Kanca (Rock) - İzmir

servatis_a_periculum demiş ki:
sahne saatlerinizi rica etsem?
Ben haftalık rutin program yazayım en iyisi...

Pazartesi & Çarşamba : Guardian 22:30 - 01:30
Cuma : Opus 23:30 - 03:00
Cumartesi : Dungeon 01:30 - 04:00 (pazar gününün ilk saatleri :) )

Guardian programlarının saatleri daha erkene çekilebilir, şimdilik böyle...

sağlam repertuar, başarılı yorum ve çok iyi çalan grup elemanlarından oluşan, düzgün, kaliteli İzmir grubudur KANCA...
başarılarınızın devamını dilerim...
bu arada niye inanmadıysan Egemen'im güzel insan, valla sizi dinlemeye daha sık gelmek isterim; ama arkadaşlarım su koyuveriyor :x ;) anla beni bozulma e mi? :roll: ;)

Leila ;)

iyi bayramlar...

Rahatsızlığım sebebiyle bu pazar gecesi olan OPUS programını sevgili kardeşimiz Tuna'nın katılımıyla yapabildik. Şahsen ben ve Grup olarak kendisine teşekkür ediyoruz..

-minefield- demiş ki:
sağlam repertuar, başarılı yorum ve çok iyi çalan grup elemanlarından oluşan, düzgün, kaliteli İzmir grubudur KANCA...
başarılarınızın devamını dilerim...
bu arada niye inanmadıysan Egemen'im güzel insan, valla sizi dinlemeye daha sık gelmek isterim; ama arkadaşlarım su koyuveriyor :x ;) anla beni bozulma e mi? :roll: ;)

Leila ;)

iyi bayramlar...

Anladım seni no problemo. Sert müzik seven birileriyle gelirsin o zaman. :)

Arkadaşlar, Bu perşembe DUNGEON'da kanser illetiyle boğuşan minik Melda bebek için düzenlenecek yardım etkinliğinde sahne alacağız.. Tüm svenlerimizin katkıda bulunmaları dileğiyle...

Melda bebek organizasyonu çok keyifli oldu. Umarım bi katkımız bulunmuştur. Gelen herkezede çok çok teşekkürler. Bu akşam 01:15 sularında tekrar Dungeondayız sevenleri bekleriz...

selamlar
bende ne kadardır bir iki istekte bulunucam hep unutuyorum , hep de siz sahnedeyken aklıma gelior sonra gidior aklımdan

Temple of the king - Rainbow
When a blind man cries - Deep Purple ( richie sambora 'dan olursa daha bi süper olur )
Lalena - Donovan ( tercihen Deep Purple versiyonu )

tekrardan hepinizi tebrik ediyorum , iyi çalışmalar...

Bayaa unutmuşuz biz turkrock'a yazmayı yaw.. Boşlamışız forumu... Herkeslere selamlar, haftasonu cuma OPUS, ctesi DUNGEON, bekleriz efendim...

Geri