Vita (Hard Rock/Metal) - Ankara

sabırsızlıkla cumartesiyi bekleyip aynı günün sabahı pazartesi gününe proje yetiştirmek zorunda olduğumu acı bir şekilde hatırlamış olmanın verdiği sinir bozukluğunun etkisinden çıkamadan "bidahaki sefere" diyorum. tayfadan gördüklerimle bi kritik yaparız artık : ) ps : fatal ve trajik bir geceden sonra gaza geldim arkadaşlar, yapacam ben bu işi!!! :metalhead

proxx demiş ki:
güzel bi konserdi gelipde dinleyen herkese teşekkür ederiz... :D
demeden geçemiyecem valla tuşe de bi harikaydı gerçekten... :taptim

bugün organizasyonun bazen grubun iyi çalmasından ya da büyük bir kitlesi olmasından daha önemli olabileceğini gördük, hadi bizi geçtim bize gelmeyebilirler ama tuşe'nin bile beklendiği kadar seyircisi yoktu. Gelip bizi dinleyen az sayıda seyirciye çok teşekkür ederiz, umarım beklenmeyen taş olarak baş yarmışızdır.

thechronosphere demiş ki:
bugün organizasyonun bazen grubun iyi çalmasından ya da büyük bir kitlesi olmasından daha önemli olabileceğini gördük, hadi bizi geçtim bize gelmeyebilirler ama tuşe'nin bile beklendiği kadar seyircisi yoktu. Gelip bizi dinleyen az sayıda seyirciye çok teşekkür ederiz, umarım beklenmeyen taş olarak baş yarmışızdır.
Alpere sonuna kadar hak veriyorum..
Hele son cümlen çok manalı olmuş abi.Taş maş..ehehe :D:D:D

arkadaslar grubun seyircisi tabiki onemlidir ama bi organizator olarak senı batırmıcak kadar bı kıtle bulman gerekiyoo grup ister getırsın ister getırmesin orası boşsa ordaki 3_4 seyirciyide bu tuzden kaybedersınçunku grup az kişide istedigi tadi alamaz buda seyırcıyı hatta oda organızatorun cebini etkiler bence bıras daha dıkkat saygılar .......
bu arada her zamankı gıbı muzıklerı ve insanlıklarıyla benım kalbımde ayrı yerı olan vita sizi müzikle bır yerlerde gormek istiyorum lutfen muzik için olan yerlerde cıkın bi daha_!!! bunu kişisel bı konuşmada acıklıcam :p mutlu kalın beyler

spider_in_mud demiş ki:
arkadaslar grubun seyircisi tabiki onemlidir ama bi organizator olarak senı batırmıcak kadar bı kıtle bulman gerekiyoo grup ister getırsın ister getırmesin orası boşsa ordaki 3_4 seyirciyide bu tuzden kaybedersınçunku grup az kişide istedigi tadi alamaz buda seyırcıyı hatta oda organızatorun cebini etkiler bence bıras daha dıkkat saygılar .......
bu arada her zamankı gıbı muzıklerı ve insanlıklarıyla benım kalbımde ayrı yerı olan vita sizi müzikle bır yerlerde gormek istiyorum lutfen muzik için olan yerlerde cıkın bi daha_!!! bunu kişisel bı konuşmada acıklıcam :p mutlu kalın beyler

çok haklısın, ben zaten sadece vita için konuşmadım, dediğim organizasyonun geneli içindi, diğer grupları da kapsıyordu (o gün tuşe gibi üstat bir grup da sahne aldı) Ama dediğim şudur; son bir aydır sahnedeyiz ve benim kişisel görüşümdür bu; ben solist olarak sahneye çıkmayı çok sevdim, eğlenceli bir şey bu, 10 kişi izlese bile böyle, ancak insanın gözleri coşturacak seyirci arıyor ister istemez, bu böyle değil diyen de yalan söyler.. Daha çok zaman var önümüzde, büyük bir sitemkarlık içinde de değilim, rahatım aslen, bu büyük zaman diliminde çok şey yapmamız mümkün, sadece görüşümü her platformda belirten ve bundan çekinmeyen biri olarak emre kongar tadında bir günün yorumu yaptım hepsi bu... :)

p.s. merak ettim bak şimdi şu diyeceğin şeyleri, bir an içimden geçirdim acaba steve vai'in altına mı çıkacağız diye.(sen bunu ya yaparsın sana güveniyoruz eheheheh) Seni her zaman bekleriz, hep gel konuğumuz ol, sen bizim uğurumuz sayılırsın.

