Kanca (Rock) - İzmir

merhabalar yılbaşında opustaydım sizi ilk defa dinledim seçtiğiniz şarkılar sahne performansınız gerçekten çok güzzeldi ama mekanı beyenmedim gerek arada çalan clup parçalar gerekse ses sistemi rahatsız ediciydi başka mekanda çıktığınız sürece sizi dinlemeye mutlaka gelicem ama opusa bir daha asla iyi seneler diliyorum hepinize...

merhaba sevgili kanca grubu üyeleri yılbaşında bende sizi dinleyenler arasındaydım ve yine harika bir performans sergilediniz güzel bir gece yaşattığınız için öncelikle size teşekkür ederim sigubs arkadaşın dediğine katılıyorum bu opusa 2.gelişim ve orayla ilgili rahatsızlığımı daha öncede dile getirmiştim gördümki hiçbişey değişmemiş hele o aralarda çalan parçalar özellikle sizden sonra işkence gibiydi oranın rock bar olduğundan gerçekten şüphe ediyorum allahtan başka yerlerdede çıkıyosunuz da sizi daha iyi bir şekilde dinleyebiliyoruz hepinize iyi yıllar diliyorum iyi çalışmalar...

Selam mekanları gezerken yılbaşında izleme fırsatı buldum sizi. Çok başarılı bir soundunuz var arkadaşlar. Rock çalıyo olmanızda çok güzel. Sokakta birilerinin rock çalması gerekli artık. Sık sık sizdeyim iyi yıllar .

Opus hakkındaki şikayetlerinizin tümünü okudum arkadaşlar, opus'un sahibi Serhat Beyle hepsini görüştük, köklü bir değişiklik yapılması gündemde ve bu değişiklik de çok yakın zamanda gerçekleşecek. Bizimle bugüne kadar beraber çalışan dj arkadaşımız çıkarıldı ve yerine başka bir arkadaş gelecek.. bunun yanısıra, tüm sistem önümüzdeki hafta içinde bir veya iki gün süresince tamamen sökülüp yenilenecek..
eleştrileriniz için çok teşekkür ederiz, bu değişiklikler bittiği zaman sizleri mutlaka haberdar edeceğiz.. ;) bu kadar çabuk küsmeyin lütfen her aksaklık giderilecek ve Opus çok daha iyi müzik dinlenebilir bir yer haline gelecek.. 8O bunun için müzisyenliğimiz dışında da çalışmalar yapıyoruz..
en azından bir kere de yeni haliyle opus'u görmenizi ve bizi bir daha dinlemenizi isteyeceğim sizden en yakın zamanda.. ;)
ilginize ve uyarılarınıza çok çok teşekkür ederiz.. :)
bu arada herkesin hem bayramını hem de yılbaşını kutlamak ve başarı ve mutluluk dolu bir yıl dileklerimi iletmek isterim.
herkeşler kendilerine ii baksın, müzikle kalın..
Alsancak Tayfaya da ayrı bi teşekkür ederiz, yılbaşı olduundan dolayı biraz fazla piyasa çaldık yine :? .. en baba rock şarkılarını çalmaya çalışmaya devam edeceğiz arkadaşlar KANCA'yla kalın.. :D

teşekkürler yico şikayetleri dikkate almış olmanız bize vermiş olduğunuz değeri gösterir meken değişsin ama siz hep aynı kalın:))gerçekten sahne performansınızı çok beyendim mutlaka tekrar dinlemeye gelicem

Herkese selamlar. Sound konusu en titizlikle ele aldığımız sahne performansının olmazsa olmazlarından biridir. Hem dinleyici açısından hemde bizim performansımızı etkilediği için çok önemli. Ancak yılbaşı gecesi sevgili tonmaysterimizin gazabına uğradık. Ne demişler kaçınılmaz olan şeyden zevk alcaksın. :) Hem bi de yılbaşıysa vur patlasın çal oynasın...

Herkesden özür diliyoruz ve bir daha böyle birşey olmayacağına dair söz veriyoruz.

Müzikle kalın... (alıntı: Yico imza) :)

euphonic demiş ki:
Herkese selamlar. Sound konusu en titizlikle ele aldığımız sahne performansının olmazsa olmazlarından biridir. Hem dinleyici açısından hemde bizim performansımızı etkilediği için çok önemli. Ancak yılbaşı gecesi sevgili tonmaysterimizin gazabına uğradık. Ne demişler kaçınılmaz olan şeyden zevk alcaksın. :) Hem bi de yılbaşıysa vur patlasın çal oynasın...

Herkesden özür diliyoruz ve bir daha böyle birşey olmayacağına dair söz veriyoruz.

Müzikle kalın... (alıntı: Yico imza) :)

:)

sonunda biz de opus ta dinleyebildik sizi...
opus şekli şemali bile ilginç bi bar... bence ses, ışık vs...düzenekleri oturtulamamış...yani sadece sizin sound olayıyla alakalı değil......en yakın zamanda mekan sahiplerince biraz paraya kıyılıp bişiler yapılması temennimizdir...... :) olmazsa da yapçak bişi yok... biz dinler, coşar, eğleniriz....

Walla Roxanne, dediin doğru ve de isabetli.. Fakat bu durum şu aralar Opus işletmesi tarafından çok ciddiye alınmakta ve kısa bir zaman içinde ve şu anda sezon içinde bulunmamız sebebiyle, iç mekan düzenlemesinde çok fazla değişiklik yapılamayacak.. Ama dediğin gibi yeni ses ve ışık sistemleri yolda, bu da tabi sahne şovu için çok önemli rol oynuyor.. Bunlar önümüzdeki günlerde uygulanacak, çaresiz değilsiniz yani, bizi daha iyi dinlemeniz ve şova ortak olabilmeniz için yapılabilecek daha çok şeyler var merak etmeyiniz.
Bu arada hakikatten bunlar sizlere durumu kurtarmak için söylenen sözler değildir arkadaşlar..
her şikayetinizi ve isteğinizi değerlendirmeye çalışmaktayız, ciddi ciddi.. o yüzden burada istediğinizi söylemekten çekinmeyiniz..
KEndinize ii bakınız, müzikle kalınız.. (alıntı malıntı yok :D)

Kanca yı yılbaşında izlemeyi çok istedik ama olmadı... yeni yılınızı kutluyorum. En kısa zamanda dinlemeye geleceğiz ark. larla. müzik dolu başarılı yıllar..

yico demiş ki:
her şikayetinizi ve isteğinizi değerlendirmeye çalışmaktayız, ciddi ciddi.. o yüzden burada istediğinizi söylemekten çekinmeyiniz..
KEndinize ii bakınız, müzikle kalınız.. (alıntı malıntı yok :D)
ben de kayıt istiyom artık ya bak finaller geliyo yazık biz fan club üyelerine yaw hayatımızla oynamayın bizim ve kayıt yapın artık lütfeeeeeeeeeeennnn :)
bu haftaki programınız ne olacak sevgili kanca grubu
sevgiyle kalın dostça kalın hoşçakalın :D

çarşamba gardiyandayız, cuma ctesi her zaman olduu gibi opustayız, bu arada biz de artıkın istiyoruz kayıt :D walla çok tembelim ben, çocuklar beni artıkın dövecekler galibaaa..
Bu hafta yepyeni yorumlarlan karşınızda olacak sevgili arkadaşlar, Scorpions, Pink Floyd ve de Skid Row sizleri bekliyor..
Kendinize çok ii bakın..Müzikle kalın..

Geri