He-Man and The Masters Of The Universe

Ya arkadaşlar ben bir forum açmıştım, ama buraya yönlendirildim. Ya benim için çok önemli olan bir şey vardı ve bir türlü bulamıyorum!:) Şimdi filmden bazı sahneler anlatacağım bu filmi bilen var mı aranızda?
Bir kız ve çocuk var. Sanırım film bir klavyeyle alakalı. Tuşlarına bastıklarında ellerinde ışın silahları olan kötü org gibi bir şeyler bu ikiliye yaklaşıyor. Filmin başında uçan bir frizbinin üzerindeki kral-iskeletor şehre giriyor. Filmde bir salonda camların patlaması ve bir alışveriş dükkanında orgların içeriyi basması gibi sahneler hatırlıyorum. Ayrıca ağaç kovuğunda yaşayan bir cüce ve sağlam yapılı sarışın ya da kumral genç bir adamın bunlara yardım etmesi söz konusu. Filmin bitişinde de bu kız ve oğlan sanki 2000 - 2003 gibi geçmişden günümüze gelmiş gibi oluyorlar ve uyandıklarında ellerinde küre gibi bir şey görüp gülüyorlar; hani rüya değilmiş gerçekmiş gibilerinden.
ya yardım edin lütfen bu film He- Man ile mi alakalı yoksa He- Manden tamamne bağımsız İskelator adında bir filmmi?:)

Geri