Garage da sizi dinlemeye fırsatı bulamadım ama tanışmayı başardım:).Sonuna kadar Hard Rock , gazız biz!!! Şahsen 5000-6000 kişiyede çaldım garage da ki konserde 30 civarı kişiyede çaldım inanın zevk farkı çokta fazla değil.Önemli olan grubumla müzik yapmak, gitar çalmak, sizin içinde böyle olduğunu umuyorum ve biliyorum çünkü niye niye metalciyiz biz, verin gitarı salın bizi ortama gerisi mühiim değil :)1 iyi dinleyici 1000 alakasız dinleyiciye bedeldir:)

AMAN TANRIM...
bu ne gazz ........ :p ya arkdaslar bence bunu sıkı degerlendrn bi studyoo yapıp eglenelım oki :) ben bi çok insana bedel 1 kişi olurm siz merak etmeyin .....
mutlu kalın
benle kalın .
ZeYNeP

Bijen demiş ki:
Garage da sizi dinlemeye fırsatı bulamadım ama tanışmayı başardım:).Sonuna kadar Hard Rock , gazız biz!!! Şahsen 5000-6000 kişiyede çaldım garage da ki konserde 30 civarı kişiyede çaldım inanın zevk farkı çokta fazla değil.Önemli olan grubumla müzik yapmak, gitar çalmak, sizin içinde böyle olduğunu umuyorum ve biliyorum çünkü niye niye metalciyiz biz, verin gitarı salın bizi ortama gerisi mühiim değil :)1 iyi dinleyici 1000 alakasız dinleyiciye bedeldir:)

Hep şunu söylerim; "anlatmak bazen zor olsa da anlaşılmanın tadı buna değer" :D Hele bunu diyenin sen olması beni daha da sevindirdi. Kimse dinlemezse bile ben dinliyorum, bu bana yeter aslen.
Çok teşekkürler.

spider_in_mud demiş ki:
AMAN TANRIM...
bu ne gazz ........ ya arkdaslar bence bunu sıkı degerlendrn bi studyoo yapıp eglenelım oki ben bi çok insana bedel 1 kişi olurm siz merak etmeyin .....
mutlu kalın
benle kalın .
ZeYNeP

Stüdyolar sana kurban olsun :LOL: ... Mutfağımızda hep yeni birşeyler yapmaya çalışıyoruz, zaman zaman zor oluyor ama gel gör.. :) Kapımız sana hep açık...

mat demiş ki:
Vita anlaşılan fena değilmiş konser
Yolunuz açık olsun

Keşke gelebilseydin :) Biz bayağı eğlendik aslen, aynı şarkılar olsa da farklı bir iki şey denedik, gelip bir kritik yapardın, ne de olsa stüdyolardan (paso karşılaşıyoruz yahu) çıkmayan bir adamsın sen, bir bira içerdin, biraz dinlenmiş olurdun ... :)

Arkadaşlar herkese selam. Vitanın konserlerini izledim gerçekten çok başarılılar. Tebrik ediyorum hepsini.

sunlight demiş ki:
Arkadaşlar herkese selam. Vitanın konserlerini izledim gerçekten çok başarılılar. Tebrik ediyorum hepsini.
tüm vita adına teşekkür ederim.beğendiysen ne mutlu bize.

efem bayadır uğrayamıyoruz foruma ama sanmayınki vita boş duruyo :twisted: sıkı bi repertuar düzenlemesi yapmaktayız. yakın zamanda yine konserler sözkonusudur. ama napcaz;biraz beklemek,sabretmek,sınavları atlatmak gerek. konser vs olduğu zaman yine burdan duyurulacaktır. görüşmek üzere

abi siz onu bunu gecınde sımdı bu adamlar dengesız... nasıl bır surprızdı o nasıl bır *artık sevmıyecegım* askıdır :D nasıl bır taraftarlıktır :D ıpotlarında bıle tasıyolar :D:D:D

arkadaslar VITA grubu hepınıze cok tesekkur ederım bırden bıre fırlayıp oyle eglendırdınızkı bızı (sahnede eylendım ben dıger seyırcıler nasıl kopmustur kım bılır) artık bızım
kokorimoko yada hetereküri kardeslerımızsınız...

ahanda sızın konsere gelıp ben actıon dolu bı surprız yapmazsam... sız tarıh ve saat verın ben grupla bı actıon planllıyım gercı bı kac tane var ama bızımkıler punktı orda soyunsanızda tınlamazdıda dayak yemıyelım bız sızın ortamlarda ?

ketereküri şaka bi yanada harbıden hepınıze cok cok tesekkur ederım kalkıp geldınız surprızı yaptınız... coook saooolun

hepınızın yenı yılı yenı umutlarla yenı mutluluklarla yenı ufuklarla yenı asklarla yenı heyecanlarla ve bınlerce fırsatlarla dolu olsun hepınızın yenı yılı guzel gecsın...

eywallah beyler sizede iyi yıllar...belli değil konserlerin ne zaman olacağı,şu an repertuar calısması ıcındeyız.enkısa surede konser vermeyı dusunuyoruz saygılar ..sevgıler

Geri