Kanca (Rock) - İzmir

yahu okullar tatil oldu herkeş tatil oldu :D
bara pavyona(!?) gidemez oldum vallahi!:D
neyse artık perşembe geliceğiz inşallah kayıt haftası açılışı yapalım bisde demi ;)

KaNCa Returns ;)

perşembe KaNCa
cuma izmirock
cmrtsi izmirock
veee pazar şüpper KaNCa

Keşke sizde izmirockta olaydınız çifte kavrulmuş bayram lokumu olurdu vallahi!

ps:yahu kaçtır istiorm Jimmy Hendrix Purple Haze Çalmıonus Yahu...:(!

kanca

selam kanca

ya sizi dinlemek için 15 eylülde felixe gittim ramazandan sonra cıkacak dediler,arkadaslar kusura bakmayın takip edemiyorum(çalıştıgımdan) yanlış anlamıs olabilirim tabi. :roll:
sizi dinledikten sonra hicbir gruba tahammülüm kalmadı bu çizginizi nolur hic bozmayın.
dinleyici istegi :oops:
eternal sunshine of spotless mind film müziği var,everybody's gotta learn sometime,lütfen bi dinleyin.seveceginizi ve cok güzel yorumlayacagınızı düsünüyorum.
özgür bu arada seni çok takdir ediyorum,helal sana.hepinize kolay gelsin...

staphyle demiş ki:
selam kanca

ya sizi dinlemek için 15 eylülde felixe gittim ramazandan sonra cıkacak dediler,arkadaslar kusura bakmayın takip edemiyorum(çalıştıgımdan) yanlış anlamıs olabilirim tabi. :roll:
sizi dinledikten sonra hicbir gruba tahammülüm kalmadı bu çizginizi nolur hic bozmayın.
dinleyici istegi :oops:
eternal sunshine of spotless mind film müziği var,everybody's gotta learn sometime,lütfen bi dinleyin.seveceginizi ve cok güzel yorumlayacagınızı düsünüyorum.
özgür bu arada seni çok takdir ediyorum,helal sana.hepinize kolay gelsin...
Önceki sayfada yiconun da dediği gibi,15'inde çalacaktık fakat anlaşamadık felixle,bayramdan sonra anlaşabilirsek çalarız sanırım...

ooze da 2 defa dinleme fırsatım oldu canlı performansları oldukça iyi
özellikle vokalistin olmayan gitar ile sololar atması çok iyi :)

Arkadaşlar,tatildeki grup elemanlarımızın tatili uzatması sebebiylen bu perşembe de çalmıyoruz. Kusura bakmayın benim de geç haberim oldu anca bugün yazabiliyorum.Duyduk duymadık demeyin :)

deep_turtle demiş ki:
TubeScreamer demiş ki:
deep_turtle demiş ki:
ooze da 2 defa dinleme fırsatım oldu canlı performansları oldukça iyi
özellikle vokalistin olmayan gitar ile sololar atması çok iyi :)
Ya grubu ya da mekanı karıştırdın bence :):)
anemiden önce çıkan grup değilmi karıştırıyosam özür dilerm :oops:
Değil :)

Pazar-Perşembe Beri Blues Bar'da çalıyoruz bekleriz... Bu perşembe (bugün) hariç tabi,bknz bi önceki mesajım....

yahu arkadaşlar çok özür dilerim ama çirkef çok feci kafa s....
hayatımda bu kadar dumana maruz kalmamıştım!
öldüm bittim pink floyd elemanlarının tüyleri diken diken oldu Rica Ediyorum bir daha bööle bişi olursa en azından konuşunca" naapalım bak insanlar ne istio" diyen bir gruba yerinizi bırakmayın müzikten biraz anlasın arkadaşlar
ayrıca bana nezaketen bile olsa yok "çirkef grubundaki arkadaşlara teşekkürler, bizi idare ettiler" falan ayazmayın çünkü edemedilerayrıca bende bütün arkadaşlarıma rezil oldm!
10 kişiyi sizi dinletmeye getirdim 15 dakika tutamadım!

pazar gelin artık bakın biz tatili bitirdik sizde bitirin dimi :D

ulan bi tatile çıktık yine almışsın sazı eline mecheng, bakıyorum forumda bi tek senin msjların war..
şaka şaka :LOL:
, özlemişim be İzmir'imi, Bodrum modrum neymiş canım öyle 8) , ehehe!!!
walla kusura bakmayın, perşembe günü acaip karışık oldu, bi iletişimsizlik yaşadık :oops: . Affedin bizi, ama pazar günü dağıtacaz ortalığı gibi geliyor bana :twisted: ..Çok özlemişizdir biz şimdi sahneyi...
Pazar görüşürüz...Şimdilik kaçtım...
Herkes kendine ii baksın...
Perş-Pazar Beri Blues Bar ;)

e bi dur be diyoruz, daa yeni geldik, grup arkadaşlarımızı görmedik, tesladan kesin bi tane parça yapiciiz ama bu paradise deil belkim love song olur diyoruz.
ii mi? :)

bende tool-Sober istiyim bari
felixde program başlayınca her cuma geliciyim yine. umarım tatiliniz güzel geçmişdir...

eywallah dinlendik bayaa..
önümüzdeki hafta pazartesi günü sabahı küçük bir operasyon amacıyla hastaneye yatıyorum, belki bir hafta belki bir buçuk hafta görüşemeyebiliriz..
buna bağlı olarak da repertuar genişletme çalışmalarımız duracak bir miktar, anlayışla karşılayacağınızı umuyoruz.. Herkese sevgiler saygılar..
Her Pazar-Perşembe Beri Blues diyorum kaçıyorum..

yico demiş ki:
eywallah dinlendik bayaa..
önümüzdeki hafta pazartesi günü sabahı küçük bir operasyon amacıyla hastaneye yatıyorum, belki bir hafta belki bir buçuk hafta görüşemeyebiliriz..
buna bağlı olarak da repertuar genişletme çalışmalarımız duracak bir miktar, anlayışla karşılayacağınızı umuyoruz.. Herkese sevgiler saygılar..
Her Pazar-Perşembe Beri Blues diyorum kaçıyorum..

Söyle doktora fazla kurcalamasın gırtlağını ,o bize lazım :twisted: .Şimdiden geçmiş olsun kardeşim, gerçi sana bi b.k olmaz ya :D

Walla Biz Gelioruz Sizi Dinlemek İçin Beri ye ; Siz Yoksunuz :!: Siz Geliosunuz , Bu Sefer Biz Yokuzz...Sizi Dinlemek Bii Nasip Olmadı Yanee.. :?
Bazı Arkadaşlar Laf Söylemişler , Bende Savunmak Amaçlı Söylemioorum Ama İlk Defa ÇİRKEF 'i dinledik biz, İyiydiler... Hem Vokalin Sesi , Hemde Repertuaar Olarak , Size Die Geldik 8O 8O Onlar Çıktı...Bu Arada Şimdiden Geçmiş Olsunn...

Geri