Abartı Ilanlar

Ibanez Türkiyede tekmiş.
Başka hiçbir bilgi yok ilanda.Tam bir olta atma.
Ben Ibanezin sitesinde modeli buldum.İnternette çoğu satıcıda 1000 usd civarı bir fiyatta ama siz bu 2. el gitarı 25.000 tl ye alabilirsiniz:)))

Arkadaşın dediğine Göre Gibson fabrikasına özel yaptırılmış bir Studio Les Paul (artık nasıl oluyorsa)
Sap arkasındaki LesPaul hologram çıkartma ve 100. yıl logosu bu gitara özel yaptırılmış.Case de özel sipariş ile gelmiş.
Aslında Les paul ün 100. doğumgünü senesine gelen tüm gitarlar böyle zaten,alakası yok.
Sap Manyetiğide Customlarla aymıymış:)))
Neyse,şu an yeni üretminide aynı fiyata alabilirsiniz zaten?

Hocam merhaba, Bu gitarın olması gereken fiyatı nedir sizce? Türkiye'de premium seri 7 telli ibanez gitar bulamadım. Yurtdışı sitelerde bir iki 1.000-1.200 USD ikinci el satışı var. Bu açıdan bakıcna fiyat şuan ki kurlarla normal geliyor. Tabi geçen sene olsa bu gitarın ederi 6-7 bin lira ama şuanki kurlara düşünmek lazım.

E arkadaş bu amfinin ve gitarın sıfır fiyatları toplamı 10k etmiyor ya. İnsaf yahu, ne bu saçma sapan fiyat politikaları. Adam gitmiş epiphone les paul custom ile aynı fiyata iki adet giriş seviyesi ürünü koymuş. Ben kendi gitarım satılsın diye fiyatı daha uyguna çeksem kendime yeni gitar alamıyorum bu gidişat nedir böyle

Yurdum lüthierleri (?) büyük markaların fabrikasyon uzak doğu üretimi seviyesindeki gitarlarını isimsiz, seceresiz, marka değeri olmadan, elde üretince neden böyle paralar istemeyi kendilerine hak görüyorlar anlamıyorum.

Yurdum lüthierleri (?) büyük markaların fabrikasyon uzak doğu üretimi seviyesindeki gitarlarını isimsiz, seceresiz, marka değeri olmadan, elde üretince neden böyle paralar istemeyi kendilerine hak görüyorlar anlamıyorum.

Hakikaten enteresan. 2 yıl sonra sapı mı yamulacak, boyası mı dökülecek bilmeden bu parayı verecek arkadaşla tanışmak isterim.

Hadi diyelim 35000 e gitar satıyorsun, neden kamyon brandası üzerinde pazarlıyorsun. Çek şıkır şıkır kaliteli fotoğraflarını bari yaptığın soytarılığa saygın olsun.

Geri