Kanca (Rock) - İzmir

slmlar kanca! egemenim benim neler yok ki repertuarda? yabancı,türkçe,pop,rock,türkü,fantaaaazi:) binbaşı ne derse o yani.seve seve bi anlamda!yeni klavyeciniz de hayırlı olsun bu arada. egemencim özledim lan valla. hiç düşünmezdim yani seni özleyeceğimi:) şaka bi yana 6 sene bi arada olunca.bu arada yico senden bi soldier of fortune dinlemek için neler yapmazdım.herkese sevgiler saygılar. müzikle kalın.

Alive-keyboard demiş ki:
slmlar kanca! egemenim benim neler yok ki repertuarda? yabancı,türkçe,pop,rock,türkü,fantaaaazi:) binbaşı ne derse o yani.seve seve bi anlamda!yeni klavyeciniz de hayırlı olsun bu arada. egemencim özledim lan valla. hiç düşünmezdim yani seni özleyeceğimi:) şaka bi yana 6 sene bi arada olunca.bu arada yico senden bi soldier of fortune dinlemek için neler yapmazdım.herkese sevgiler saygılar. müzikle kalın.
Off Adamım bitir gel bi an önce takılalım. İzne falan gelirsen uğra mutlaka soldier'a soldier çalalım :D Bizim çocuklarında selamları var buarada hadi iyi teskereler baro...

BU hafta yine eskisi gibi Pazartesi - çarşamba guardiandayız efem. Bide yeni parçalarımız var. here i go, trooper gibi parçaların ardından yeni süprizlerimizde olacaktır... coming soon...

İşşallah bir gün bizim hakkımızdaki eleştirileri kendi forumumuzda okuruz.
Bu akşam OPUS akşamı arkadaşlar, bekleriz...
Yarın akşam da DUNGEON'da "Man-A-Man" ile birlikte sahne alıcaz bekleriz efendim..

Yaw bayram için Venue'yü bilmiyoruz ama Dungeonda bi değişiklik olmazsa 1. gün Makine 2. gün Kanca olur muhtemelen 3. gün hakkında hiç bi fikrim yok

Arkadaşlar cümleten iyi bayramlar. Bayramda programımız yukarıdaki gibidir. Repertuarımıza D.T. - Home eklenmiştir. hayırlara vesile olması dileğiyle cümleten esen kalın :) :) :)

Geri