Kanca (Rock) - İzmir

sevgili kanca napyonuz? özledim valla müziğinizi de sizi de. bitti bitiyor kaldı 44 gün! geldiğimde de I want it all yoksa repertuarda bozuşucaz artık:) herkese sevgiler saygılar, özellikle de çingene egemene.

Alive-keyboard demiş ki:
sevgili kanca napyonuz? özledim valla müziğinizi de sizi de. bitti bitiyor kaldı 44 gün! geldiğimde de I want it all yoksa repertuarda bozuşucaz artık:) herkese sevgiler saygılar, özellikle de çingene egemene.

Yüzdün yüzdün kuyruğuna geldin kaldı 1,5 ay hadi bakalım gel gözümüz yollarda.. Çağrı, Tuna, Ulaş hazırlanıyo az kaldı onlarında :) Geçenlerde Paint Ballda provasını yaptık :)

Buarada Cuma günü Opus barda Malt ile beraber sahne alıcaz. Bekleriz...

15 Ocak itibariyle son programımız;

P.tesi Guardian Rock Bar (Bornova)
Çarşamba DuRock Bar (Karşıyaka)
Cuma Punta Bar (Alsancak)
C.tesi, DUNGEON ROCK HOUSE (Bornova)

Gençler turkrock'u unutmuşuz çok fena yau...20 gündür hiç bişey yazılmamış çizilmemiş.. Bizi dinleyenler vaz mı geçtiler ki burdan aceba? Walla eskiden ilk buraya bakardım hakkımızda yorum var mı diye.. Şimdi yeller esiyo walla :D
Neyse bu akşam Karşıyaka akşamı, herkeşleri bekleriz efendim...

tebrikler...

20 sene izmirde yaşamama rağmen dün Bodrum'da karşılaştım, canlı performasları gerçekten mükemmeldi...Bodrum gibi canlı müzik kıtlığı çekilen bi yere ilaç gibi geldiler...Ve tadını damağımızda bırakıp gittiler...Şimdi ara ki bulasın :)

Hakikaten tebrikler...Bu kadar iyi olacağını beklemiyordum açıkçası... :)

Sevgili arkadaşımız Egemen'in kendi özel durumlarından dolayı İstanbul'a gidecek olmasından ve aramızdan ayrılmasından son derece üzgünüz...Efendi ve mütevazı kişiliği, yardımseverliği, dürüstlüğü ile hepimizin sevgisini kazananan Egemen ile iyi ve kötü günde beraber olduk, zorlukların üstesinden birlikte geldik ve arkadaşlığımız dostluğumuz bundan sonra da daima devam edecek.Egemen Kanca ailesinin bir ferdidir ve biz hep O'nun yanında olacağız.Herşey gönlünce olsun Egemen,şimdiye kadarki özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ederiz. İstanbul'daki iş hayatında da başarılar...

* Grubumuz Egemen'in ayrılmasından sonra Pazartesi gününden itibaren ( 25 Şubat 2008 ) bas gitarda Özgür Bakkaloğlu ile çalışmalarına devam edecektir.Buradan Özgür'e de aramıza hoşgeldin diyor; bundan sonraki beraber yapacağımız çalışmalarda da kendisine başarılar diliyoruz...

SoAndSo demiş ki:
Sevgili arkadaşımız Egemen'in kendi özel durumlarından dolayı İstanbul'a gidecek olmasından ve aramızdan ayrılmasından son derece üzgünüz...Efendi ve mütevazı kişiliği, yardımseverliği, dürüstlüğü ile hepimizin sevgisini kazananan Egemen ile iyi ve kötü günde beraber olduk, zorlukların üstesinden birlikte geldik ve arkadaşlığımız dostluğumuz bundan sonra da daima devam edecek.Egemen Kanca ailesinin bir ferdidir ve biz hep O'nun yanında olacağız.Herşey gönlünce olsun Egemen,şimdiye kadarki özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ederiz. İstanbul'daki iş hayatında da başarılar...

* Grubumuz Egemen'in ayrılmasından sonra Pazartesi gününden itibaren ( 25 Şubat 2008 ) bas gitarda Özgür Bakkaloğlu ile çalışmalarına devam edecektir.Buradan Özgür'e de aramıza hoşgeldin diyor; bundan sonraki beraber yapacağımız çalışmalarda da kendisine başarılar diliyoruz...

Sağol var ol barocum...

Hayatımda 1, 2 sene sonrası için planladığım şeyleri, bazı ailevi durumlardan dolayı öne almak durumunda kaldım. İstanbula, yurtdışına çıkıcak olan kardeşimin işleri ile ilgilenmek için gidiyorum. Benim için hem güzel hemde buruk bi durum söz konusu. İzmiri, Kancayı, sizleri ve sevgili grup arkadaşlarımı çok özleyeceğim. Benim yerime Özgür çalıcak. Sevgili grubum Kancaya da bundan sonraki müzik hayatında başarılar diliyorum...

Selamlar, Kanca'nın haftalık programında bazı değişiklikler olmuştur. En güncel haftalık program aşağıdaki gibidir:

Pazartesi, Bornova Guardian Rock Bar /İzmir - 22:00
Cuma, Cool Events & Performance Hall Alsancak/İzmir -24:00
Cumartesi, Dungeon Rock Bar Bornova /İzmir - 01:30

Programlarımız öyle sanıyoruz ki son şeklini almıştır arkadaşlar
Kanca bundan böyle her:

PAZARTESİ ----- GUARDIAN BAR / BORNOVA

CUMA ----- DUNGEON BAR / BORNOVA

CUMARTESİ ----- OPUS BAR / ALSANCAK 'ta

sahne alacaktır...

Görüşmek üzre...

Geri