Abartı Ilanlar

Sıfırı Senkop'ta 688TL görünüyor, kart ile 724 TL.


148548
 

Dosyalar

  • 1.jpg
    1.jpg
    162.3 KB · Gösterim: 1,045
Sıfırından pahalı bir 2.el vakası daha, nakit fiyatı zuhalde 290. Normal fiyatı 302 TL. Bunu neden yapıyorlar gerçekten anlamıyorum. Bir şeyi satarken internetten fiyatına bakmıyor olamazlar herhalde?

1.jpg
 
Takasa Açık | USA Gibson SG Special 2009 İlan No: 923001769
Takasa Açık | USA Gibson SG Special 2009 - En Uygun Gibson Gitar Fiyatları sahibinden.com'da - 923001769

Nereye atsam bilemedim.Fiyat konusunda değilde,Saptaki tamir olayını söylemese kolay kolay anlaşılmazdı.Malum bu arkadaşa da böyle satılmıştı @Fatihsonk da hatırlar belki.Şayet bu Gitarı biliyorum,boyasız halinde bile sap tamiri anlaşılmıyordu eğer düşündüğüm gitar ise.8500 tamirli bir special e değer mi orası size kalmış.
 
Şaka gibi

Yav şu marciela juarez MJ geyiği de bitmedi gitti hatta gına geldi he babacım he sararken üflemiş MJ Custom shop’a sarıyormuş peri tozu dökmüş o sarınca manyetik daha iyi.

bitmediniz gittiniz snake oil’ci unicorn powder’cı tayfa ya.

Fiyata modele zaten bir şey demiyorum allahlık.
 
Evet 1983 yapımı mockingbird NJ RMG-0. 1983 yılı B.C.RICH kataloğu148804 eklentisini görüntüle

bu linkte de 1983 yılı satış fiyatı mevcut

Yanlışınız var hocam, gitar Special Edition Evil Edge Mockingbird olarak geçen 300 GBPlik bir model. İroni vardıysa kusura bakmayın.
 
Yanlışınız var hocam, gitar Special Edition Evil Edge Mockingbird olarak geçen 300 GBPlik bir model. İroni vardıysa kusura bakmayın.
Abicim saygılar. Sorun yok. Zaten seninde paylaştığın linktende anlaşıldığı üzere Mockingbird project serisinden olduğu anlaşılıyor Linkteki inceleme total guitar tarafından 2006 yılında yazılmış ve bu yazının da üzerinden " over 13 years ago " geçmiş. Yani ciddi olarak USA olma ihtimali kuvvetli reverb üzerinde 2. el olarak 200 pound gibi rakamlara satanlar var. satıcı bence uygun bir fiyat koymuş ha satılırmı. mutlaka b.c.rich hayranları ilgilenecektir.
 
Son düzenleme:
Yanlışınız var hocam, gitar Special Edition Evil Edge Mockingbird olarak geçen 300 GBPlik bir model. İroni vardıysa kusura bakmayın.
Yalnız sadece gitarın üzerindeki o kilitli Planet Waves burguların sıfırı 900 TL civarı. 😅
 
İlan tarihi eski fakat adam ölünce fiyatı artırdığına yemin edebilirim ama ispat edemem.

Millet satış yapmak için ilan açmıyor. İlan açayım ve olabildiğince en yüksek fiyatı isteyeyim, satılırsa ne ala modundalar. Bir tane gitar vardı bir süredir takip ettiğim. Dolar neredeyse 1 lira düştü bu süre zarfında, fiyatta değişiklik olmadı. Geçenlerde aynı modelden başka bir ilan daha açılıp fazla fiyat istenmiş. Bizim ilan sahibi durur mu, hemen fiyatı o seviyeye çekmiş. E arkadaş o kişi satamayacak gitarı, sen de mi satmak istemiyorsun? :)

Ben ispat edebilirim. Daha önceki görüşmelerimizde 6700 TL'ye pazarlık yapıyorduk hala mesajları duruyor. Ancak Alexi öldükten sonra fiyat uçtu. Ve bunu da söyledim ancak fiyatı yanlış belirlediklerini söylediler :)
 
Üst
AdBlock Tespit Edildi

Lütfen devam etmeden önce adblock/reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakın.

Sitemizin yazılım/donanım/servis sağlayıcı giderleri reklam gösterimleri ile karşılanmaktadır.

AdBlock'u devre dışı bıraktım    Hayır teşekkürler