeme rağmen en azından "pardon, yanlış anlamışım" diyeceğine hala saçma salak şeyler yazıyorsun. Yani zorla zekanız ile ilgili yorum yaptırmayın insana.

Adam ilan açıklamasındaki yanlışı ısrarla ilan fiyatı anlıyor, valla kafayı yiyecem.

Bak bir daha yazıyorum, adamın ilanının fiyatı neydi hatırlamıyorum bile ki sen fiyatları söyleyince ilk anlamadım zaten. ADAM İLANIN AÇIKLAMASINA MAĞAZA FİYATI 1017 DOLAR YAZMIŞ AMA GERÇEKTE MAĞAZA FİYATI 850 DOLAR. ANLADIN MI?

DİĞERİ DE YURT DIŞI FİYATINA DENK GELİYOR DENDİ AMA YURT DIŞI FİYATINA DENK GELMİYOR. LÜTFEN ANLA ARTIK!

Bir de çingene pazarlığı diyor. Hepinizin mi ağzı aynı olur. Mağaza fiyatı öyle değil böyle dedik diye, bir de o sapın yurt dışı fiyatı bu değil dedik diye birileri toplanıp saldırmaya başladı. Valla enteresan. Biri zaten al satçı çıktı. Yemin ediyorum çete gibiler.

Ne ayaksın la sen?

bir daha gelmeyeceğim Foruma diyen çakal değil mi bu

Benim kimseyle bir bağlantım yok ya, hemen çirkefliğe yalan dolana sarıyorsunuz. Ben yukarıda yalan bir şey söyledim mi senin hakkında? Hayır. Buna rağmen yardakçılar toplanıp layklamış bakıyorum...Kimseyi tanımam etmem, forumdan 2 kişiyle toplam 15.000 TL'lik alışverişim oldu o kadar. Onların da ismini vermeye gerek yok.

Hala SAP diyor, FİYAT diyor... Ben anlatamıyorum galiba.

O PRS reverb'de ikinci el olarak 850 dolar. Do-Re'nin tutarlı olduğu ne malum. SENİN JLV-7 İLANINDA BELİRTTİĞİN GİBİ, PRS CUSTOM-7'NİN TEŞHİR ÜRÜNÜ OLMADIĞI NE MALUM BE İNSAN? holocomb 7'nin sıfır fiyatı 1050 dolar, elindekinin sıfır liste fiyatını çıkaramadığı için bunu ref. aldı belki de. Belki yanlış bir yerden aldı. Sonuçta fiyatı sıfırından 1300 TL geride hala. Sen neden herkesin ilanına salçasın, neden herkesi yargılıyorsun?

Geri