Kanca (Rock) - İzmir

Tüy dökücüye falan ihtiyacın yok senin shape ciğim.Sen onlarla güzelsin :D . Zaten hiç bi tüy dökücünün gücünün seninkilere yeteceğini sanmıyorum.Ama kesin kararlıysan bu tüy konusunda , bizim Tunaya bi danış derim :D hadi iyi bak kendine ve tüylerine..........

yaw roxanne ! Sen kesin kararlısın bizi çalıştığımız yerlerden kovdurmaya :D Bizde seviyoruz bu şarkıları ama TRT FM nostalji kuşağı gibi program yaparsak nice olur halimiz düşünemiyorum..Ama bak şöyle yapabiliriz , eğer senin bir bar açma olayın falan olursa eğer (ki hiç tavsiye etmem zira iflasın kaçınılmaz görünüyor :D ) orda senin istediğin bütün bu şarkıları çalarız büyük bi keyifle..
Bu arada istek hakkın tabiki dolmadı hatta senin ki yeni başladı..Şİmdi grup olarak bizim senden bi isteğimiz var ; hareketli bir şarkı istemeni istiyoruz.Hadi bakalım ! bekliyoruz...... :D

valla haklısın işletme işinde pek başarılı olduğum söylenemez:) ama benimki bol keseden atmak arkadaşım hani biri olursa diye söylüyorum.....
ama şöylede bi gerçek varki...forumda size yazdığım şarkıları yoğun istek üzerine msn den arkadaşlara yolluyorum çok ta takdir ediliyorum...belki birgün bizim mekan tarz değiştirir ve inşallah siz sahne alırsınız...işte o gecelerden birinde de çalar söyleriz o şarkıları....çok mutlu olurdum.....neyse hala aklıma neşeli, şen şakrak bi şarkı gelmedi....gelince söz yazcam....sizi sevdik çok çok.....

Selamlarr yeniden... Grubumuz bu hafta benim yoğun sınav dönemi yüzünden prova yapamamıştır... Özür dileriz :) :) Ama haftaya 3 yeni şarkımız vardır duyurulur :)

en sonunda sinavlardan kafami kaldirip dinleyebildim cumartesi günü sizi çok eglenceliydi gercekten :) seçtiginiz parcalar keyif verici özellikle yavuz çetin çalmaniz beni çok mutlu etti bende düsündüm ki bi de yavuz çetin 'den "seni çok istiyorum" çalsalar ne güsel olur dedim siz ne dersiniz :?: bence serhatin vokaliyle baya hos bi yorum olur ,unutmadan çok güzel söylüyosun be serhat ama bas calisini da özlüyoz haberin olsun..

yavuz çetin çaldınız ve söylencek söz bırakmadınız resmen...
aylardır dinlediim gruplar arsında en iisiniz...millet onun bunun hakkında atıp tutuo arkadaşlar sizin hakkınızda bişi diemiolar valla..denmiycek kadar KALİTELİSİNİZ...davulcu full teknik çalıo zaten.itiraf ediim onun twinleri izlemekten bazen şarkının ne olduunu bile farketmiorum...vokal o kadar duygulu sölüoki tüylerimiz ürperio....gitariste söliycek sözüm bile yok!o kadar ii yani....
tek tek ii olmakla beraber grup olarakta çook iisiniz arkadaşlar!!çook keyif alıorum sizi dinlerken...bornova ii ki böle bi grup kazandı!!
umarım işletmeciler yüzünden repartuarınız falan değişmez...bazı gruplar zorunda kaldı birazcıkta..=))

Ya bi türlü dinlemeye gelemedim kancayı.ama vokali eski grubu normalden biliyorum eee gitarda zaten idolüm özgün abi (ben ilk dönemde kaldım sen hem bar programları hem ders harikasın valla bu yüzden idolüm diorum).En kısa zamanda dinlemeye geliceğim.Eminimki harikasınızdır walla bunca insan bosuna konuşmuyo heralde... e.ü.t. fak müzik topluluğundan burak :p başarılar...

az önce eve geldim ki su saatlerde belki Yetkin başta olmak üzere şova devam ediyorlardır..:) ben mecburitten eve dondum ama geri kalanım orada ve eminim ki su an kendilerinden gecmişlerdir..:) İzmir'de abim ve kardeş sayacağım (in-san)lardan kurulu tek grup:)

Ya bu kadar övgü alan başka bir grup var mı bilmiyorum ama hakediyo adamlar resmen...Felix in yerlere yatan ses düzenine rağmen böyle güzel çalınabilinir helal olsun ..Yaptığınız işin müzik olduğunu unutmadığınız ve daha da önemlisi unutturmaya (!) çalışmadığınız için binlerce teşekkür size...

Babalar bu gece gene mükemmel çaldınız. E tabi evde yediniz mis gibi et yemeğini pilavı üstüne nescafe 3 oda 1 salon o gazla uçtunuz hani bizi. Özgün olm varya senin tonuna diycek hiç bişey yok süperdi gene. Bende senin sololara ait birkaç kamera kaydı var yazarız cdye sen Özgürü dürt yeter.

Topluca kocaman teşekkürler diyorum hepinize... En büyük enerjimizi siz dinleyicilerimizden alıyoruz zaten. Gaza geliyoruz desem yeridir :) Müzikle hepbirlikte coşalım :):)

Beni yakından tanıyanlar gtr tonları hakkında ne kadar kılötesi olduğumu bilirler...Bu yüzden çok zor beğenirim, tatmin olmam:) Kendi tonlarımı da nadiren beğenirim... Ama madem beğeniliyor; doğru tonu bulmaya biraz daha yaklaştım demektir :) Teşekkürler...

Gitar tonları güzel ötesi çünkü Özgün gerçek bir kılötesi :) Amphi nin mikrofonunun yerini ayarlaması dakikalar alıyor.Haftada bir Çankayaya gidip ''pedallardan neler var '' diye her dükkana girip çıkıyor adam.Eğer herhangi bir marka gitar ekipmanı ile ilgili infoya ihtiyacınız varsa Özgüne sorun cevaplasın derim çünkü hangi marka , yeni ne yapmış , ne zaman yapmış , niye yapmış , yapmalı mı mıymış , yapmamalı mı mıymış vs. internetten hepsini takip ediyor...Bu arada bilgisayar oyunlarıyla ilgili soracaklarınız varsada hiç çekinmeyin bu arkadaşımıza zira bu konuda da engin nazariyata maliktir kendisi.
Lakin asıl şunu sormak gerekiyor Özgün sana ; ya adam ! Bütün bunlardan , gece programlarından , provalardan , nöbetlerden vs. den artan zamanın var mı ki , üstüne bide Tıp Fakültesinde okuyup (üstelik notları da gayet iyi) geriyosun biz normal insanları ?

Geri