He-Man and The Masters Of The Universe

Hiiiiiiiiiiiimen nıınıııııııınınınırııııııııııııııın,

Gölgelerin gücü adınaağğğğğğğğğ güüüüç bende artığğğğğğğğğkkkkkkkk!

He-Man severler yok mu burda :D dün full time soundtrackini dinledim acaip duygulandım,çocukluğum geldi aklıma

:)
Orko vardi :) ne sevimli yaratikti o,gerci pek bi işe yaramiyodu sanirim
ben kücükken trt prime time da veriyordu He-Man 'i
:)
Adam aslinda bize kücük yasta , enerjimizi,gücümüzü
gereken yerlerde kullanmamiz gerektigini ogretmeye calismisti belki...Sadece gerektigi zamanlarda ''Güc bende artik '' diyerek . serpiliyor daha da bir cosuyordu :)
bize kalsa her sabah kalkinca , canin sıkılınca '' guc bende artik''
cok güzel cizgi filmdi...off

He-man hiç de gücümüzü gereken yerde kullanmamız gerektiğini öğretmiyordu bana kalırsa. Odun gibi adamdı, hep senaristlerin kıyağıyla yeniyordu kötüleri :)

İskeletor o kadar uğraşıyordu, kafasını kullanıyodu, planlar yapıyodu, tam son anda salakça yeniliyodu (senarist tarafından yaptırılıyodu tabi bu) , He-Man de ayı kuvvetiyle kazanıyodu sonra. :D

O gün bu gündür zorlama "iyiler mutlaka kazanır" senaryosuna sahip film ve çizgifilmlerde, hep kötüleri tutarım. Fakat "Star Wars" gibi, sağlam senaryoya sahip kurgularda ise iyileri tutuyorum :)

Bu kadar tesadüf olur, biraz önce HeMan'in intro videosunu izledim hatta kaç gündür msnde adımı iskeletor yapmış durumdayım.
İskeletor en sevdiğim 3 çizgi film karakterinden biridir.
By the power of the Greyskull, I have the poweeerr!!! :)

bugün arkadaşla iddaya girdik okulun(ankara hukuk fakültesinin) önünde(hatta hoca girişinde de olabilir) bağıracam 'gölgelerin gücü adınağğğğğğğ!' diye bana kılıç alacak ama yanında daha büyük bişey vermezse yapmam :mrgreen: o kadar gaza geldim yani,okulda bile himen dinliyom siz düşünün

:D

Ben de karşına geçip "Yeheheheheheeeeeeeeeeh, gebericeksin Hiymeeeeeeen" şeklinde bağırayım ince bi sesle...

skeletortshirt4lg.jpg

Bu serinin (She-Ra da dahil) en tipik özelliği şuydu:

Yaşlı maşlı farketmez, erkeklerin alayı herkül, kadınların sinsilesi taştı. Bkz yukarıdaki resim :)

tam bilmiyom da she-ra daydı sanırım bi gölge kadın vardı o zamanlar fantazilerimi süslerdi.. ne biliim yüzü görünmezdi ya heralde ondan .... bu arada hayvan adama da bayılırdım...

Geri