Fiber - G

E

EmRe_FIBER-G

Fiber - G

Fiber-G @ S'nek TV'de
all.jpg

http://fiber-g.com/video/fiber-g_onTV(24fps_192bit audio).mpg VIDEOYU BU ADRESTEN İNDİREBİLİRSİNİZ... (45mb)

Fiber-G HAKKINDA ...

Grup, repertuarında 1980'lerden günümüze gelip, populerliğini kaybetmemiş parcaların yanısıra, günümüzün rock, punk, brit, rocknroll tarzlarında populerliği yakalamış parcalarına yer vermektedir. Fırat (Vokal), Berk (Gitar), Emre (Bass), Gonca (Klavye) ve İlke (Davul) den olusan fiber-g muzige kendi tarzlarini ve yorumlarini katip, sahnedeki enerjisini izleyicilere birleştirerek coşmayı ve müzikten sonra gelen sessizlikteki huzuru amaçlar . Biraz stress atmak , biraz rahatlamak ve samimi melodilerle kendini bulmak isteyenlerle yoluna devam etmektedir

Daha detaylı bilgi için http://www.fiber-g.com adresini kullanabilirsiniz …
Forumlar için http://www.fiber-g.com/forum

Eski Kayitlarimiz :

Seven Nation Army
Should I stay or Should I go
Psycho Killer
Enjoy the silence

----------

repertuar
3 Doors Down – Kryptonite
311 - Beautiful Disaster
Ash - vampire love
Audioslave - like a stone
Blur - Girls and Boys
Blur - Song 2 –
Cake - Never There
Chuck Berry - Johnny Be Goode
Depeche Mode - Enjoy the Silence
Elvis – A little less Conversation
Franz Ferdinand - Take Me Out –
Green Day - Blvd. of Broken Dreams
Green Day – Hitchin’ a Ride
Guano Apes - Big In Japan –
Him - Join me
Him - Wicked Game
Idlewild - You Held the World in Your Arms
Iggy pop – Passenger
Jet – Are You gonna
Joan Jett - I Love RocknRoll –
Muse - Plug in Baby
Muse - Time Is Running Out
Muse - Hysteria
Pearl Jam - Better Man
Pearl Jam - Rockin' in the Free World
Pixes - Where is My Mind
Placebo - Bitter End
Placebo - Every you and Every me
Presidents of The USA - Video Killed the radio star
Punk Cover - Sweet Dreams –
Queen – Crazy little thing called love
Reamonn – Josephine
Rock Cover - Paint it Black
Suede – Filmstar –
Talking Heads - Psycho Killer –
The Clash - Should I stay or Should I go
The Cure - Friday I'm in Love
The Cure - Love Song
The Killers - Somebody Told Me –
U2 – Vertigo –
Whitestripes - 7 Nation Army

• Konu Sahibi Konu Sahibi
FIBER - G 21.11.2005 te KADIKÖY SHAFT CLUB ta saat 22.30 da sahne alıyor... Herkesi bekleriz...

Töbe estağfrullah, başımıza kesin taş yağacak. İlk mesajda düzgün (hatta çok düzgün) bir başlık açarak bizi mutluluk göz yaşlarına boğdunuz. İşte başlık böyle açılır. Sitede uzun zamandır takılan ancak hala abidik-gubidik başlık açan gruplara duyurulur.

Hoşgeldiniz.

eh o zman arkadaslar hepınıze yuz bınlerce basarılar dılıyorum... umarım sızde bır gun prof olarak baslıgınızı amatorlerden ıkı uste cıkartırsınız...

eywallah:)... baya çaba gösteriyoruz ama tabi sindire sindire gider herşey... iyi temennilerin içinde teşekkürler

FIBER - G 24 Kasım Perşembe saat 22:30 'da Taxim PULP 'ta... Herkesi bekleriz...

Sağolasın nhfwefd :)... Onlar baya eski kayıtlarımız şu an vokalistim (FIRAT) kendini ikiye katlamış durumda... Çok yakın zamanda yeni kayıtlarımızı yapıp burayla paylaşacağız...

Selamlar :)

Hayırlı olsun.

İlk yazıyı okuyunca 80'ler çalan bir grupla karşı karşıya olduğumuzu sandım ama repertuarınızı okuyunca biraz hayal kırıklığına uğradım.

Üç-beş parça dışında genelde hep çalınan son dönem parçalarına yer vermiş olduğunuzu gördüm.

Bunda bir sakınca yok elbet ama sanırım farklı bir repertuar beklentisi yavaş yavaş kendisini gösteriyor bende de.

Kolay gelsin.

Başarılar :)

Jefferson Airplane 'den The Doors 'a, Sex Pistols 'dan Black 'e, Steppeinwolf 'tan Queens Of the Stone Age 'e repertuarımıza eklemek için şarkılar yolda...

akinu demiş ki:
Töbe estağfrullah, başımıza kesin taş yağacak. İlk mesajda düzgün (hatta çok düzgün) bir başlık açarak bizi mutluluk göz yaşlarına boğdunuz. İşte başlık böyle açılır. Sitede uzun zamandır takılan ancak hala abidik-gubidik başlık açan gruplara duyurulur.

Hoşgeldiniz.
şişt sizin yüzünüzden fırça yedik hehe böle başlık açılırmı ya napıosunuz arkadaşlar bizimde bi başlık kariyerimiz var heralde ne sarsıosunuz :)
nice nice very nice..

emre soylememiş ben soyleyeyim

the doors'dan "break on through (to the other side)" ile "love me two times" ekledik , ayrica Steppenwolf'tan "born to be wild" bu gün itibari ile eklendi repertuara ...

FIBER - G 14 aralık çarşamba akşamı saat 22:30 civarı PULP ONE 'da (Ex Pulp) sahnede... Herkesi bekleriz...

Sağ ol juju, bunun için çaba gösteriyoruz ve daha çok yolumuz olduğunu biliyoruz :)

Geri