Vita (Hard Rock/Metal) - Ankara

Kolay gelsin...

ÇAğrı sana ve vita grubuna tavsiyem biraz daha sevdiğiniz müzik üreine yoğunlaşmanız.. İzlediğim ve çağrıyı tanıdığım kadarıyla bunu yapabilecek kapasitedesiniz arkadaşlar.. Piyasa yada seyirci kaygısıyla başka tarzlara kaymamanız sizin duruşunuzu da sağlamlaştıracaktır.. Çaldığınız şarkıların ve tarzın hakkını vermeye çalışın.. Piyasadaki çoğu guruptan daha iyi başarabilirsiniz bunu... Taviz vermeyin :D

Everything for Heavy and Trash Metal i think :metal

Stay Heavy :twisted:

ewet yeni repertuarımızda daha çok 80-90'lardan sevdiğimiz parçaları ekledik ama bu demek deildir ki yeni repertuarımızı sevmeyerek sadece seyirci kaygısıyla yaptık...
demek ki vita grubu sadece metal yapmak istemiyormuş burdan bunu çıkartabiliriz sanırım.zaten grupça verilmiş kararlar bunlar. arada derin bi uçurum da yok.metal çalıp aralarda punk yapmıyoruz yani:D:D
sanırım senin içinden geçenler ve yapmak istediğin tarz bu,ama herkes aynı deil tabiiki.önerilerin için teşekkür ederiz biz de daha çok çalışıp iyi müzik yapmak için elimizden geleni yapıcağız...kib...

Yani Holy Wars çalıp sarı çizmeli mehmet ağa çalmak garip olmuyor ? :LOL:

Ben kendimle ilgili konusmaıdm yanlış anlaşılmısh olabilir .. Heavy ve trash metal parçalrın yanında bunla rolunca biraz garip gorunuyor sadece..

FateX demiş ki:
Yani Holy Wars çalıp sarı çizmeli mehmet ağa çalmak garip olmuyor ? :LOL:

Ben kendimle ilgili konusmaıdm yanlış anlaşılmısh olabilir .. Heavy ve trash metal parçalrın yanında bunla rolunca biraz garip gorunuyor sadece..
yukarda anlattığım gibi tekrar cevap veriyim...sarı çizmeli güzel bi cover ve çalıyoruz.kendimiz istediğimiz ve sevdiğimiz için seyirci çekmek için değil.metal ve benzeri günlerde zaten bu parçayı çalmadık(yanlış hatırlıyo olabilirim) garipsenebilir diye.
eleştirilerini dikkate alacağız teşekkürler...

FateX demiş ki:
Kolay gelsin...

ÇAğrı sana ve vita grubuna tavsiyem biraz daha sevdiğiniz müzik üreine yoğunlaşmanız.. İzlediğim ve çağrıyı tanıdığım kadarıyla bunu yapabilecek kapasitedesiniz arkadaşlar.. Piyasa yada seyirci kaygısıyla başka tarzlara kaymamanız sizin duruşunuzu da sağlamlaştıracaktır.. Çaldığınız şarkıların ve tarzın hakkını vermeye çalışın.. Piyasadaki çoğu guruptan daha iyi başarabilirsiniz bunu... Taviz vermeyin :D

Everything for Heavy and Trash Metal i think :metal

Stay Heavy :twisted:
öncelikle bizi dinlemiş birisi olarak, açıp forumumuza düşüncelerini belirttiğin için sağol kadircan. ben de Metin'e bikaç ekleme yapmak istedim
grubun kadrosu tamamlanmadan henüz kurulum aşamasında, grubun oturması için geçici bir repertuar belirledik. forumdaki ilk sayfamızda da bunu başlangıç repertuarı olarak belirtmiştik. kadro tamamlanıp parçalar hazır olunca da bikaç konser verip sahne deneyimi edinip, insanların görüşlerini almak istedik. eklediğimiz parçalar ilk repertuara göre tarz olarak farklıdır. ama gruptaki herkesin ortak beğenileridir. piyasa ya da seyirci kaygısı konusundaki eleştirini :roll: haksız buluyorum.
yazını 'everything for heavy and trash metal I THINK' yazarak bitirmişsin. biz böyle düşünmüyoruz. parça ekleme işini de bütün grup elemanlarının zevkine göre yapmayı düşünüyoruz.

spider_in_mud demiş ki:
yaa nie 15 ii :(
benim dogum gunum 12siii.....
küstüm size....
12sinde ben burada olsam yapardık bişiler ama naparsın aileden kaçış yok istanbul'da olacağım bayram vakti malumun :) doğum günün şimdiden kutlu olsun diyorum şimdiden, 18 sorununu da atlattın hazır organizasyonların canavarı olmanı bekliyoruz artık. 15inde gittiğin ilk konser olması açısıdan da güzel olur bak :)) bekliyoruz seni

artık askılık olmıyacak... vıta konserınız var bak gelıyorum konserınıze :D hemde mecbur gelıorum kapıda ben durucam :D

ama oyle olamasada gelıcektım

Geri