Kanca (Rock) - İzmir

Evet dün gece vokallerimiz biz dahil herkesi coşturmayı başardı,, Acaip keyif alarak ve eğlenerek çaldık.İki konuk vokalimize de büyük teşekkür benden de... sputnick;ses sistemi konusunda haklısın 7 dakkada bir sistemin power ı şişip kendini kitliyordu acaip soundlar çıkıyordu o yüzden :) O berbat sisteme rağmen eğlendik yani bilmiyom artık :D:D

ya bi de 2. arayı çok çabuk veriyosunuz ya :D (şu az yukarda yorum yazan damarcusta benimle aynı fikirde :) ) yani şöyle biraz daha çalsanız sonra ara verseniz daha güzel olur gibi, tam böyle çok iyi gidiyosunuz falan, hop ara, o iğrenç müzikleri dinlemek zorunda kalıyoruz, 15 dakikadan az ara verdiğinizi de görmedim zaten :D, böyle olduğu zaman millet tam kıvama geliyo ondan sonra bi ara veriyosunuz bizi o birbirinden "güzel"(!) parçalarla bırakıyosunuz, şahsen açık söyliyeyim 2. araya çıktıktan sonra pek kalasım olmuyo içerde çıkıyorum genelde, tamam kabul ediyorum uzun süre enstruman çalmak hakikaten zor iş ama en azından bi 15-20 dk daha sahnede kalıp öyle verseniz 2. arayı :roll:

bir de burdan Levent abi'ye ayrıca teşekkür etmek isterim bizim masayla birlikte Fear Of The Dark söylemesi çok hoşumuza gitti :eek: :D

Cuma gecesi icin cok teşekkurler :D Vokalleriniz gercekten supriz oldu. Özellikle Yiğit'i cok uzun zaman sonra tekrar dinleyebilmek keyifliydi. Siz sahnede eğlendikçe bizim de yerimizde eğlenmeden durabilmemiz olanaksızdı. Gecenin sonunda Serhat'ı da "konuk vokal"olarak :) sahnede görmek başka bi supriz oldu. Teşekkürler...

buarada Özgün,daha önceki sayfalarda yazıldıysa kusuruma bakma da senin ekipmanı baya merak ettim (gitarı da tabi), her ne kadar sen yazınca içim gidecek, bi kere daha gitardan soğuyacak olsam da bekliyorum :D

BLaCK_MaGiC86 demiş ki:
buarada Özgün,daha önceki sayfalarda yazıldıysa kusuruma bakma da senin ekipmanı baya merak ettim (gitarı da tabi), her ne kadar sen yazınca içim gidecek, bi kere daha gitardan soğuyacak olsam da bekliyorum :D

walla sorduğuna pişman olabilirsin. özgün beyin ekipmanlar buzdağı gibidir. sahnede sadece suyun üstünü görebilirsin. :p

:D Bandroll kardeşin de dediği gibi evdeki birçok alet edevat kombinasyonundan deiştire deiştire kullansam da genel sahne setup ım şöle: Gtr (Ibnz Jem 77 FP ve Fender stratocaster) > Morley bad horsie2 wah > boss cs3 comp > boss ns2 noise sp > boss ds1(analogman/keeley mod) > boss sd1(808) veya TS9/808 > boss ch1 > boss dd3 > Fender blues jr (all-tube) anfi > shure sm57 mic... Genel setup bu şekilde,,, umarım yardımcı oldum..

TubeScreamer demiş ki:
:D Bandroll kardeşin de dediği gibi evdeki birçok alet edevat kombinasyonundan deiştire deiştire kullansam da genel sahne setup ım şöle: Gtr (Ibnz Jem 77 FP ve Fender stratocaster) > Morley bad horsie2 wah > boss cs3 comp > boss ns2 noise sp > boss ds1(analogman/keeley mod) > boss sd1(808) veya TS9/808 > boss ch1 > boss dd3 > Fender blues jr (all-tube) anfi > shure sm57 mic... Genel setup bu şekilde,,, umarım yardımcı oldum..

pedal board var bi de tabi neyse saçmalamaya başladım sanki 8)

77 fp ye ailecek hastayız bu arada. izmire gelince bi iki fotoğraf çekilelim de msn space e koyarız havam olur 8) oof neyse sustum ben...

bad girls ü dinleye dinleye bilgisayar yanacak yakınca,başka demo kayıtlarınızı da en kısa zamanda istiyoruz,ama gel gör ki sınav zamanı nasıl yetiştirirseniz artık 8) , biz bekleriz...

kolay gelsin size...

duyulmaz demiş ki:
bad girls ü dinleye dinleye bilgisayar yanacak yakınca,başka demo kayıtlarınızı da en kısa zamanda istiyoruz,ama gel gör ki sınav zamanı nasıl yetiştirirseniz artık 8) , biz bekleriz...

kolay gelsin size...
Hakkaten tam boş vakit bulduk derken sınavlar başladı ya bakalım napcas :) Neyse artık bakıcaz bi çaresine :)

arkadaşlar teşekkür ederim bana çok güzel bir doğum günü yaşattınız;oynadık,zıpladık,coştuk..biara raslantı abi çıktı sahneye onunda sesini özlemişiz,bizim Bodrumlu arkadaşlarda vardı Yiğit'in hayranı onlar için güzel bir sürpriz oldu :) ..ama erken bitti program yada bize az geldi sanırım... :) başarılar..

yuh demiş ki:
arkadaşlar teşekkür ederim bana çok güzel bir doğum günü yaşattınız;oynadık,zıpladık,coştuk..biara raslantı abi çıktı sahneye onunda sesini özlemişiz,bizim Bodrumlu arkadaşlarda vardı Yiğit'in hayranı onlar için güzel bir sürpriz oldu :) ..ama erken bitti program yada bize az geldi sanırım... :) başarılar..
Doğum günün kutlu olsun..Program bize de az geliyo merak etme :) Tam gaza geliyoz çalcaz ama bar yönetimi 1:30 da biter diyo yapcak bişi yok :(

Geri