Abartı Ilanlar

*Toplasan 3 saat oynanmış oyun konsolu = Cihaz bakımsızlıktan ve hor kullanılmaktan tükenmiş durumda. 3 saatten fazla oynarsanız kapanır veya komple bozulur.
*Bir hevesle alınan, hiç çalınmayan, evden dışarı çıkmayan gitar= Yıllarca bakımsızlıktan gitarın sapı tuhaf bir hal aldı. Paslı teller, perdeleri de paslandırdı. Uzun süre kullanılmayan potanslar paslandı, hışırtı yapıyor veya düzgün çalışmıyor.
*Kiracısı hazır veya kaporası alınmış ev= evi gören almaktan almaktan vazgeçiyor. belki gaza gelir, acele edersin de dandik evi alırsın.
*çıtır hasarlı türkiyede tek araç, motor= en az üç kazası var. Sanayide oynanmayan yeri kalmadı. Bir kaçta modifiye yapıldı ki aracın dandik ustaların ellerinden geçmiş olmasına bir bahane olsun.

Japon.jpg

Kelly severlerin gözü yaşlı.

G-Custom zaten $900 kadar değil mi? Cort'un en iyi gitarlarından işte. İkinci elini sıfırından 1000TL pahalı satması ağır abartı olmuş ama. Bunun buradaki ikinci el ederi bence olsa olsa 6k-7k filandır.

G-Custom zaten $900 kadar değil mi? Cort'un en iyi gitarlarından işte. İkinci elini sıfırından 1000TL pahalı satması ağır abartı olmuş ama. Bunun buradaki ikinci el ederi bence olsa olsa 6k-7k filandır.
Cort'un marka algısından dolayı o bile yüksek kalabilir. 6500'e Prestige RG gördüm başka bir sitede.
Ve hatta şu:
Bu fiyatlara Japon ve Kore işçiliğinde gitar varken gerçekten gülünç 14.000 TL. Tabii insan merak ediyor bunları alan var mı diye...

Meksika Fenderler 10k civarı olmuş, artık yeni gitar almayı falan geçtim, elimdeki gitarlara tel almakta zorlanıyorum. 😅

Hocam üç dört kişi toplaşıp bir cnc alalım en iyisi biz, sen superstrat mı istiyorsun çizimini yaparız keseriz, ben V mi istiyorum çizimi hazır zaten direk keseriz. Başka türlü olmayacak artık, fiyatlar çok saçma bir yere gidiyor maalesef.

Hocam üç dört kişi toplaşıp bir cnc alalım en iyisi biz, sen superstrat mı istiyorsun çizimini yaparız keseriz, ben V mi istiyorum çizimi hazır zaten direk keseriz. Başka türlü olmayacak artık, fiyatlar çok saçma bir yere gidiyor maalesef.
Aynen, aklımda bu sene için ne ekipmanlar almak vardı, yazın başından beri sadece bi DiMarzio kilitli askı, bi de 3 metre kablo alabildim, fiyatlar korkunç. Benim kumarım burda biter, kaçacaaam. Dolarla maaş alanlar şeytanınız bol olsun, bizim maaşlar eridi. 😅

Foruma kelepir ya da abartı değil, normal fiyatlı ilanlar başlığı açılması gerekiyor.Şayet ben uzun süredir aklı başında fiyat yazılmış ilan görmedim.Özellikle de Fender grubu için konuşuyorum.
Mex standartlara 11.000,squier classic vibelara 6000-7000 yazanlar var. 1-2 kişi değil, çoğunluk bu şekilde, İşin tuhafı 6800 e Japon bir Fender aylardır ilanda duruyor,Uygun fiyatlı gitarda satılmıyor,satılamıyor yani.

Foruma kelepir ya da abartı değil, normal fiyatlı ilanlar başlığı açılması gerekiyor.Şayet ben uzun süredir aklı başında fiyat yazılmış ilan görmedim.Özellikle de Fender grubu için konuşuyorum.
Mex standartlara 11.000,squier classic vibelara 6000-7000 yazanlar var. 1-2 kişi değil, çoğunluk bu şekilde, İşin tuhafı 6800 e Japon bir Fender aylardır ilanda duruyor,Uygun fiyatlı gitarda satılmıyor,satılamıyor yani.
İlandaki ürünlere güvenip de eldeki gitarı falan satmamak lazım yine de, ben geçen hafta bi pedal sattım, favorilerimdeki dört pedal için mesaj yazdım, hepsi ya satılmış ya da o fiyattan olmaz artık dendi. Elimdeki pedalı sattığımla kaldım.

Son düzenleme:
Piyasada birkac ucuz Ibo prestige donuyor ilanlarda aylardır ancak bunlar haşat halde, ozellikle fretleri. O yüzden satilmiyorlar.

Fender Player'ı 31 bin e görürseniz şaşırmayın ben koydum her hafta ekonomi daha da battığı için seneye bu fiyata satarım diyorum. (Öyle bir şey olması için ülkenin içinden geçmeleri lazım tabii 😇 )

Geri